21 Mayıs 2019 Salı 16:06

GÜNDEM

Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da

Teknoloji markalara yeni ve özgün deneyimler yaratmak üzere pek çok olanak sunuyor. Deneyim ise eşitler arasındaki farkı yaratıyor. Bu nedenledir ki kurumlar kullanıcı deneyimine odaklanmış durumda. Müşteri tutum ve davranışlarını veriye, veriyi kişiselleştirilmiş deneyime ve nihayet kalıcı tutum değişikliğine götüren süreç müşteri sadakatiyle nihayetleniyor. Bu disiplinin göz ardı edilmesi artık mümkün değil. Mükemmel müşteri ve kullanıcı deneyimi tasarlamak isteyenler 28 Mayıs'ta Yapı Kredi bomontiada'da 4. Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO'19'da bir araya geliyor.

Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her şeyin aynılaştığı bir dünyada markalar, pazarlama stratejilerini deneyimin yarattığı farkındalıkla tasarlıyor. Veri anlama, anlam satışa, satış sadakate uzanıyor ve bütün bunlar markaların tüketiciye dokunduğu her anın yarattığı algıya dönüşürken deneyimintasarımına etki ediyor.

Markaların deneyim repertuvarları için XCO

Müşteri ve kullanıcı deneyimini tasarlamak, yönetmek ve bunu sürdürülebilir kılmak amacıyla bu yıl dördüncü kez Marketing Türkiye önderliğinde düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19, dünyadan ve ülkemizden önemli isim ve markaları dördüncü kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. Öğretim görevlisi ve marka danışmanı Uğur Özmen’in kürete ettiği, Deloitte ve Userspots’un uzmanlıklarıyla içerik tasarımına katkı verdiği XCO, “fark yaratan bir deneyim” yaşatma iddiasıyla katılımcılara farklı bir konferans deneyimi sunacak. Zirve, Türkiye’de UX ve CX kavramlarına odaklanan ilk ve tek etkinlik olma özelliğiyle öne çıkıyor.

İnsanlaşan markalar, bankacılıkta değişen servis alışkanlıkları, yeni nesil sağlık deneyimi ve çok daha fazlası…

Bu yılın ana teması “Deneyimde İnovasyon” olacak. XCO’19’u farklı kılan bir diğer uygulama da deneyim atölyeleri. Zirvede, farklı kuşakların yaşam alanlarından finans ve yatırım alışkanlıklarına, bankacılıkta değişen servis alışkanlıklarından değişen kamu hizmeti deneyimine, yeni nesil sağlık deneyiminden shopper marketing’e kadar birçok konu masaya yatırılacak. Ayrıca XCO’da mükemmel e-ticaret, seyahat topluluğu ve gezgin deneyimi, insanlaşan markalar, sürdürülebilir öğrenme için veri analitiği, deneyim tasarımında değişen tüketici beklentileri ve kurumsal kültür gibi pek çok konu pazarlama profesyonelleri tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’De İlk Kez “Kent Ve Çocuk Yüksek Lisans Programı” Açılıyor

“TÜRKİYE NÜFUSUNUN YÜZDE 28,7’Sİ ÇOCUK”


Hafta Sonu Çocuklar Deniz Kabuklarını Renklendirecekler, Ücretsiz Tiyatro İzleyecekler, 29 30 Haziran

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’de çocuklar bu hafta sonu ‘Deniz Kabuğu Boyama’ atölyesinde deniz kabuklarını dilediklerince renklendirecek. Atölye etkinlikleri, 29-30 Haziran günlerinde 14.00 – 16.00 saatleri aralığında gerçekleşecek.


'Kendall + Kylıe' Koleksiyonu Sadece Deıchmann'da!

Yeni sezonu ile dünyanın en heyecan verici metropollerine seyahat için ilham veren Deichmann, stil tutkunlarına çok özel bir çanta koleksiyonu sunuyor! Amerikalı yıldızlar Kendall ve Kylie Jenner'ın Deichmann için tasarladığı 'Kendall + Kylie' koleksiyonu bu yaz kombinlerin tamamlayıcısı olmaya hazır.


Mıchelın Yaz Kampanyasında Son Gün 30 Haziran

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’de, yaz kampanyasında son günlere yaklaşıldı. Michelin’den tek seferde dört adet ve üzeri binek, 4x4 veya hafif ticari araç için seçili yaz lastiklerinden alan müşteriler, 30 Haziran 2019’a dek araç bakım ve servis fırsatından yararlanmış olacak.


Hearthstone'un Yeni Güncellemesi Yepyeni Kartlarla Geliyor

24.06.2019 – Hearthstone sınırlarını genişlettikçe ve yeni oyuncular tavernaya giriş yaptıkça geliştirici ekip de eski kart ve oyun mekaniklerinin üzerinden bir kez daha geçerek, oyuna getirilen yeniliklerin sağlam temeller üzerine oturduğundan emin olmak için çalışıyor. Bugün yayınlanan blog yazısında geliştiriciler, mevcut sınıfların temellerini oluşturan düşünce yapısını anlayabilmemiz ve önümüzdeki günlerde hem sınıflara hem de bazı kartlara getirilecek değişiklikleri daha iyi kavrayabilmemiz adına detaylı bilgiler veriyor.


Etiketler: deneyim, değişen, markalar, farklı, deneyimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.