22 Nisan 2019 Pazartesi 16:25

GÜNDEM

Dell Technologies Türkiye, İş Ortaklarıyla Geleceğin Kanalını Oluşturuyor

Dell Technologies Hakkında

  Dell Technologies Türkiye, İş Ortaklarıyla Geleceğin Kanalını Oluşturuyor
  Dell Technologies Türkiye, İş Ortaklarıyla Geleceğin Kanalını Oluşturuyor
  Dell Technologies Türkiye, İş Ortaklarıyla Geleceğin Kanalını Oluşturuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş ortaklarından aldığı ilhamla 2020 ve sonrasını şekillendiren Dell Technologies Türkiye, dünyaya örnek olacak kanal yapısının temellerini atıyor. Dell Technologies iş ortaklarının, 2019 mali yılının 4. çeyreğine kadar olan 12 aylık dönem içinde sipariş hacmi 49 milyar dolara ulaşırken[i] büyümeyi sürdürmeye ve artırmaya yönelik yatırımlar devam ediyor.

Modern BT sektörünün önemli ve heyecan verici değişikliklerin yaşandığı bir dönemden geçtiğine değinen Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, etkinlikte yaptığı konuşmada “Yapay zekâ (AI), makine öğrenimi (ML) ve artırılmış ya da sanal gerçeklik (AR/VR) gibi gelişmiş yeni teknolojilerin ticari, kurumsal ve özel sektörlerde ön plana çıkmasıyla; üreticiler, dağıtıcılar ve bayiler işlerini büyütme konusunda önemli fırsatlar olduğunu, hizmet sağlayıcılara ve son kullanıcılara en gelişmiş özellikleri sunabileceklerini fark ediyorlar” dedi. Dumlu, sektördeki dijital dönüşüm çalışmalarının iş ortaklarına önemli fırsatlar doğurduğunu belirterek, “Yenilikçi ürün ve hizmetlerin benimsenmesinde iş ortaklarımıza önemli bir görev düşüyor. Kendilerini güvenilir birer teknoloji danışmanı olarak kabul eden müşterilerin uzun süreli bağlılığını sağlamak ve yeni pazar fırsatları yaratarak yeni gelir elde etmek mümkün hale geliyor” diye konuştu.

Kanal yapısı 2020 ve sonrası için örnek olacak

Veri depolama, sunucu ve iş istasyonları gibi en önemli pazarlarda yılı lider olarak kapattıklarını vurgulayan Dell Technologies Türkiye Ülke Kanal Müdürü Erkut Göktan, “Basit, Öngörülebilir ve Kârlı olarak belirlediğimiz üç temel prensibimize uygun olarak, iş ortaklarımızın işlerini büyütmelerini ve pazarda rakiplerinin önünde kalmalarını sağlayacak birinci sınıf bir program sunmak için çalışıyoruz. Geleceğin kanal yapısını oluşturmak için iş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimleri dikkate aldık. İş ortaklarımızın çok daha kolay adapte olduğu, rekabette fark yaratabileceği noktaları öne çıkarabildiği bir yapı kuruyoruz” dedi.

Erkut Göktan’In verdiği bilgilere göre, Dell Technologies içerisinde Türkiye’nin liderlik ettiği META bölgesi, 2020 ve sonrasında geleceğin kanalını oluşturmak için pilot bölgelerden biri seçildi. Bölgenin başarısı, diğer bölgelere de örnek olacak bir model oluşturacak. Böylece temelleri ülkemizde atılan geleceğin kanal modeli, dünyada uygulanacak.

İş Ortağı ödülleri sahiplerini buldu

Dell Technologies iş ortakları buluşmasındaki panelde Dell Technologies’in ürün ve çözümlerinde 2019 stratejileri konuşulurken, Prof. Dr. Özgür Demirtaş “Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz” başlığında sunumunu gerçekleştirdi. Sunumların ardından ise ödül törenine geçildi. Ödül alan iş ortakları şu şekilde sıralanıyor:

Dell Technologies; kurumların dijital geleceklerini oluşturması, BT‘lerini dönüştürmesi ve en değerli varlıkları olan bilgiyi koruması için temel altyapıyı sağlayan benzersiz bir işletmeler ailesidir. Şirket, uçtan çekirdeğe ve buluta kadar uzanan endüstrinin en kapsamlı ve yenilikçi portföyü ile 180 ülkede Fortune 500’ün yüzde 98’inden bireysel müşterilere kadar her boyutta müşteriye hizmet verir.

Telif Hakkı © 2018 Dell Inc. veya bağlı kuruluşları. Tüm Hakları Saklıdır. Dell Technologies, Dell, EMC, Dell EMC ve diğer ticari markalar, Dell Inc.'in veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

İlginizi Çekebilir

Gençlik Gece Koşusunda Buluştu

Sports International Vadi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençliğin 100. yılına dikkat çekmek için gece koşusunda Ankaralılar ile bir araya geldi.


Lg, Yapay Zekanın Gelişimini Kendi Aı Çipiyle Hızlandırıyor

LG Electronics Hakkında:


Akbank'tan 2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla artacak harcamalara kolaylık sağlamak isteyen Akbank, “2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi” kampanyasını başlattı.


Teb’Den %1,99’Dan Başlayan Faiz Oranıyla Bayram Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ramazan Bayram’ına özel kampanyasıyla, kredi kullanmak isteyen müşterilerine yüzde 1,99’dan başlayan ve 60 aya varan vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunuyor.


Nıke'tan Melike Pekel'e Kampanya

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayeleştirdi.


Etiketler: Dell, Technologies, önemli, ticari, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.