13 Aralık 2019 Cuma 11:03

GÜNDEM

Doğal İçerikli Peelıngler İle Cildinizi Yenileyin

Doğal kozmetik ürünleriyle Türkiye pazarında adından çokça söz ettirmeye başlayan COSMOLIVE, peeling serisiyle kullanıcılarına yeni bir tecrübe sunuyor.

Doğal İçerikli Peelıngler İle Cildinizi Yenileyin
Doğal İçerikli Peelıngler İle Cildinizi Yenileyin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cilt bakım ürünlerinin AR-GE çalışmalarına önem veren UNCA Group, peeling ürünleri özelinde yeni, enerjik, temiz içerikli ve tamamen kullanıcı dostu bir seri çıkardı.

UNAC Group Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Aydın tüketicilerin artık doğallığa daha çok önem verdiğine dikkat çekerek, bu özellikleri taşıyan COSMOLIVE ürünlerinin kaliteleriyle ön plana çıktığının altını çiziyor. Aydın, UNAC Group olarak, Türkiye markası olmanın önemini taşıdıklarını ve küresel pazarda kaliteden asla ödün vermeyeceklerini vurguluyor.

COSMOLIVE Peeling Koleksiyonu içerdiği yüzde 100 doğal mikro şeker tanecikleri, değerli yağlar ve doğal formülüyle cildinizin daima sağlıklı ve daha parlak görünmesini sağlıyor. Daha önce Kahve-Şeker formülüyle sunulan Cosmolive Peeling Cream artık Nar, Kayısı ve Gül özleriyle de raflardaki yerini aldı.

UNAC Group hakkında…

2015 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlayan UNAC Group, kısa zamanda özellikle Latin Amerika’da etkinliğini artırdı. Şimdiye kadar 65 ülkeden, 200 firma ile iş birliği yapan UNAC Group, her sene uluslararası düzeyde onlarca fuarda ülkemizi temsil ediyor. 2018 yılında Cosmolive natürel üretim tesisleri yatırımını gerçekleştiren UNAC Group, İzmir’deki fabrikasında Türkiye’de çok yetişen gül, defne yaprağı ve zeytin gibi ürünlerin özünden yararlanarak natürel güzellik ürünleri üretiyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Elazığ Depremi Uyardı Riski Tespit Edin!

KONU: Elazığ depremi uyardı: Riski tespit edin!


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Armut %65 Büyümeyle Avrupa’Da Liderliğe İlerliyor

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, başarılı geçen 2019 yılının özetini paylaştı. Geçen yıl 2.4 milyon talebe ve 472.646 hizmet veren sayısına ulaşan Armut, 2019 yılını %65'lik bir gelir büyümesiyle kapattı. Yurt dışındaki teknoloji ihracatı markası HomeRun ile rekor bir büyüme gerçekleştiren Armut, 2020 yılında gireceği yeni ülkelerle beraber Avrupa liderliği hedefine emin adımlarla ilerliyor.


Etiketler: Group, UNAC, ürünlerinin, önem, ürünleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.