19 Nisan 2019 Cuma 10:01

GÜNDEM

Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor

DenizBank, milli mesele olarak ele aldığı tarımın gelişimine Türkiye’nin dört yanında destek sunma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor
Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor
Denizbank, ‘Mobil Tır’I İle Sağlık, Yetiştiricilik Ve Finans Eğitimlerini Üreticinin Ayağına Götürüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Banka bu çerçevede, AXA Sigorta ve Önder Çiftçi Projesi’nin katılım ve destekleriyle İstanbul ve Tekirdağ’ın köylerine ‘Mobil Tır’ı ile ulaşarak çiftçiye ilk elden sağlık, finans ve yetiştiricilik eğitimleri verecek.

DenizBank, tarımın ihtiyaç haritasını göz önünde bulunduran bir hizmet modeliyle üreticiyi destekleme anlayışı çerçevesinde, sektörünün lider kuruluşlarından AXA Sigorta desteği ve sürdürülebilir tarım uygulamalarının geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapan Önder Çiftçi Projesi iş birliğinde önemli bir projeyi hayata geçiriyor.

‘Çiftçimiz Gülsün Diye’ Mobil Tır üreticilerle birlikte

Buna göre 18 Nisan 2019 tarihinde bankanın Genel Müdürlük binası DenizKule’den uğurlanan Mobil Tır, ‘Çiftçimiz Gülsün Diye’ mottosuyla yola çıkarak Tekirdağ merkez, Muratlı, Hayrabolu ve Malkara ilçeleriyle birlikte İstanbul Silivri’de yer alan köylerdeki çiftçilere sağlık bilgilendirmesi hizmeti, yetiştiricilik ve finans eğitimleri sunacak.

17 Nisan – 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek ziyaretlerde üreticilere pratisyen hekim eşliğinde zehirlenme, tarım üretiminde iş kazaları, hastalıklardan ve yaban hayvanlardan korunma konularında bilgilendirme yapılırken, aynı zamanda zirai ve hayvansal ürünlerin iyileştirilebilmesi için gerekli olan gübreleme, ilaçlama ve sulama önerileri ile alternatif ürünlerin ekimi gibi konular da detaylı olarak ele alınacak.

"Tarım bankacılığında öncü projeler üretmeye devam edeceğiz"

DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu: “Tarım sektörünün gerçek ihtiyaçlarını analiz eden ve bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik yol haritasını belirleyen bir kurum olarak, çiftçilerimize emin ellerde oldukları konusunda bir güven ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz. 17 yıldır sağladığımız nitelikli finansal hizmetlerimiz, aynı zamanda soframızdaki yemeği borçlu olduğumuz üreticimize karşı bizim sorumluluğumuz. Bu yolda sektörünün öncü kurumlarıyla güçlerimizi birleştirmek, tarımda daha hedef odaklı, nitelikli ve kapsamlı hizmet sunmak üzere bize önemli bir alan sağlıyor. AXA Sigorta ve Önder Çiftçi Projesi iş birliğiyle sağlık, yetiştiricilik ve finans alanında çiftçimizin bilgi dağarcığına katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”.

“Çiftçilerimizin sağlıkları bizlere emanet”

AXA Sigorta Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, DenizBank’ın çiftçilere yönelik gerçekleştirdiği bu önemli projede yer almaktan mutlu olduklarını ifade etti ve şunları söyledi: “AXA Sigorta olarak odağına insanı alan çalışmalarımıza devam ediyor ve ‘ödeyenden çözüm ortağına’ misyonumuzla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Ekonomimizin ve kültürümüzün en önemli değerlerinden olan çiftçilerimizin sağlıkları da bizlere emanet. AXA Sigorta olarak çiftçilerimizin ve ailelerini sağlıklarını güvence altına almak hedeflerimizden biri. Nisan ayı boyunca doktorlarımızla ziyaret edeceğimiz köylerde çiftçilerimize ve ailelerine günlük hayatlarında sık karşılaştıkları risk faktörleri ve hastalıklar ile ilgili seminerler düzenleyeceğiz. Ayrıca meme kanseri, ortopedik rahatsızlıklar, çocuk sağlığı ve aşılanma konularında bilgilendirme toplantıları ile desteklerimizi sürdüreceğiz.”

