10 Aralık 2019 Salı 10:45

GÜNDEM

Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un Tek Türk Markası Dimes

10 Aralık 2019

  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
  Digiday Avrupa Ödülleri 2019’Un  Tek Türk Markası Dimes
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Digiday Avrupa Ödülleri 2019’un Tek Türk Markası

DİMES

DİMES, Avrupa’nın en prestijli uluslararası ödül programlarından Digiday Marketing and Advertising Awards Europe kapsamında ödül alan tek Türk markası oldu.DİMES, Yemek.com iş birliğinde gerçekleştirdiği “Sesli Komut” projesi ile “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinin kazananı oldu. DİMES’in “Sesli Komut” projesi, bu yıl ulusal ve uluslararası platformlarda 9 kez ödüle uzandı.

DİMES’in, Yemek.com iş birliğinde gerçekleştirdiği ve kullanıcıların sitede yer alan tarif ve videoların akışını, sesli komutlarla yönetebilmesini sağlayan “Sesli Komut” projesi, Avrupa’nın en prestijli uluslararası ödül programlarından Digiday Marketing and Advertising Awards Europe’da, “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. DİMES, Avrupa genelinde gerçekleştirilen bu ödül programında, 2019 yılında ödül alan tek Türk markası olma başarısını gösterdi.

Sesli Komut Ödüle Doymadı

DİMES’in Hayata Başka Bak! sloganıyla, teknolojiye ve tüketicilerin basit bir ihtiyacına başka baktığı Sesli Komut projesi, 2019 yılında ulusal ve uluslararası ödül programlarının gözdesi oldu. Proje bu yıl, en prestijli ödül platformlarında 9 kez başarıya uzandı.

Digiday Marketing and Advertising Awards Europe’da, “En İnovatif İçerik Kullanımı” kategorisinde büyük ödülün sahibi olan DİMES “Sesli Komut” projesinin bu yıl aldığı diğer ödüller, Social Media Awards Turkey kapsamında “Jüri Ödülleri Yeni Teknolojilerin Kullanımı” kategorisi, Martech Awards “İçerik Pazarlamasında En İyi Teknoloji Kullanımı” ve “Online Mecralarda En İyi Teknoloji Kullanımı”, Smarties Türkiye Ödülleri “Mobile Audio” kategorisinde Gümüş Ödül olarak sıralandı. “Sesli Komut” projesi bunlara ek olarak Smarties EMEA Bölgesel Ödülleri’nde “Mobile Audio kategorisinde Altın”, “İnovasyon” kategorisinde Gümüş ve “Brand Awareness” kategorisinde Bronz ödül aldı. Proje, rekabeti dünya çapına taşıyan Smarties Global Ödülleri’nde ise Bronz ödülün sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir

Üstün Teknolojili Lg K50s En Sağlam Kampanyayla Satışa Sunuldu

LG Electronics Hakkında:


Ssd’Lerin Kullanım Ömrünü Uzatacak 6 İpucu

UZUN ÖMÜRLÜ BİR SSD KULLANIMI İÇİN


‘Ferhangi Şeyler’ 21 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 21 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşuyor.


Ipekyol Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

IPEKYOL PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU İLE SICAK İKLİMLERE DÖNÜŞ


Vivident İle Özgüven Tazeleme Zamanı

Tüketicinin gözünde trendleri belirleyen, yenilikçi ve modern bir marka olarak kabul gören Vivident 2020 yılına yenilenerek başladı. Tüm konseptini ve stratejisini yenileyen Vivident, yeni konumlandırmasını dinamik, enerjik ve ilham veren bir söylem üzerine kurdu. Markanın yeni mesajı “Çiğne, Gülümse, Özgüvenini Tazele!” oldu.


Etiketler: ödül, DİMES, Sesli, Komut, Kullanımı

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.