5 Aralık 2019 Perşembe 11:01

GÜNDEM

Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı

Geliştirmiş olduğu yapay zeka destekli ve bulut tabanlı yazılım sayesinde Facebook, Instagram, Google gibi farklı platformlardaki dijital reklamların tek bir noktadan daha verimli yönetilmesini sağlayan Wask, otomatik özellikleri ile reklam harcamalarını düşürerek daha fazla müşteri kazanılmasını sağlıyor. 2018 yılının Ekim ayında Tarvenn Ventures’dan yatırım alan Wask, iş modelini değiştirerek 2 ay gibi kısa bir sürede 30 ülkeden ödeme yapan müşterilere ulaştı. Wask, farklı reklam mecralarının ek bir yerden yönetilmesine olanak sağlarken otopilot, zamanlayıcı, bütçe yönetimi ve performans karşılaştırma gibi ek özellikleriyle çok daha akıllı bir reklam yönetimi sunuyor.

Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı
Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı
Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı
Dijital Reklam Hesaplarını Tek Bir Platformdan Yöneten Wask, 30 Ülkeye Yayıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm reklam hesapları için tek bir platform

Wask; Facebook Ads, Instagram Ads ve Google Ads hesaplarının tek bir platformdan takip edilmesini ve yönetilmesini sağlıyor. Kullanıcılar tek bir tıkla reklam hesaplarını platforma entegre ederek tek bir ekrandan kolayca yönetebiliyor. Hali hazırda herhangi bir reklam hesabı olmayan kullanıcılar ise saniyeler içerisinde Wask platformu üzerinden yeni hesaplarını oluşturabiliyor. Basit ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde Wask, kullanıcıların tüm reklam hesaplarının verilerini tek bir ekranda anlık olarak takip etmesine imkan sağlıyor. Geliştirmiş olduğu yapay zeka destekli bulut tabanlı çözüm sayesinde, tüm cihazlardan dijital reklamların daha verimli yönetilmesini sağlayan Wask, geliştirdiği bütçe yönetimi, otopilot, zamanlayıcı, otomatik raporlama ve performans karşılaştırma gibi araçlar ile daha az zaman harcayarak tüm işlemlerin kolayca yapılmasına olanak sağlıyor.

Yapay zeka ile mükemmel hedef kitle

Wask’ın sahip olduğu üstün yapay zeka teknolojisi sayesinde kullanıcılar mükemmel hedef kitleler oluşturabiliyor. Sektör, alt sektör, iş modeli ve hedeflenen ülke gibi bazı bilgileri aldıktan sonra saniyeler içerisinde reklamlarınız için en iyi hedef kitle belirlenerek reklam verimliliğinin artması sağlanıyor. Bu sayede kullanıcılar hem daha az para harcıyor hem daha çok müşteri kazanıyor. Ayrıca platform yapay zeka ile her reklam için bir skor belirleyerek reklam verimliğinin kolayca takip edilmesini sağlıyor.

Benzersiz özelliklerle reklamlarınızı akıllı hale getirin

Wask tüm reklamları tek bir platform üzerinde kolayca yönetilmesini sağlarken, diğer yandan benzersiz özellikleri ile reklamları çok daha akıllı hale getiriyor. “Otopilot” özelliği ile aktif reklamlar anlık olarak takip edilerek verimsiz reklamlar anında sonlandırılırken, “Zamanlayıcı” özelliği ile kullanıcılar istedikleri bir tarihe görev oluşturarak reklamlarını otomatik olarak başlatabiliyor veya sonlandırabiliyor. “Performans Karşılaştırma” özelliği ile istenilen reklamların performansları karşılaştırarak hangi reklamın daha verimli olduğu takip edilebiliyor. Böylece Wask kolay bir bütçe yönetimi sunarken hem zamandan hem paradan tasarruf ettiriyor. E-ticaretten ajanslara, kurumsal firmalardan mobil uygulama geliştiricilerine kadar birçok farklı sektörden kullanıcıya ulaşan Wask, kullanıcılarına %70’e kadar az harcamayla 3 kat daha fazla müşteri kazandırmayı vaat ediyor.

“Küresel bir oyuncu olmayı hazırlanıyoruz”

Wask kurucusu Ercan Pilcioğlu; “Wask, bundan 18 ay önce bir dijital danışman kiralama platformu olarak hayata geçti ve küçük bir ekiple güzel işler yapmaya başladık. Daha sonra Tarvenn Ventures bize yatırım yaptı ve her gün yanımızda oldu. Eski iş modelimizin temelini oluşturan dijital danışmanlık hizmeti pazardaki ihtiyacı ve odaklanmamız gereken yerleri gösterdi. Dijital reklamcılık alanındaki ihtiyacı, eksikleri ve büyük talebi bu süreçte fark ettik. 2 ay önce iş modelimizi pivot ederek Wask’ı yapay zeka destekli bir dijital reklam yönetim platformuna çevirdik. Bundan sonraki süreç ise hayallerimizin çok ötesine geçti. Çok kısa sürede 30 farklı ülkeden binlerce kullanıcıya ulaştık. Öyle ki 2020 yılının ikinci yarısı olarak planladığımız Amerika maceramızı öne çektik ve operasyonumuzun bir kısmını Amerika’ya taşıyarak küresel bir oyuncu olmaya hazırlanıyoruz. Bu süreçte her zaman yanımızda olan, bizimle birlikte çalışan, ter döken, bize yatırımcıdan ziyade takım arkadaşı olan Tarvenn ekibine ve Mustafa Kopuk’a çok teşekkür ederim. 1 seneden kısa bir süre içerisinde hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Wask’ı incelemek ve dijital reklamlarınızı tek bir platformdan daha kolay ve akıllı bir şekilde yönetmek için www.wask.co sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Türk Telekom Elazığ İçin Seferber Oldu

Sabit ve ankesörlü telefonlar ücretsiz kullanıma açıldı


Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Etiketler: Wask, reklam, daha, takip, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.