21 Mayıs 2019 Salı 16:06

GÜNDEM

Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da

Teknoloji markalara yeni ve özgün deneyimler yaratmak üzere pek çok olanak sunuyor. Deneyim ise eşitler arasındaki farkı yaratıyor. Bu nedenledir ki kurumlar kullanıcı deneyimine odaklanmış durumda. Müşteri tutum ve davranışlarını veriye, veriyi kişiselleştirilmiş deneyime ve nihayet kalıcı tutum değişikliğine götüren süreç müşteri sadakatiyle nihayetleniyor. Bu disiplinin göz ardı edilmesi artık mümkün değil. Mükemmel müşteri ve kullanıcı deneyimi tasarlamak isteyenler 28 Mayıs'ta Yapı Kredi bomontiada'da 4. Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO'19'da bir araya geliyor.

Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
Deneyim Tasarımı Ve Yönetimi Zirvesi Xco’19 28 Mayıs’Ta Bomontiada’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her şeyin aynılaştığı bir dünyada markalar, pazarlama stratejilerini deneyimin yarattığı farkındalıkla tasarlıyor. Veri anlama, anlam satışa, satış sadakate uzanıyor ve bütün bunlar markaların tüketiciye dokunduğu her anın yarattığı algıya dönüşürken deneyimintasarımına etki ediyor.

Markaların deneyim repertuvarları için XCO

Müşteri ve kullanıcı deneyimini tasarlamak, yönetmek ve bunu sürdürülebilir kılmak amacıyla bu yıl dördüncü kez Marketing Türkiye önderliğinde düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19, dünyadan ve ülkemizden önemli isim ve markaları dördüncü kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. Öğretim görevlisi ve marka danışmanı Uğur Özmen’in kürete ettiği, Deloitte ve Userspots’un uzmanlıklarıyla içerik tasarımına katkı verdiği XCO, “fark yaratan bir deneyim” yaşatma iddiasıyla katılımcılara farklı bir konferans deneyimi sunacak. Zirve, Türkiye’de UX ve CX kavramlarına odaklanan ilk ve tek etkinlik olma özelliğiyle öne çıkıyor.

İnsanlaşan markalar, bankacılıkta değişen servis alışkanlıkları, yeni nesil sağlık deneyimi ve çok daha fazlası…

Bu yılın ana teması “Deneyimde İnovasyon” olacak. XCO’19’u farklı kılan bir diğer uygulama da deneyim atölyeleri. Zirvede, farklı kuşakların yaşam alanlarından finans ve yatırım alışkanlıklarına, bankacılıkta değişen servis alışkanlıklarından değişen kamu hizmeti deneyimine, yeni nesil sağlık deneyiminden shopper marketing’e kadar birçok konu masaya yatırılacak. Ayrıca XCO’da mükemmel e-ticaret, seyahat topluluğu ve gezgin deneyimi, insanlaşan markalar, sürdürülebilir öğrenme için veri analitiği, deneyim tasarımında değişen tüketici beklentileri ve kurumsal kültür gibi pek çok konu pazarlama profesyonelleri tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

İlginizi Çekebilir

Vodafone Freezone’Dan Oyunseverlere Playstatıon Hediyesi

VODAFONE FREEZONE GAMER PAKETLERİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR


İbb’Den İstanbul’Un Spor Kültünü Değiştirecek Etkinlik

İBB, İstanbul’un koşu kültürünü değiştiriyor. İBB RunTOFD koşuları ile spor ve sosyal sorumluluk olgusunu bir araya getirecek olan organizasyon kapsamında İstanbul’un altı farklı noktasında gece ve sabah koşuları düzenlenecek. Koşu serisi 12 Ekim'de Caddebostan sahilinde “uyumakoş" sloganı ile başlayacak.


Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 17 Eylül’de tüm halkı Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’in şehit edilişinin 58. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek olan anma törenine davet etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı törende Adnan Menderes başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak


Başkan İmamoğlu “İmza Atacağımız Her Şey İstanbul Halkına Aittir”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İMZA ATACAĞIMIZ HER ŞEY İSTANBUL HALKINA AİTTİR”


Şehir Hatları Yarın Kış Tarifesine Geçiyor, Seferler Artıyor

ŞEHİR HATLARI YARIN KIŞ TARİFESİNE GEÇİYOR, SEFERLER ARTIYOR


Etiketler: deneyim, değişen, markalar, farklı, deneyimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.