15 Mayıs 2019 Çarşamba 13:45

MODA

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da

Keyifli alışverişin adresi Vadistanbul, bu hafta sonu keyifli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Doğal ve organik ürünlerin sergileneceği standların yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyeler 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul Moda Caddesi’nde misafirlerini ağırlayacak.

Doğal Yaşam Günleri Festivali Vadistanbul’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şehrin içinde çocuklar ve ebeveynleri için rahat bir yaşam alanı yaratmak hayaliyle yola çıkan ve bu hayali gerçeğe dönüştüren Happy Nest ile Doğal Yaşam Günleri, bu kez 17 – 18 – 19 Mayıs tarihleri arasında Vadistanbul’a konuk oluyor.

Taze sebze - meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Aromaterapi Hakkında Her Şey ile Hülya Kayhan, Doğadan Gelen Sağlık’la ilgili Dr. Ömer Saltan, son yılların en popüler konularından olan İkinci Beyin Bağırsak hakkında ise Dr. Didem Gülmez’nin keyifli sohbetleri eşlik ediyor.

Vadistanbul, Doğal Yaşam Günleri’nde minik misafirlerini de unutmuyor. Cumartesi ve Pazar günü, 11.00 – 18.00 saatleri arasında renkli ve eğlenceli çocuk atölyeleri hayata geçirilecek.

Doğal Yaşam Günleri’nde alışveriş ve seminerlerin haricinde 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00 – 17.30 arasında ritmin zirveye çıkacağı Zumba gösterisi de gerçekleştirilecek.

Vadistanbul Moda Caddesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında, organik ve doğal gıdalardan tekstil ürünlerine, alerji karşıtı ürünlerden glutensiz gıdalara kadar doğal yaşama dair pek çok farklı marka ve ürünlerin sergileneceği standlardan alışveriş yapmanın yanı sıra, alanında uzman isimler eşliğinde gerçekleşecek söyleşi ve atölyelere ücretsiz olarak katılmak mümkün.

Etkinlik Takvimi

Aromaterapi Hakkında Her Şey: 17 Mayıs Cuma// 12.00 – 15.00

İkinci Beyin Bağırsak: 18 Mayıs Cumartesi // 12.00 – 13.00

Doğadan Gelen Sağlık: 18 Mayıs Cumartesi // 15.00 – 16.00

Zumba: 18 Mayıs Cumartesi // 17.00 – 17.30

Nefes Atölyesi: 19 Mayıs Pazar // 11.00

İlginizi Çekebilir

Biznet, Genç Siber Güvenlik Uzman Adaylarını Arıyor

Biznet hakkında


Dowdupont 2019 Birinci Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Devam eden operasyonlardan elde edilen GAAP hisse başına kâr 2019’un ilk çeyreğinde 0,23 dolar; Düzeltilmiş hisse başına kâr 0,84 dolar


Çorum, Satranç Olimpiyatı’Na Ev Sahipliği Yapacak

TSF BAŞKANI GÜLKIZ TULAY:


Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!

20 Mayıs 2019


Lcw Home İle Evleriniz Bayrama Hazır

LCW Home, Türk kültürüne ait İznik çini motiflerini ve renklerini Ramazan Bayramı için hazırladığı özel koleksiyon ile evlerinize taşıyor. LCW Home, alternatifli seçeneklerin yer aldığı ürünleriyle sevdiklerine hediye seçmek ve evlerini güzelleştirmek isteyenleri bekliyor.


Etiketler: Mayıs, Cumartesi, Doğal, Yaşam, Günleri

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.