15 Mayıs 2019 Çarşamba 13:45

MODA

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da

Keyifli alışverişin adresi Vadistanbul, bu hafta sonu keyifli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Doğal ve organik ürünlerin sergileneceği standların yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyeler 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul Moda Caddesi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şehrin içinde çocuklar ve ebeveynleri için rahat bir yaşam alanı yaratmak hayaliyle yola çıkan ve bu hayali gerçeğe dönüştüren Happy Nest ile Doğal Yaşam Günleri, bu kez 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul’a konuk oluyor.

Taze sebze - meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Aromaterapi Hakkında Her Şey ile Hülya Kayhan, Doğadan Gelen Sağlık’la ilgili Dr. Ömer Saltan, son yılların en popüler konularından olan İkinci Beyin Bağırsak hakkında ise Dr. Didem Gülmez’nin keyifli sohbetleri eşlik ediyor.

Vadistanbul, Doğal Yaşam Günleri’nde minik misafirlerini de unutmuyor. Cumartesi ve Pazar günü, 11.00 – 18.00 saatleri arasında renkli ve eğlenceli çocuk atölyeleri hayata geçirilecek.

Doğal Yaşam Günleri’nde alışveriş ve seminerlerin haricinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00 – 17.30 arasında ritmin zirveye çıkacağı Zumba gösterisi de gerçekleştirilecek.

Vadistanbul Moda Caddesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, organik ve doğal gıdalardan tekstil ürünlerine, alerji karşıtı ürünlerden glutensiz gıdalara kadar doğal yaşama dair pek çok farklı marka ve ürünlerin sergileneceği standlardan alışveriş yapmanın yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyelere ücretsiz olarak katılmak mümkün.

Etkinlik Takvimi

Aromaterapi Hakkında Her Şey: 17 Mayıs Cuma// 12.00 – 15.00

İkinci Beyin Bağırsak: 18 Mayıs Cumartesi // 12.00 – 13.00

Doğadan Gelen Sağlık: 18 Mayıs Cumartesi // 15.00 – 16.00

Zumba: 18 Mayıs Cumartesi // 17.00 – 17.30

Nefes Atölyesi: 19 Mayıs Pazar // 11.00

İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Büyük Tarım Fuarı’Nda Petlas Rüzgarı

PETLAS, Dünyanın En Önemli Tarım Ticaret Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi


Akfen Gyo'nun 9 Aylık Hasılatı %509 Artışla 451 Milyon Tl Oldu Bb

Türkiye, Rusya ve KKTC’de 21 gayrimenkullük portföyü bulunan Akfen GYO’nun 2019’un Ocak-Eylül ayı dönemindeki konsolide hasılatı geçen yıla göre yüzde 509’luk artışla 451 milyon TL’ye ulaştı. Şirketin faiz amortisman vergi öncesi kârı ise %133 artışla 126,8 milyon TL olarak gerçekleşti.


Deborah Milano İle Makyajlarda İtalyan Esintisi!

Türkiye’de sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de satışa sunulan Deborah Milano, yeni Italian Flair Koleksiyonu ile makyaj trendlerini yeniden belirliyor.


Bmw E36 Kazanma Fırsatı. Derby’Den, Türkiye’Nin İlk Modifiye Araç Kampanyası

Türkiye’de üretilen tek tıraş bıçağı markası Derby, bileme tekonolojisi, bıçak açıları ve bıçak yerleşimi ile artık daha konforlu ve sinek kaydı tıraş imkanı sunan Yeni Derby Samurai’nin tanıtımı için “Yakışır” kampanyasıyla tüketicileriyle buluşuyor. Derby, bu kampanya kapsamında tüketicilerine ünlü Youtube fenomeni ve otomobil severlerin çok yakından tanıdığı Doğan Kabak’ın modifiye edeceği 1994 Model BMW E36’yı çekilişle armağan ediyor. Sosyal medyada modifiye ettiği araçlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Doğan Kabak, 1994 Model BMW E36’nın aracın modifiyesini Derby’nin sosyal medyadaki takipçilerinden gelen yorumlarıyla gerçekleştirecek.


Bayburt Ve Çevre İllerde Yaşayanlar Bmc’Nin Otobüsü İle Baksı Müzesi’Ne Taşınacak

Dünyanın en sıra dışı müzelerinden biri olan ve geleneksel sanatlarla modern sanatları buluşturan Baksı Müzesi ile Türk otomotiv sanayisinin lider şirketlerinden BMC, Bayburt ve çevre illerde yaşayan insanların kültür sanatla buluşması için güçlerini birleştirdi. BMC, bölge halkının Baksı Müzesi’ne ulaşımını sağlayabilmek için müzeye otobüs hediye etti.


Etiketler: Mayıs, Cumartesi, Doğal, Yaşam, Günleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.