2 Aralık 2019 Pazartesi 10:28

GÜNDEM

Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşulacak

Dünyanın ve insanlığın ihtiyaç duyduğu “erdemli iş adamlarını” yetiştirmek, üyelerini doğru hedefe ulaştırma gayreti ile hizmet veren Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD), her hafta ilgi çekici konuları değerlendirmek üzere farklı konukları ağırlıyor. 4 Aralık Çarşamba günü İstanbul İkitelli DERSİAD Genel Merkez’de tasarrufa dayalı faizsiz Elbirliği Sistemi’nin mucidi Eminevim Şirketler Grubu Başkanı Emin Üstün, geliştirdiği faizsiz finans modelinin detaylarını DERSİAD katılımcılarıyla paylaşacak.

Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşulacak
Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşulacak
Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşulacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ticaret hayatının ihtiyaç duyduğu erdemli iş adamları yetiştirmek amacıyla çalışmalarını yürüten DERSİAD’ın bu haftaki konuğu Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün olacak.

4 Aralık Çarşamba günü saat 19.30'da DERSİAD katılımcılarıyla buluşacak olan Emin Üstün, Türk ekonomisi için faizsiz finansman sisteminin gerekliliğini, faizsiz ticareti ve tecrübelerini anlatacak. Yoğun katılımın beklendiği bu önemli etkinliğe tüm halkımız davetlidir.

İlginizi Çekebilir

En Popüler Mobil Mesajlaşma Uygulaması Whatsapp Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Astımın Çaresi Düzenli Tedavi

ASTIMIN ÇARESİ DÜZENLİ TEDAVİ


Çocuk Kitap Günleri Kadıköy’De Başlıyor

Kadıköy Belediyesi 7. Çocuk Kitapları Günleri 22 – 26 Ocak tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde (Kozzy) kapılarını açıyor.


Beymen Club'tan Erkekler İçin Kayak Temalı Tasarımlar

Yüksek Görseler İçin: BEYMEN Club Kayak Temalı Ürünler,


Metalde Uzlaşma İçin Mess’Ten Bir Adım Daha

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), metal sektöründeki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşı sağlanması amacıyla ücret artışı teklifini ikinci kez artırdı. Masada işverenleri temsil eden MESS, Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak ilk altı ay için ücret artışı teklifini yüzde 10’a çıkardı. Dönem enflasyonu olan yüzde 6’nın üzerindeki yeni teklif işçi sendikalarına iletildi.


Etiketler: Emin, DERSİAD, Üstün, faizsiz, Ticaret

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.