15 Ocak 2019 Salı 12:20

GÜNDEM

Dijital Sınıflarda Eğitim

Bahçeşehir Kolejinin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 7 yıl önce başlattığı “Tablet Destekli Eğitim” projesi, uygulamalarla zenginleştirilerek devam ediyor. Dijital eğitim araçlarına dersleri entegre ederek 21. yüzyılın ihtiyaçlarına uygun öğrenme ortamları oluşturan Bahçeşehir Kolejinde öğrenciler yarıyıl tatilinde, kendileri için oluşturulan dijital sınıflarda eğlenceli bir şekilde bilgilerini pekiştirecekler.

Dijital Sınıflarda Eğitim
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Öğrenciler, Bahçeşehir Koleji tarafından kendilerine tanımlanan uygulamalarla, dijital ortamda kendileriyle paylaşılan yarıyıl çalışmalarına erişme olanağı bulacak. Sınıf ve branş öğretmenleri tarafından oluşturulan dijital sınıflar üzerinden oluşturulan içeriklere zaman ve mekândan bağımsız şekilde erişecek öğrencilerin, tüm dijital çalışmaları anında bulut sistemine kayıt olacak ve öğretmenler tarafından da eş zamanlı olarak görüntülenebilecek.

İlginizi Çekebilir

Kırılgan Tırnak Sendromuna Yakalananlara İyi Haber

Artık tırnaklarınız kırılmayacak


Drift Sezonu İstanbul’Da Başlıyor

2019 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın ilk yarışı Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından 28 Nisan Pazar günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirilecek.


Ptt’Den “Çocuk Oyunları” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümümde saklambaç, seksek ve misket oyunlarına yer verilerek hazırlanan üç değerli anma pulu ve ilk gün zarfı 23 Nisan 2019 tarihinde tedavüle çıktı.


Nvıdıa, Yeni Duyurulan Gtx 16 Serisi Oyun Laptopları Ve Gtx 1650 Gpu’Lar İçin “Mortal Kombat 11” Game Ready Sürücüsünü Yayınladı.

Ticaret Sicil No: 521008


Türkiye’De Aşı Kararsızlığı 6 Yılda 128 Kat Arttı!

24-30 Nisan Dünya Aşı Haftası


Etiketler: tarafından, dijital, oluşturulan, Öğrenciler, Bahçeşehir

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.