15 Ocak 2019 Salı 12:20

GÜNDEM

Dijital Sınıflarda Eğitim

Bahçeşehir Kolejinin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 7 yıl önce başlattığı “Tablet Destekli Eğitim” projesi, uygulamalarla zenginleştirilerek devam ediyor. Dijital eğitim araçlarına dersleri entegre ederek 21. yüzyılın ihtiyaçlarına uygun öğrenme ortamları oluşturan Bahçeşehir Kolejinde öğrenciler yarıyıl tatilinde, kendileri için oluşturulan dijital sınıflarda eğlenceli bir şekilde bilgilerini pekiştirecekler.

Dijital Sınıflarda Eğitim
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Öğrenciler, Bahçeşehir Koleji tarafından kendilerine tanımlanan uygulamalarla, dijital ortamda kendileriyle paylaşılan yarıyıl çalışmalarına erişme olanağı bulacak. Sınıf ve branş öğretmenleri tarafından oluşturulan dijital sınıflar üzerinden oluşturulan içeriklere zaman ve mekândan bağımsız şekilde erişecek öğrencilerin, tüm dijital çalışmaları anında bulut sistemine kayıt olacak ve öğretmenler tarafından da eş zamanlı olarak görüntülenebilecek.

İlginizi Çekebilir

Güvenli İnternet Gününde 250 Bin Tweet Atıldı

Twitter, 5 Şubat Güvenli İnternet Günü’nü kutlamak için özel bir emoji çıkardı. Avuç içinde tutulan dünyanın bir görüntüsü olan emoji ile geçtiğimiz hafta dünyada 250 bin Tweet atıldı.


Sigorta Cini, Online Ürün Satışına “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası”Nı Ekledi

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerine ilişkin karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, websitesine yatırım yapmaya devam ediyor.


Her Yıl 40 Milyon Pet Şişe Decathlon Quechua Polarlarla Yeniden Hayat Buluyor!

Tasarımdan üretime, ulaşımdan dağıtıma tüm süreçlerde çevresel bir yaklaşım izleyen Decathlon, tüm dünyada spor tutkusunu yaymaya devam ederken sporseverlere de çevre dostu ürünler sunuyor. Pet şişelerin geri dönüştürülmesiyle üretilen özel polarlar gibi pek çok çevre-dostu ürünü bulunan Decathlon, her geçen yıl ekolojik etiketli ürünlerin sayısını da arttırıyor.


Telefon Görüşmelerini İzinsiz Kaydeden Casus Yazılım 50 Milyon Kez İndirilmiş

ANDROİD CİHAZLARA SIZAN CASUS YAZILIM 50 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞ


Varis Hastalığı Hakkında 7 Önemli Bilgi

Varis, gerek estetik kaygılara gerekse de şiddetli ağrılara sebep olduğu için yaşam kalitesini düşüren hastalıklar arasında yer alıyor.


Etiketler: tarafından, dijital, oluşturulan, Öğrenciler, Bahçeşehir

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.