6 Aralık 2019 Cuma 11:37

GÜNDEM

Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşuldu

DERSİAD’DA FAİZSİZ TİCARET KONUŞULDU

Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşuldu
Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşuldu
Dersiad’Da Faizsiz Ticaret Konuşuldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ve insanlığın ihtiyaç duyduğu “erdemli iş adamlarını” yetiştirmek, üyelerini doğru hedefe ulaştırma gayreti ile hizmet veren Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD), her hafta “Yaşayan Markalar” konferansı kapsamında ilgi çekici konuları değerlendirmek üzere farklı konukları ağırlıyor. Dersiad Genel Merkezi’nde “Mucidinden Faizsiz Finans Modeli” başlıklı bir konuşma gerçekleştiren Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, geliştirdiği faizsiz finans modelinin detaylarını DERSİAD katılımcılarıyla paylaştı.

Ticaret hayatının ihtiyaç duyduğu erdemli iş adamları yetiştirmek amacıyla çalışmalarını yürüten DERSİAD’ın bu haftaki konuğu Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün oldu.

DERSİAD katılımcılarıyla buluşan Emin Üstün, Türk ekonomisi için faizsiz finansman sisteminin gerekliliğini, faizsiz ticareti ve tecrübelerini anlattı.

Hayatı boyunca yaşadığı sorunlara çözüm aradığını dile getiren Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Geliştirdiğimiz tasarrufa dayalı faizsiz Elbirliği Sistemimiz ile insanların ihtiyaçlarını karşılayarak bu zamana kadar 150 bin kişinin ev ve otomobil sahibi olmasını sağladık. Türkiye’de önemli bir engel olan faizi kaldırarak insanların maliyetlerini azalttık ve uygun fiyata mal veya mülk sahibi yaptık. Amacımız helal yoldan insanlara destek olarak hastaneler ve okullar yaptırmak, elbirliği ile sosyal adaleti sağlamak. Helal rızıkla kazanılmış paraların anahtarlarla berekete dönüştüğünü görmek en büyük mutluluk kaynağım oldu” dedi.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Etiketler: Emin, DERSİAD, Üstün, faizsiz, Grup
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Elazığ Depremi Uyardı  Riski Tespit Edin!
Elazığ Depremi Uyardı Riski Tespit Edin!

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.