15 Mayıs 2019 Çarşamba 13:45

MODA

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da

Keyifli alışverişin adresi Vadistanbul, bu hafta sonu keyifli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Doğal ve organik ürünlerin sergileneceği standların yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyeler 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul Moda Caddesi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şehrin içinde çocuklar ve ebeveynleri için rahat bir yaşam alanı yaratmak hayaliyle yola çıkan ve bu hayali gerçeğe dönüştüren Happy Nest ile Doğal Yaşam Günleri, bu kez 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul’a konuk oluyor.

Taze sebze - meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Aromaterapi Hakkında Her Şey ile Hülya Kayhan, Doğadan Gelen Sağlık’la ilgili Dr. Ömer Saltan, son yılların en popüler konularından olan İkinci Beyin Bağırsak hakkında ise Dr. Didem Gülmez’nin keyifli sohbetleri eşlik ediyor.

Vadistanbul, Doğal Yaşam Günleri’nde minik misafirlerini de unutmuyor. Cumartesi ve Pazar günü, 11.00 – 18.00 saatleri arasında renkli ve eğlenceli çocuk atölyeleri hayata geçirilecek.

Doğal Yaşam Günleri’nde alışveriş ve seminerlerin haricinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00 – 17.30 arasında ritmin zirveye çıkacağı Zumba gösterisi de gerçekleştirilecek.

Vadistanbul Moda Caddesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, organik ve doğal gıdalardan tekstil ürünlerine, alerji karşıtı ürünlerden glutensiz gıdalara kadar doğal yaşama dair pek çok farklı marka ve ürünlerin sergileneceği standlardan alışveriş yapmanın yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyelere ücretsiz olarak katılmak mümkün.

Etkinlik Takvimi

Aromaterapi Hakkında Her Şey: 17 Mayıs Cuma// 12.00 – 15.00

İkinci Beyin Bağırsak: 18 Mayıs Cumartesi // 12.00 – 13.00

Doğadan Gelen Sağlık: 18 Mayıs Cumartesi // 15.00 – 16.00

Zumba: 18 Mayıs Cumartesi // 17.00 – 17.30

Nefes Atölyesi: 19 Mayıs Pazar // 11.00

İlginizi Çekebilir

Suwen’İn Yeni Koleksiyonunda Tencel™ İmzası İle Doğaya Duyarlı Bir Bakış

Yenilenebilir ağaç malzemesinden botanik kökenli özel elyaflar üreten Lenzing Grubu; zarif, fonksiyonel ve kaliteli ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanan Suwen ile iş birliği yaptı.


Geleceğin Veri Merkezleri Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış

Geleceğin Veri Merkezleri Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış


Waffle Dediğin...

Waffle dediğin; kokusu cezbedecek, tam pişecek, ağızda eriyecek. Tüm bunların hepsini Arzum Waffy Max Waffle Makinesi sizin için lezzete dönüştürecek.


Kenan Doğulu İle Alaçatı’Da Muhteşem Plaj Partisi Davetli Fotoğrafları İle

Kenan Doğulu, “Ken on the Beach” projesiyle Alaçatı'nın gözde plajı Spiaggia Grande’de performans sergiledi. Akşam güneşi ve deniz manzarası eşliğinde kumsalda çıplak ayak, şortlar, mayolarla izlenen konserde Doğulu, hareketli ve romantik şarkılarıyla izleyicilere müzik ziyafeti sundu.


Zülfü Livaneli Sevgisi Antik Tiyatro’Ya Sığmadı

ZÜLFÜ LİVANELİ SEVGİSİ ANTİK TİYATRO’YA SIĞMADI


Etiketler: Mayıs, Cumartesi, Doğal, Yaşam, Günleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.