14 Ekim 2015 Çarşamba 16:24

KADIN

Dilay Gül'ü öldüren Uğur Aydemir Gözaltında Abant İzzet Baysal Üniversitesi yasta

Dilay Gül'ü öldüren Uğur Aydemir  Gözaltında Abant İzzet Baysal Üniversitesi yasta
Dilay Gül'ü öldüren Uğur Aydemir  Gözaltında Abant İzzet Baysal Üniversitesi yasta
Dilay Gül'ü öldüren Uğur Aydemir  Gözaltında Abant İzzet Baysal Üniversitesi yasta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA » Mutlu YUCA-Taner BAYAR


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cenazesi ADLİ TIP KURUMU'NA GÖNDERİLDİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksekokulu Kimya Teknolojisi Programı birinci sınıf öğrencisi Dilay Gül'ün cenazesi otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Dilay Gül'ün cenazesinin yarın Bursa'nın Gemlik İlçesi'nde toprağa verileceği belirtildi. Uğur Aydemir'in sorgulaması Gerede İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde devam ederken, polisler olayın yaşandığı bölgede cinayette kullanılan bıçağı bulmak için çalışma yaptı. Bu arada, ikinci öğretim öğrencisi kız öğrencilerin gece yurda ve evlerine giderken korkmaları nedeniyle dersten erken çıkmak için izin istedikleri bildirildi. Öğrencilerin isteği üzerine dersin erken bitirilmesi ile birlikte okuldan çıkan Dilay Gül'ün yurda giderken olayın meydana geldiği kaydedildi.

ERKEK ARKADAŞINDAN DUYGULANDIRAN MESAJ

Dilay Gül'ün ölümü ardından erkek arkadaşı Sait Çifçi, Facebook'taki hesabında, "Seni sevdiğim gibi hiç kimseyi, hiçbir şeyi sevmedim ben. Bunu sana defalarca söylemiştim gülüm. Sevemeyeceğimi de biliyorum. Fakat şu an insanların birşey olmamış gibi davranmaları canımı daha da çok yakıyor. Oysa benim ışığım söndü, dünyam karardı. Ve sen yoksun ya şimdi yaşama sevincim seninle birlikte gitti" paylaşımında bulunduğu belirlendi. Sait Çifçi'nin profil fotoğrafında Dilay Gül ile birlikte çekildiği fotoğrafı yer aldı.

ÜNİVERSİTEDEN MESAJ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü ise cinayeti kınayarak, kurumun sitesinde şu mesajı paylaştı:

"Üniversitemiz Gerede Meslek Yüksekokulu Kimya Teknolojisi programı 1.sınıf öğrencimiz Dilay Gül'ün uğradığı, şahsi bir mesele kaynaklı vahşi bir saldırı sonucu hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Hayatının baharındaki genç bir kızımızın canına kasteden bu menfur cinayeti şiddetle kınıyor, olaydan hemen sonra yakalanarak gözaltına alınan cinayet zanlısının hak ettiği cezayı alacağına inanıyoruz. Öğrencimiz Dilay Gül'e Allah'tan rahmet, kederli ailesi, yakınları, öğrencilerimiz ve tüm üniversitemize başsağlığı diliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Vans Dekupe Görselleri

Sevgiler


Emel Yıldırım'ın Mucize Parfümünün Çekimleri Lazzoni Hotel'de Gerçekleşti... 22 Ağustos İtibariyle Satışta!

Muejaza By Emel Yıldırım parfümleri 22 Ağustos itibariyle satışta!


Türk Turizminin Yükselişiyle Akfen Gyo'nun Otel Gelirleri %19 Arttı Bb

2019 yılında turizm sektöründe hem ziyaretçi hem de gelirler anlamında yükselişini devam ettiren Türkiye’nin bu performansı turizm şirketlerinin finansal tablolarına da olumlu yansıyor.


“Türkiye Denizlerini Keşfedelim” Sergisi New York’Ta

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Fairy’nin destekçilerinden biri olduğu Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) tarafından hazırlanan “Türkiye Denizlerini Keşfedelim” sergisi, 23 Ağustos’a kadar ziyaretçilerle buluşacak. Sergiye New York Birleşmiş Milletler Binası ev sahipliği yapacak.


Taze Kiraz, Üzüm Ve Nar İhracatçıları Yeni İhracat Rekorları İçin Kümeleniyor

Türkiye’nin tadı dillere destan, şifa kaynağı ürünleri kiraz, üzüm ve narı dünya genelinde daha fazla insanın tüketmesi için ihracatçılar Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’nde bir araya geliyor. Hedef, 3 üründe toplam 387 milyon dolar olan yıllık ihracatı 750 milyon dolara çıkarmak.


Etiketler: dilay gül, ağur aydemir, Platonik, Aşık, Boğazını, Kestiği, Üniversiteli, Kızı, Öldürdü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.