19 Mart 2019 Salı 10:51

GÜNDEM

Dijital Çark Özelliği İle Sürpriz Hediyeler Ege Perla Mobil Uygulamasında!

Ege Perla, mobil uygulamasında yeni geliştirdiği Dijital Çark özelliğiyle ziyaretçilerine her hafta farklı markalardan sürpriz hediye fırsatları sunuyor.

Dijital Çark Özelliği İle  Sürpriz Hediyeler Ege Perla Mobil Uygulamasında!
Dijital Çark Özelliği İle  Sürpriz Hediyeler Ege Perla Mobil Uygulamasında!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yaştan misafirin eğlenceyi doya doya yaşadığı, İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Ege Perla, mobil uygulamasından sunmaya başladığı “Dijital Çark” özelliği ile misafirlerine her hafta, sürpriz hediyeler kazanma şansı veriyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Ege Perla Mobil uygulamasını ücretsiz indirmek ve alt menüde yer alan hediye çarkını çevirmek!

Dijital çark uygulamasının her ay değişen marka karması ile Ege Perla misafirleri her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanırken, aynı zamanda güncel etkinliklerden ve kampanyalardan da haberdar olmaya devam ediyor. Zaman ve yer fark etmeden Ege Perla mobil uygulamasına girip, dijital çarkı çeviren tüm kullanıcılar, kazandıkları hediyeleri uygulama içerisinden iletilen kodu göstererek on beş gün içerisinde Ege Perla mağazalarından teslim alabiliyorlar.

Birbirinden farklı hediyeleri ve indirim çeklerini yakalamak için Ege Perla’nın mobil uygulamasını indirin, siz de fırsatlardan yararlanın.

İlginizi Çekebilir

Red Kit Ve Daltonlar Tiyatro Oyunu Çocuklar İçin 28 Eylül Cumartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Kült çocuk hikayesi 'Red Kit ve Daltonlar', çocuk tiyatro oyunu ile Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde minik tiyatroseverlerle buluşacak.


Garanti Bbva Genel Müdürlük Binası Leed Platinum Sertifikası Aldı

Bugüne kadar müşterilerini sürdürülebilirlik alanında pek çok fark yaratan ve yenilikçi uygulamayla buluşturan Garanti BBVA, bu yaklaşımını çevre duyarlı sürdürülebilir tasarıma verdiği önemle de gösteriyor.


Kempinski Hotel The Dome’Da Bitmeyen Yaz..

Antalya’nın benzersiz ikliminde dingin ve huzur dolu bir tatilin tam sırası! Mavi ve yeşilin buluştuğu, kum zambaklarının sahilleri süslediği Kempinski Hotel The Dome Belek’te yaz yeniden başlıyor.


Mlpcare, Yatırımcı İlişkileri Yaklaşımıyla Kategorisinde Emea’Nın En İyisi Seçildi

MLP Care yatırımcılara yönelik çalışmaları ile dünyanın önde gelen kurumsal yatırımcı dergisi Institutional Investor’ın bu yıl yayınladığı en itibarlı şirketler listesinde yer aldı. Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri kategorisinde değerlendirilmeye layık görülen iki şirketten biri olan MLP Care; aynı çalışmada “En iyi CEO”, “En iyi CFO”, “En iyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ve “En iyi Yatırımcı İlişkileri Programı” listelerinde de yer almayı başardı. Böylece grup en yüksek puanı alarak, tüm sektörlerin bulunduğu liste içinde zirveye çıktı ve birinciliği 2 şirketle paylaştı.


Grip Ve Nezle Görülmesi Arttı! Uzmanlar Uyarıyor!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu, Eylül döneminde çocuklarda sık karşılaşılan soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi hastalıklara karşı ebeveynleri uyardı.


Etiketler: Perla, mobil, doya, Dijital, hafta

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.