22 Mayıs 2019 Çarşamba 13:52

GÜNDEM

Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

Dünyaca ünlü Fransız Laboratuvarları tarafından geliştirilen Dermaceutic’in yeni ürünü Sun Ceutic 50+ Tinted, renkli formülü ile cilt tonunun eşit olmasını sağlarken cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı oluyor. UV hasarına karşı koruyan, yaşlanma belirtilerini önleyen Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, ciltte rahatlık hissi de sağlıyor.

Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi
Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

UV ışınlarına maruz kalan cilde çok yüksek koruma sağlayan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, aktif bileşenleri sayesinde yaşlanma karşıtı özellikleri ile dikkat çekiyor. Formülündeki Zinc Oxide and Titanium Dioxide,?UVA / UVB ışınlarına karşı kararlı bir fiziksel bariyer oluşturuyor. Molekül ağırlığının 400 katı kadar su tutma kapasitesine sahip Hyaluronic Acid, bu özelliği sayesinde; cildi nemlendirir ve cildin daha esnek olmasını sağlıyor. Aloe Vera; cildi rahatlatır, inflamasyonu azaltır ve kollajen üretimini uyarıyor. Stem Cell Stimulator ise epidermal restorasyonu hızlandırarak, kırışıklıkların görünümünü düzeltiyor.

+50 güneş koruma faktörü (SPF) ile üstün koruma sağlayan, doğal bir ışıltı için cilt tonu ile uyumlu bir güneş kremi olan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, homojen bir cilt için evrensel renk tonu (universal shade) veriyor.

İlginizi Çekebilir

Atasay Kamer “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”

Dört nesildir mücevher sektöründeki tecrübesini global trendler eşliğinde birçok coğrafyaya taşıyan Atasay, Almanya’daki ilk mağazasını Eylül ayında açacağını duyurdu. 82 yıllık mücevher sektörü tecrübesinin gücüyle, dünya markası olma yolundaki serüvenini, Orta Doğu’dan sonra Avrupa’ya taşıyacak olan Atasay,önümüzdeki 5 yıl içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Avrupa yolculuğuna Almanya ile başlayacak Atasay’ın Almanya’dan sonraki durağı Fransa ve İngiltere pazarları olacak.


Gençlerbirliği Futbol Takımı'nın Yeni Transferi Pıerre Yves Nıcolas Polomat Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Sağlık Kontrolünden Geçti

Gençlerbirliği Futbol Takımı'nın yeni transferi Pierre Yves Nicolas Polomat, Acıbadem Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


Omurga Sağlığını Korumanın Yolları

Duruş bozukluğu kız çocuklarında daha çok görülüyor


Türkiye’De İlk Kez “Kent Ve Çocuk Yüksek Lisans Programı” Açılıyor

“TÜRKİYE NÜFUSUNUN YÜZDE 28,7’Sİ ÇOCUK”


Real Value Gerçek Değer 26 Aralık Çarşamba Akşamı Zorlu Psm Amfi’De!

Zorlu Holding, Akıllı Hayat 2030 çerçevesinde İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen sürdürülebilirlik temalı film gösterimlerini desteklemeyi sürdürüyor. Sosyal girişimcilerin gezegene ve insanlara odaklanarak kendi toplumlarında nasıl uzun vadeli sürdürülebilir değerler yarattıklarını anlatan Real Value (Gerçek Değer) filmi, 26 Haziran Çarşamba akşamı, saat 19.30’da Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz izlenebilecek.


Etiketler: koruma, ışınlarına, sağlayan, Dermaceutic, Ceutic

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.