9 Ağustos 2019 Cuma 12:33

GÜNDEM

Denizbank’Tan Ağustos’Ta Hayat Kolaylaştıran Kampanyalar Basın Bilgilendirme Bülteni

DenizBank, ihtiyaç odaklı çözümleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırma anlayışı doğrultusunda, tatil ve yemek harcamalarından bağışlara kadar geniş yelpazede Ağustos ayı boyunca devam edecek kampanyaları hayata geçiriyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ağustos ayında öne çıkan kampanyalar şu şekilde;

Tatil ve yemek harcamalarına bonus: 1 - 31 Ağustos tarihleri arasında DenizBank bireysel kredi kartıyla ‘konaklama’, ‘havayolları’, ‘araba kiralama-satış/servis/yedek parça’, ‘seyahat acenteleri/taşımacılık’ ve ‘yemek’ sektörlerinde yapılacak toplamda 250 TL harcamaya 20 TL; 2500 TL ve üzerindeki harcamalara ise 50 TL hediye Bonus Kart sahiplerini bekliyor.

Kampanyadan nasıl yararlanılabilir?: DenizKartım veya SMS ile katılım sağlanan kampanyaya DenizKartım ile katılmak için, telefonunuzda yer alan uygulama üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklanabilir. SMS katılımı için ise TURIZM yazıp 3280’e gönderilebilir. Kampanyaya katılımların ilk alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Vakıf ve derneklerden yapılacak 500 TL ve üzeri kurban alımı ve bağışlara 3 taksit imkanı: 1-16 Ağustos tarihleri arasında vakıf ve derneklerden DenizBank bireysel kredi kartıyla yapılacak kurban alımı ve bağışlara 3 taksit fırsatı sunuluyor.

Kampanyadan nasıl yararlanılabilir?: DenizKartım veya SMS ile katılım sağlanan kampanyaya DenizKartım ile katılmak için, telefonunuzda yer alan uygulama üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklanabilir. SMS katılımı için ise BAGIS yazıp 3280’e gönderilebilir. Kampanyaya katılımların ilk alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: DenizKartım, için, Ağustos, yapılacak, tarihleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.