18 Nisan 2019 Perşembe 08:48

GÜNDEM

Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı

İstanbul, 18 Nisan 2019 – International Data Corporation’ın (IDC) çeyrek bazlı iş istasyonu raporuna göre Dell Technologies, Türkiye’de pazar payını artırarak 2018 yılını zirvede tamamladı.

  Dell, İş İstasyonu Pazarını Zirvede Tamamladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

IDC verilerine göre, son çeyrekte iş istasyonları pazar payında yüzde 16’lik artış yakalayan Dell, Türkiye’deki payını yüzde 49.4’e çıkardı. Dell, iş istasyonu pazarında müşterilerin ve işlem güvenilirliği performansına odaklandı. Özellikle güvenlik sektöründeki projelerde Dell iş istasyonlarının tercih edilmesi pazar payındaki artışın nedenlerinden birini oluşturdu.

Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Dell, alanında uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi performansı sunan özelliklerle donattığı iş istasyonları yaratıyor. Bununla birlikte yazılım alanında yapılan yatırımların karşılığını da iş ortaklarımızda görüyoruz. Özellikle gücünü yapay zekâ teknolojisinden alan Dell Optimizer, donanım kaynaklarının yazılımların kullanımına göre optimize edilmesine olanak tanımasıyla öne çıkıyor. Bu program, kullanıcının belirttiği uygulamaların davranışını öğreniyor, makine öğrenimini kullanarak optimizasyon fırsatlarını belirler ve performans iyileştirmelerini uyguluyor” dedi.

Dumlu, bu başarının ardındaki en önemli güç olan tüm iş ortaklarına teşekkür ettiğini belirtti.

Dünyanın en küçük ve en güçlü makineleri öne çıktı

Hem masaüstü hem de mobil Precision serileriyle fark yaratan Dell Technologies, IPTV projelerinde de tercih sebebi olmayı başardı. Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonlarını portföyünde barındıran Dell Precision ailesi, video editörlerine, grafik tasarımcılarına, mühendislere ve diğer alanında uzman kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar taşınabilirlik, eşsiz güç ve güvenilir performans sunuyor.

Dell, en kritik ve risk altındaki verileri korumak için güvenlikle ilgili zorlukları ve işle ilgili endişeleri doğrudan karşılayan yenilikçi veri güvenliği çözümleri sunuyor. Dell Data Security çözümleriyle son kullanıcılar verilerinin korunduğunu bilerek istedikleri yerde ve şekilde çalışabilirler. Dell Data Guardian verileri her yerde korurken Cylance tarafından desteklenen Dell Endpoint Security Suite kötü amaçlı yazılımların yüzde 99'a kadarını durduruyor.

En yeni Intel® Core™ işlemciler, inanılmaz hızlı bellek ve profesyonel grafik kartlarına sahip Precision mobil ailesi, sorunsuz ve çok yönlü bir deneyim için Windows 10 Pro ile kullanıcılarla buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Roche İlaç Türkiye'den, İran'a Üst Düzey Atama

ROCHE İLAÇ TÜRKİYE’DEN, İRAN’A ÜST DÜZEY ATAMA


Revize Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 3 8 Haziran Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Bahçeşehir Koleji Anaokulları Öğrencilerine Merhaba Dedi

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı’nın kararıyla özel okul öncesi eğitim kurumlarının kurucuları ve öğrenci velilerinin istemeleri halinde eğitim ve yaz okulu adı altında yapılan sosyal ve kültürel etkinliklere başlayabilmelerinin önünü açan düzenleme hayata geçti. Bahçeşehir Kolejinin veli talebi alınan anaokulları da 2 Haziran – 17 Haziran tarihleri arasında yüz yüze eğitime geçmek üzere kapılarını açtı. Türkiye genelindeki anaokullarında toplam 500’ü aşkın öğrenci, pandemi nedeniyle alınan geniş çaplı önlemlerle eğitime başladı. Yüz yüze eğitim için okullarına gitmeyecek öğrenciler için online dersler devam edecek.


Çocuklara Özel Düzenlenen ‘Evim Ve Ailem’ Resim Yarışması Sonuçlandı!

Filli Boya’nın ‘Evim ve Ailem’ Resim Yarışması Sonuçlandı!


Avrupa'dan Güzel Haber Pestisitlere Dayalı Tarım Sistemi Değişecek

Avrupa’dan güzel haber:


Etiketler: Dell, yüzde, alanında, mobil, Precision

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.