18 Nisan 2019 Perşembe 08:48

GÜNDEM

Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı

İstanbul, 18 Nisan 2019 – International Data Corporation’ın (IDC) çeyrek bazlı iş istasyonu raporuna göre Dell Technologies, Türkiye’de pazar payını artırarak 2018 yılını zirvede tamamladı.

  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

IDC verilerine göre, son çeyrekte iş istasyonları pazar payında yüzde 16’lik artış yakalayan Dell, Türkiye’deki payını yüzde 49.4’e çıkardı. Dell, iş istasyonu pazarında müşterilerin ve işlem güvenilirliği performansına odaklandı. Özellikle güvenlik sektöründeki projelerde Dell iş istasyonlarının tercih edilmesi pazar payındaki artışın nedenlerinden birini oluşturdu.

Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Dell, alanında uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi performansı sunan özelliklerle donattığı iş istasyonları yaratıyor. Bununla birlikte yazılım alanında yapılan yatırımların karşılığını da iş ortaklarımızda görüyoruz. Özellikle gücünü yapay zekâ teknolojisinden alan Dell Optimizer, donanım kaynaklarının yazılımların kullanımına göre optimize edilmesine olanak tanımasıyla öne çıkıyor. Bu program, kullanıcının belirttiği uygulamaların davranışını öğreniyor, makine öğrenimini kullanarak optimizasyon fırsatlarını belirler ve performans iyileştirmelerini uyguluyor” dedi.

Dumlu, bu başarının ardındaki en önemli güç olan tüm iş ortaklarına teşekkür ettiğini belirtti.

Dünyanın en küçük ve en güçlü makineleri öne çıktı

Hem masaüstü hem de mobil Precision serileriyle fark yaratan Dell Technologies, IPTV projelerinde de tercih sebebi olmayı başardı. Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonlarını portföyünde barındıran Dell Precision ailesi, video editörlerine, grafik tasarımcılarına, mühendislere ve diğer alanında uzman kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar taşınabilirlik, eşsiz güç ve güvenilir performans sunuyor.

Dell, en kritik ve risk altındaki verileri korumak için güvenlikle ilgili zorlukları ve işle ilgili endişeleri doğrudan karşılayan yenilikçi veri güvenliği çözümleri sunuyor. Dell Data Security çözümleriyle son kullanıcılar verilerinin korunduğunu bilerek istedikleri yerde ve şekilde çalışabilirler. Dell Data Guardian verileri her yerde korurken Cylance tarafından desteklenen Dell Endpoint Security Suite kötü amaçlı yazılımların yüzde 99'a kadarını durduruyor.

En yeni Intel® Core™ işlemciler, inanılmaz hızlı bellek ve profesyonel grafik kartlarına sahip Precision mobil ailesi, sorunsuz ve çok yönlü bir deneyim için Windows 10 Pro ile kullanıcılarla buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Faber Castell 2 Bine Yakın Çocuğu Yaratıcılık Dünyasıyla Buluşturdu

Faber-Castell, ana sponsoru olduğu Yaratıcı Çocuk Festivali’nin ilk günü kapsamında, Özgür Yaratıcılık Alanı ve Yaratıcılık Sokağı’nda 2 bine yakın çocuğa unutulmaz bir yaratıcı deneyim yaşattı


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Türkiye Kuru Meyvelerin İhraç Fiyatlarında Da Belirleyici Olacak

Türkiye üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu çekirdeksiz kuru üzüm, kuru incir ve kuru kayısı da, dünya genelinde fiyatların oluşmasında da belirleyici ülke olmak için harekete geçti.


Ankara Comics And Art Festival Başladı

İstanbul‘da 2016 yılından bu yana düzenlenen Comics and Art Festival, Bilkent Center ana sponsorluğunda Ankara’da ilk kez gerçekleştiriliyor. 7’den 70’e her yaştan katılımcıya renkli ve zengin programıyla farklı deneyimler yaşatan festivale ilk gün yoğun ilgi oldu. Festival bugün de devam ediyor.


Cem Yılmaz İzmir’De

CEM YILMAZ İZMİR’DE


Etiketler: Dell, yüzde, alanında, mobil, Precision

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.