22 Mayıs 2019 Çarşamba 13:52

GÜNDEM

Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

Dünyaca ünlü Fransız Laboratuvarları tarafından geliştirilen Dermaceutic’in yeni ürünü Sun Ceutic 50+ Tinted, renkli formülü ile cilt tonunun eşit olmasını sağlarken cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı oluyor. UV hasarına karşı koruyan, yaşlanma belirtilerini önleyen Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, ciltte rahatlık hissi de sağlıyor.

Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi
Dermaceutic'ten Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

UV ışınlarına maruz kalan cilde çok yüksek koruma sağlayan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, aktif bileşenleri sayesinde yaşlanma karşıtı özellikleri ile dikkat çekiyor. Formülündeki Zinc Oxide and Titanium Dioxide,?UVA / UVB ışınlarına karşı kararlı bir fiziksel bariyer oluşturuyor. Molekül ağırlığının 400 katı kadar su tutma kapasitesine sahip Hyaluronic Acid, bu özelliği sayesinde; cildi nemlendirir ve cildin daha esnek olmasını sağlıyor. Aloe Vera; cildi rahatlatır, inflamasyonu azaltır ve kollajen üretimini uyarıyor. Stem Cell Stimulator ise epidermal restorasyonu hızlandırarak, kırışıklıkların görünümünü düzeltiyor.

+50 güneş koruma faktörü (SPF) ile üstün koruma sağlayan, doğal bir ışıltı için cilt tonu ile uyumlu bir güneş kremi olan Dermaceutic Sun Ceutic 50+ Tinted, homojen bir cilt için evrensel renk tonu (universal shade) veriyor.

İlginizi Çekebilir

Fed Artık Sürücü Koltuğunda Değil

İstanbul, 15 Eylül 2019 - Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, ABD Merkez Bankası (FED) ile ilgili bir değerlendirme raporu açıkladı. Rapora göre, dış faktörlerden ötürü FED’in bağımsızlığı risk altında bulunuyor ve piyasaya çok fazla bağlı hale gelen kurum ana hedefleri yakalama konusunda daha az güvenilir. Piyasalara rehberlik etme rolü de zayıflayan FED’in,döviz kuru politikası üzerindeki yetkinliğini kaybetmek üzere olduğu belirtiliyor. Raporda ayrıca zayıf bir merkez bankasını işaret eden tüm bu verilerin resesyon ihtimalinde artışa neden olabileceği vurgulanıyor.


Yenilenme Zamanı Sonbahar’Da Detox Başkadır.

Sonbahar Detoks yapmak için çok ideal bir mevsimdir; yazın fazla yenen yemekleri, alınan kilolar, bolca içilen içkileri, geç saatlere kadar uykusuz kalınmış yaz gecelerinin yorgunluğunu atıp, bağışıklık sistemini güçlendirerek kış aylarına hazırlanmayı en güzel sonbahar aylarında yapabilirsiniz.


Lazzonı Mobilyadan Dev İşbirliği

LAZZONI’DEN DEV İŞBİRLİĞİ


Demokrasi Tarihinin En Kara Günü Bu Yıl Da Unutulmadı

Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda 17 Eylül’de tüm halkı Merhum Başvekilimiz Adnan Menderes’in şehit edilişinin 58. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek olan anma törenine davet etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın da katılım sağlayacağı törende Adnan Menderes başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri anılacak


Vodafone Freezone’Dan Oyunseverlere Playstatıon Hediyesi

VODAFONE FREEZONE GAMER PAKETLERİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR


Etiketler: koruma, ışınlarına, sağlayan, Dermaceutic, Ceutic

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.