8 Kasım 2018 Perşembe 08:46

GÜNDEM

Deniz Uğur Hem Yazdı, Hem Oynuyor. Geri Sayım Başladı.

Ünlü oyuncu Deniz Uğur tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Melda Narin Güler’in yaptığı “Ve Öyle de Oldu” adlı oyun, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde, Sahne Çolpan İlhan’da, 9 Kasım Cuma saat 20.30 da prömiyerini yapacak.

Deniz Uğur Hem Yazdı, Hem Oynuyor.  Geri Sayım Başladı.
Deniz Uğur Hem Yazdı, Hem Oynuyor.  Geri Sayım Başladı.
Deniz Uğur Hem Yazdı, Hem Oynuyor.  Geri Sayım Başladı.
Deniz Uğur Hem Yazdı, Hem Oynuyor.  Geri Sayım Başladı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sahne Çolpan İlhan’da sahnelenecek oyunun başrollerinde; Deniz Uğur, Emre Koç, Gamze Uçar ve Yiğit Pakmen rol alıyor.

Oyununun yazarı ve başrol oyuncusu Deniz Uğur, “Ve öyle de oldu” ne yaşamış olursak olalım kendimizi ve başkalarını affetmedikçe özgürleşemeyeceğimizi, öfkemizin sadece kendimize zarar verdiğini ve tek varoluş gerçeğinin sevgi olduğunu ironik bir dille anlatan bir oyun. Oyunu yazarken bir yandan bu felsefeyi olumladım, diğer yandan da eleştirdim.” dedi.

Oyunun Konusu :

Aldatılan, dolandırılan, terk edilen bir kadın... Ve karısının intikamına maruz kalan bir koca... Erkeklerden nefret eden bir kız arkadaş... Ve her kadının aşık olacağı, kahraman ruhlu bir erkek... Evrene gönderilen yanlış bir mesaj, bu dört kişiyi içinden çıkılamayan bir kaosa sürükler.... Ve sorunun yanıtı kimsede yoktur: Bir adam kaç kez öldürülebilir ki?

KÜNYE

Yazan: Deniz UĞUR

Yöneten: Melda NARİN GÜLER

Ses –Efekt Tasarım: Fırat Deniz HAZNEDAROĞLU

Koreografi: Ziver Armağan AÇIL

Dekor Tasarım: Dilek KAPLAN

Işık Tasarım: Yavuz Aytekin

Asistanlar: Sude Nur YAZICI –Esra EKİNCİ

Oynayanlar: Deniz UĞUR

Emre KOÇ

Gamze UÇAR

Yiğit PAKMEN

Oyun Programı:

09 Kasım 2018CumaSahne Çolpan İlhan20:30

16 Kasım 2018 CumaSahne Çolpan İlhan20:30

23 Kasım 2018 CumaSahne Çolpan İlhan20:30

26 Kasım 2018 PazartesiSahne Çolpan İlhan20:30

İlginizi Çekebilir

Aktif Bank’Tan Yeni Vdmk Düzenlemesi Hakkında Açıklama

Türkiye’nin en büyük yatırım bankası ve Varlığa Dayalı Menkul Kıymetler (VDMK) piyasasının öncü kuruluşu Aktif Bank’tan, VDMK ihracına konu olabilecek varlık havuzunu genişleten ve bu ürünlerin ihracını teşvik edici hükümler getiren Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 11 Kasım tarihli yeni düzenlemesi hakkında açıklama geldi. Düzenlemenin VDMK piyasasının gelişimine çok önemli katkılar sağlayacağını vurgulayan Aktif Bank Kredi Analitik ve Sermaye Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Kınık, bankanın bu alandaki çalışmaları hakkında kısa bilgiler de paylaştı.


Dedeman’A İki Ödül Birden!

İnternet’in oskarları olarak adlandırılan 16’ncı Altın Örümcek Web Ödülleri Jüri Oylaması sonuçları açıklandı. Daha önce halk oylamasında otel kategorisinde Altın Örümcek’e layık görülen turizm sektörünün inovatif markası Dedeman Hotels & Resorts International, yapılan jüri oylaması sonucu Turizm-Seyahat kategorisinin de birincisi oldu.


Egeli Konfeksiyon İhracatçıları Hollanda’Da İki Organizasyona Birden Katıldı

İhracatın ve istihdamın lokomotif sektörlerinin başında gelen Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektörü, en büyük ihraç pazarı Avrupa ülkelerine karış karış gezerek ihracatını arttırmak için koleksiyonlarını tanıtıyor.


Molfix İle Nostaljik Yolculuk

Molfix, 22 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Migros Nostalji Günleri’ne özel satışa sunulan Midi, Maxi, Maxi Plus ve Junior boylarda “Süper Fırsat Paketleri”nde anneleri nostaljik bir sürprizle karşılıyor. Örgü bebek patiklerinin yer aldığı “Nostalji Serisi Süper Fırsat Paketleri” anneleri geçmişe taşıyan ambalaj görselleriyle de raflarda farklılaşıyor.


Tuvanam X Trendyol X Magnum Tasarım Ve Haz Tutkunları İçin Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en büyük mobil ticaret sitesi Trendyol, moda dünyasının başarılı tasarımcısı Tuvana Büyükçınar, dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel koleksiyonu ile heyecan verici bir projeye imza attı. Parti konsepti temasıyla hazırlanan “Tuvanam X Trendyol X Magnum” özel parti koleksiyonu, Tuvana Büyükçınar’ın evinde sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel bir davet ile kutlandı.


Etiketler: Çolpan, Deniz, Kasım, İlhan20,30, Tasarım,

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.