“Bilgiye değer veren bir çiftçi kitlesi yaratmak zorundayız”

Önder Çiftçi Projesi Başkanı İmdat Güngör şöyle konuştu: “Ülkemiz tarım potansiyeli açısından oldukça zengin bir ülke. Önemli olan çevreci bir anlayışla, topraklarımıza sahip çıkarak, bilgiyi kullanarak, ekonomik verimlilik ışığında sürdürülebilir bir tarımsal üretim yapabilmektir. Tarımsal eğitimini almış, kendi sorunlarına sahip çıkan, bilgiye değer veren bir çiftçi kitlesi yaratmak zorundayız. Gelecekte ancak ekonomik verimlilik ilkesi ışığında çalışabilen tarımsal işletmelerimiz yeni dünya düzeninde rakipleri ile rekabet edebilecekler. İşte tam bu noktadan hareket ile AXA Sigorta ve DenizBank işbirliği ile düzenlediğimiz eğitim programıyla çiftçilerimize sağlık, finans ve önemli yetiştiricilik konularında bilgi vermekten onur duyuyoruz.”

DenizBank Hakkında

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Ekim 2006’da Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia bünyesine katılan banka, 6 yıl boyunca Dexia ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdürdükten sonra, 28 Eylül 2012 itibarıyla Rusya’nın en büyük bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başladı. 1 Temmuz 2013 itibarıyla ise Citi’nin Türkiye’deki Bireysel Bankacılık Bölümü’nü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devraldı.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu, 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla kuruldu. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 721 şubesi ile 14 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, altı yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

İlginizi Çekebilir

Tommy Hilfiger Cannes'da Ünlülerin Gözdesi Oldu.

NE GİYDİLER:Tommy Hilfiger, Kanadalı model Winnie Harlow ve Fransız model Cindy Bruna’nın 72. Cannes Film Festivali sırasında TOMMY HILFIGER giydiğini duyurdu.


Divan Istanbul Suites Gplus’Tan Bayram Hediyesi

Divan Suites İstanbul G-Plus, Ramazan Bayramı’nda İstanbul’un tadını çıkarmak isteyen misafirlerine eşsiz bir tatil sunuyor. Bayramı sevdikleriyle keyifli bir tatile dönüştürmek isteyenlere özel hazırlanan konaklama kampanyası 1-9 Haziran tarihleri arasında geçerli.


Jaguar I Pace Yenilikçi Elektrik Motoru İle “International Engine Of The Year”Da Üç Ödül Birden Aldı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, tamamen elektrikli performans SUV’u Jaguar I-PACE ile ‘En İyi Yeni Motor’, ‘En İyi Elektrik Motoru’ ve ‘350 – 450 Beygir Arası Güç Üreten En İyi Motor’ kategorilerinde Yılın Motoru Ödülü’nü kazandı. Tamamen Elektrikli Jaguar I-PACE, üç önemli kategoride elde ettiği başarı ile toplamda kazandığı uluslararası ödül sayısını 66’ya çıkararak kırılması güç bir rekora imza attı.


Ysk Yoruma Açık Kapıları Kapatmadı, Belirsizlik Devam Ediyor

İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Osman Erusta, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’nun, seçim hukukundaki yoruma açık kapıları kapatmadığını, bu yüzden 23 Haziran seçimlerinde de 31 Mart seçimlerinde karşılaşılan benzer sıkıntıların yaşanabileceği uyarısında bulundu.


"Amacımız Ankara'yı Sosyokent Yapmak"

“AMACIMIZ ANKARA’YI SOSYOKENT YAPMAK”


Etiketler: DenizBank, Sigorta, finans, önemli, olarak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.