10 Aralık 2019 Salı 10:45

GÜNDEM

Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un Tek Türk Markası Dimes

10 Aralık 2019

  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Digiday Avrupa Ödülleri 2019’un Tek Türk Markası

DİMES

DİMES, Avrupa’nın en prestijli uluslararası ödül programlarından Digiday Marketing and Advertising Awards Europe kapsamında ödül alan tek Türk markası oldu.DİMES, Yemek.com iş birliğinde gerçekleştirdiği “Sesli Komut” projesi ile “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinin kazananı oldu. DİMES’in “Sesli Komut” projesi, bu yıl ulusal ve uluslararası platformlarda 9 kez ödüle uzandı.

DİMES’in, Yemek.com iş birliğinde gerçekleştirdiği ve kullanıcıların sitede yer alan tarif ve videoların akışını, sesli komutlarla yönetebilmesini sağlayan “Sesli Komut” projesi, Avrupa’nın en prestijli uluslararası ödül programlarından Digiday Marketing and Advertising Awards Europe’da, “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. DİMES, Avrupa genelinde gerçekleştirilen bu ödül programında, 2019 yılında ödül alan tek Türk markası olma başarısını gösterdi.

Sesli Komut Ödüle Doymadı

DİMES’in Hayata Başka Bak! sloganıyla, teknolojiye ve tüketicilerin basit bir ihtiyacına başka baktığı Sesli Komut projesi, 2019 yılında ulusal ve uluslararası ödül programlarının gözdesi oldu. Proje bu yıl, en prestijli ödül platformlarında 9 kez başarıya uzandı.

Digiday Marketing and Advertising Awards Europe’da, “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinde büyük ödülün sahibi olan DİMES “Sesli Komut” projesinin bu yıl aldığı diğer ödüller, Social Media Awards Turkey kapsamında “Jüri Ödülleri Yeni Teknolojilerin Kullanımı” kategorisi, Martech Awards “İçerik Pazarlamasında En İyi Teknoloji Kullanımı” ve “Online Mecralarda En İyi Teknoloji Kullanımı”, Smarties Türkiye Ödülleri “Mobile Audio” kategorisinde Gümüş Ödül olarak sıralandı. “Sesli Komut” projesi bunlara ek olarak Smarties EMEA Bölgesel Ödülleri’nde “Mobile Audio kategorisinde Altın”, “İnovasyon” kategorisinde Gümüş ve “Brand Awareness” kategorisinde Bronz ödül aldı. Proje, rekabeti dünya çapına taşıyan Smarties Global Ödülleri’nde ise Bronz ödülün sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir

Yeni Malatyaspor Kulübü’Nün Yeni Transferi Acıbadem Altunizade Hastanesi’Nde Sağlık Kontrolünden Geçti

Yeni Malatyaspor Kulübü’nün yeni transferi Vidar Örn Kjartansson; Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


Godaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları İçin ‘Randevular Ve Hizmetler’ Özelliğini Türkiye’De Kullanıma Sundu

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümüne ‘Randevular ve Hizmetler’ özelliğini eklediğini duyurdu. GoDaddy, bu özelliği Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilere müşteri edinme ve edindikleri müşterileri koruma konusunda yardımcı olmak amacıyla eklediğini açıkladı. GoDaddy Randevular ve Hizmetler özelliği, Türkiye’deki oteller, güzellik salonları, kuaförler, spor salonları gibi küçük işletmelerin 7 gün 24 saat internet üzerinden randevu alabilmelerini, randevularını yönetmelerini ve popüler takvimlerle senkronize etmelerini sağlıyor.


Uzman Diyetisyenden Kış Ayı Tavsiyeleri

Kış aylarının gelmesiyle yeryüzüne vuran güneş ışınları azaldığı için virüs ve bakteri kaynaklı hastalıklar artmaya başlıyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Müzda Irmak, kışı hasta olarak geçirmememiz için ve konserve yaparken dikkat etmemiz gereken konulara değinirken, beslenme konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında da önemli tavsiyelerde bulunuyor.


Global, Malaga Kruvaziyer Limanı’Nın Çoğunluk Hissesine Sahip Oldu

Dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi ve Global Yatırım Holding iştiraki Global Ports Holding, küresel liman ağında bulunan Malaga Kruvaziyer Limanı’ndaki hisse payını artırdı. Şirketin limandaki payı yüzde 49.6’dan yüzde 62’ye yükseldi.


İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Destek Patent, Gençlerin “Fikrine Sahip Çıkacak”

Destek Patent, Türkiye’deki bilinçlendirme kampanyası çalışmalarına devam ediyor.


Etiketler: ödül, DİMES, Sesli, Komut, Kullanımı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.