9 Kasım 2019 Cumartesi 10:31

GÜNDEM

Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı

Online sağlık platformu DocPlanner, Avrupa’nın büyük CRM çözümü sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu satın aldı. Bu satın alma çerçevesinde DocPlanner, doktor ve sağlık kurumlarına sunduğu hizmeti yukarıya taşırken Tuotempo’nun satış, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme ekiplerinin desteklenmesine de odaklanacak.

Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Satın Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

DocPlanner, Avrupa’nın büyük sağlık kurumları için CRM çözümleri sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu bünyesine kattığını açıkladı. Bu satın alma; hizmetini kliniklere, özel hastanelere ve sağlık gruplarına yaymayı hedefleyen DocPlanner’ın ve şirketin Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi’nin sağlık alanında sunduğu çözümleri daha da yukarıya taşıması adına önemli bir adım olacak. Bu satın almayla hizmet skalasını daha da geliştiren DocPlanner, TuoTempo’ya sermaye ve satış konularındaki uzmanlığıyla ilgili de yatırım yapacak ve şirketin satış, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme ekiplerinin desteklenmesine odaklanacak.

DocPlanner’ın kurucusu ve CEO’su Mariusz Gralewski, konuya ilişkin şunları söyledi: “Bu satın alma DocPlanner için dönüşümsel bir kazanımdır. Donatello Bianco’ya ve TuoTempo’daki güçlü ekibe DocPlanner ailesine hoş geldin diyoruz. Hep birlikte DocPlanner’ın sağlık hizmeti alanındaki varlığını daha güçlendirmeye kararlıyız.”

TuoTempo’nun kurucusu ve CEO’su Donatello Bianco ise “DocPlanner Grubu’nda, başarılı CRM uygulamamızı küresel olarak ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğumuz mükemmel enerji, büyüme zihniyeti ve kültür karışımını elde edebildik. Sayın Gralewski, bu değerleri derin bir adalet ve şeffaflıkla temsil ediyor. DocPlanner, uzun zamandır beklediğimiz en iyi ortak” dedi.

DocPlanner Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi CEO’su ve DocPlanner Kurumsal Başkan Yardımcısı Cem Yücelten, “DocPlanner, mevcut vizyonu doğrultusunda güçlü ve kararlı bir şekilde yeni misyonlar edinerek ilerliyor. TuoTemp ürün yelpazemizi tam da istediğimiz noktaya doğru genişletecek bir iş birliği yaratmamızı sağladı. Türkiye özelinde bu hizmetin farklı varyasyonlarla pazarda etkin olacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

DocPlanner ve Türkiye iştiraki DoktorTakvimi, daha iyi ve verimli bir sağlık hizmetinin standart haline gelmesini arzu ediyor. Büyümesine artan bir ivmeyle sürdüren, alanında lider dijital sağlık platformu, kişilerin online kanallar üzerinden ücretsiz olarak bölgelerinde bulunan hekim, uzman dataları ile onlar hakkındaki yorumlara erişmesini sağlıyor. Ayrıca hastalar ve danışanların randevu almalarını sağlayan, sonrasında tüm bu randevu süreçlerini hatırlatma servisleri, çağrı merkezi desteği gibi operasyonel hizmetlerle destekleyecek bir organizasyonu da bünyesinde barındıran DocPlanner, paydaşları için kusursuz bir hizmet sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Önlemek Tedavi Etmekten Daha Kolay! 17 Kasım Dünya Prematüre Günü

Önlemek Tedavi Etmekten Daha Kolay!


Ford Sürüş Akademisi, Şampiyon Pilotlar Eşliğinde Genç Sürücüleri Bilinçlendirdi

Şampiyon pilotlar, Ford Sürüş Akademisi’nde genç sürücüleri eğitti…


Serra Yılmaz, Okan Bayülgen, Yekta Kopan Ve Ece Uslu’Nun Seslendirdiği Netflıx’In Ilk Animasyon Filmi Klaus Bugün İzleyici İle Buluşuyor

Okan Bayülgen, Serra Yılmaz, Yekta Kopan ve Ece Uslu Netflix’in ilk animasyon filmi Klaus’un seslendirmesi için stüdyoya girdi. 15 Kasım Cuma günü tüm dünyayla aynı anda gösterime giren animasyon filmi, soğuk bir kasabaya tayin edilen postacının, Noel Baba’yı saklandığı yerden bulmasını konu ediyor.


Axa Sigorta Marka Ve Spor Zirvesi’Nde Başarılı Sponsorluklarını Anlattı

AXA SİGORTA MARKA VE SPOR ZİRVESİ’NDE


Kerevitaş Ve Şok Marketler Bıst Sürdürülebilirlik Endeksi’Nde

Yıldız Holding’den BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’ne iki yeni şirket


Etiketler: DocPlanner, sağlık, için, Türkiye, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.