18 Nisan 2019 Perşembe 08:48

GÜNDEM

Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı

İstanbul, 18 Nisan 2019 – International Data Corporation’ın (IDC) çeyrek bazlı iş istasyonu raporuna göre Dell Technologies, Türkiye’de pazar payını artırarak 2018 yılını zirvede tamamladı.

  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

IDC verilerine göre, son çeyrekte iş istasyonları pazar payında yüzde 16’lik artış yakalayan Dell, Türkiye’deki payını yüzde 49.4’e çıkardı. Dell, iş istasyonu pazarında müşterilerin ve işlem güvenilirliği performansına odaklandı. Özellikle güvenlik sektöründeki projelerde Dell iş istasyonlarının tercih edilmesi pazar payındaki artışın nedenlerinden birini oluşturdu.

Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Dell, alanında uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi performansı sunan özelliklerle donattığı iş istasyonları yaratıyor. Bununla birlikte yazılım alanında yapılan yatırımların karşılığını da iş ortaklarımızda görüyoruz. Özellikle gücünü yapay zekâ teknolojisinden alan Dell Optimizer, donanım kaynaklarının yazılımların kullanımına göre optimize edilmesine olanak tanımasıyla öne çıkıyor. Bu program, kullanıcının belirttiği uygulamaların davranışını öğreniyor, makine öğrenimini kullanarak optimizasyon fırsatlarını belirler ve performans iyileştirmelerini uyguluyor” dedi.

Dumlu, bu başarının ardındaki en önemli güç olan tüm iş ortaklarına teşekkür ettiğini belirtti.

Dünyanın en küçük ve en güçlü makineleri öne çıktı

Hem masaüstü hem de mobil Precision serileriyle fark yaratan Dell Technologies, IPTV projelerinde de tercih sebebi olmayı başardı. Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonlarını portföyünde barındıran Dell Precision ailesi, video editörlerine, grafik tasarımcılarına, mühendislere ve diğer alanında uzman kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar taşınabilirlik, eşsiz güç ve güvenilir performans sunuyor.

Dell, en kritik ve risk altındaki verileri korumak için güvenlikle ilgili zorlukları ve işle ilgili endişeleri doğrudan karşılayan yenilikçi veri güvenliği çözümleri sunuyor. Dell Data Security çözümleriyle son kullanıcılar verilerinin korunduğunu bilerek istedikleri yerde ve şekilde çalışabilirler. Dell Data Guardian verileri her yerde korurken Cylance tarafından desteklenen Dell Endpoint Security Suite kötü amaçlı yazılımların yüzde 99'a kadarını durduruyor.

En yeni Intel® Core™ işlemciler, inanılmaz hızlı bellek ve profesyonel grafik kartlarına sahip Precision mobil ailesi, sorunsuz ve çok yönlü bir deneyim için Windows 10 Pro ile kullanıcılarla buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi

Porsche’nin tamamen elektrikli spor otomobil modeli Taycan, demo turlarının sonuncusunu New York’ta Formula E Şampiyonası'nda gerçekleştirdi.


Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Projesi Kapsamında Sosyal Girişimcilik Eğitimi Verildi

Sosyal girişimciliğin bilinirliğini sağlamak, sosyal girişimlerin kendi aralarındaki, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla olan işbirliklerini çoğaltmak, sektörün kapasitesini geliştirmek amacıyla kurulan Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı; Türkiye’nin ilk sosyal girişimcilik eğitmen eğitimini 08-13 Temmuz tarihleri arasında Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde gerçekleştirdi.


Ogilvy İstanbul, Wanda Digital’İ Bünyesine Kattı

Markalarını yeni ekonominin gereklerine göre dönüştürebilmek için geçtiğimiz yıl Ogilvy ağının 83 ülkedeki 132 ofisi ile eş zamanlı olarak “Next Chapter-Yeni Dönem”e taşıyan Ogilvy İstanbul şimdi de Wanda Digital’i bünyesine katarak müşterileri için bütünleşik, daha da zenginleşmiş bir marka deneyimi yaratmayı hedefliyor.


Şehir Hayatı Yüzünüzde İz Bırakmasın!

İsveç menşeli kişisel bakım teknolojisi markası FOREO, büyük şehirlerde yaşayan erkeklere taze, canlı ve sağlıklı bir cilt için önerilerde bulunuyor.


Avrupa’Dan Türkiye’Ye 5 Bin Euro’Ya Kadar Ücretsiz Para Transferi

Türkiye'nin öncü katılım bankası Kuveyt Türk’ün yüzde 100 iştiraki olarak 2015’te Almanya’da kurulan ve kıta Avrupası’na faizsiz bankacılık hizmeti veren KT Bank AG, Kuveyt Türk ile işbirliğine giderek Avrupa’da yaşayan tüm gurbetçi vatandaşlarımıza yönelik yeni bir hizmeti hayata geçirdi. KT Bank AG, yalnızca Almanya’da değil Avrupa’nın tüm ülkelerinde yaşayan gurbetçilerimizin Türkiye’ye gerçekleştirecekleri para transferlerinden 5 bin Euro’ya kadar hiçbir işlem ücreti almıyor.


Etiketler: Dell, yüzde, alanında, mobil, Precision

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.