1 Temmuz 2019 Pazartesi 10:30

GÜNDEM

Doğru Yağ Tutucu Hapı Seçmek İçin Uzmanından Tavsiyeler

Hepimiz yazı formda karşılamayı istiyoruz. Bir an önce fazlalıklardan kurtulmak için de diyet yapıyor ve yağ yağ tutucu haplardan destek alıyoruz. Peki hangi ürünleri seçmeli, nelere dikkat etmeliyiz? İşte uzman doktor Orkan Karaca’nın önerileri…

Doğru Yağ Tutucu Hapı Seçmek İçin Uzmanından Tavsiyeler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Nihayet havalar ısındı, yaz kapıyı çaldı! Tiril tiril elbiseler, askılılar, şortlar, plaj kıyafetleri içinde incecik ve formda görünmeyi kim istemez ki? Birçoğumuz bir an önce zayıflamak için yaz öncesi dengeli ve düşük kalorili beslenmeye özen gösteriyor, diyetimizi de yağ tutucu haplarla destekliyoruz. Ancak kilo kontrolü için yağ tutucu tabletleri kullanırken de dikkat etmemiz gerek noktalar var.

Uzman Doktor Orkan Karaca şok diyetleri, sağlığı olumsuz etkiledikleri ve metabolizmanın rutinini bozdukları için tavsiye etmediğini söylüyor. Sağlıklı bir diyette mutlaka üç ana, üç de ara öğün olması gerektiğini belirten Karaca, yağ tutucu tabletlerin de besinlerden alınan fazla yağı vücuttan atarak yağ alımını kısıtlamaya yardımcı olduklarını vurguluyor.

Karaca’ya göre yağ tutucu takviye gıdalar seçerken şunlara dikkat etmek gerekiyor:

1- Tarım ve gıda bakanlığı onayı şart

Piyasada satılan birçok yağ tutucu tablet olduğunu belirten Karaca, onaylı güvenilir markaları tercih etmek gerektiğinin altını çiziyor, “Aksi takdirde sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz” uyarısında bulunuyor.

2- Bitki lifli tabletleri tercih edin

Yağ tutucu tabletlerin içeriğini iyi okumakta fayda var. Doğal bitki lifi kompleksi, örneğin Frenk inciri gövde lifi, Arap zamkı gibi bitkisel lifler içeren tabletleri tercih edin.

3- Renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı içermesin

Sağlıklı bir bedene kavuşmak için nasıl yediklerimiz ve içtiklerimizde renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı olmamasına dikkat ediyorsak, yağ tutucu tabletlerde bunların bulunmaması önemli.

4- Kimyasal içeriklerden uzak durun

Kimyasal içerikli tabletlere yönelmeyin. Doğal lif barındıran tabletlerin avantajı vücut tarafından emilmeden atılması. Böylece istenmeyen herhangi bir yan etkiye sebep olmaz, sağlığınızı tehdit etmezler.

Tek başına yağ tutucu tabletlerden mucize beklememek gerektiğini hatırlatan Karaca, “İstediğimi yiyip içeyim, üzerine nasıl olsa yağ tutucu tablet alırım zayıflarım hatasına düşmeyin. Zayıflama bir dönüşüm hikayesidir ve bu hikayede başarı, beslenme alışkanlıklarını düzenlemek, bol su içmek, hareketli bir yaşam tarzını benimsemekten geçiyor. Yağ tutucu takviye edici tabletler ise bu dönüşüm serüveninde bize yardımcı oluyor” diyor.

İlginizi Çekebilir

Bülten Nuxe Cre`me Prodigieuse® Boost

NUXE, kadınları yepyeni bir tensel deneyime davet ediyor: Tazelikle kucaklas¸an, cilt tarafından go¨z ac¸ıp kapayıncaya kadar emilen bir doku. Tu¨m koleksiyon NUXE’u¨n imzası niteligˆindeki koku o¨gˆelerini yeniden yorumluyor: Portakal çic¸egˆi, manolya ve vanilya notaları, yasemin çic¸egˆi, pembe lic¸i ve beyaz odun notalarıyla dans ediyor.


Tema Vakfı Kampanyası İle 1 Milyon Gönüllüyü Hedefliyor

Bugüne kadar yaklaşık 850 bin gönüllünün desteğini alan TEMA Vakfı, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde başlattığı #GönlünüVer kampanyası ile 1 milyon gönüllüye ulaşmayı hedefliyor.


Adnan Bali “Bu Jenerasyon Fark Yaratmadan, Fark Görmek İstiyor”

İstanbul Okan Üniversitesi’nin Türkiye’de ilk kez başlattığı Girişimcilik Dersi’ne 4 Aralık 2019 Çarşamba günü Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali konuk oldu. Bali gençlere eğitim ve iş hayatından anılar anlatarak tavsiyelerde bulundu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) okuduğu dönemde beş sömestr şeref listesine girdiğini anlatan Bali bunun nedenini “Atılmaktan korktuğum için şeref listesine girdim. Dozunda kaygı başarıyı getirir” sözleriyle açıkladı.


The West Hollywood Edıtıon, Ian Schrager’İn Ev Sahipliğinde Gerçekleşen Özel Bir Davet İle Açıldı!

AKŞAM YEMEĞİNE KATILAN ÖZEL MİSAFİRLER ARASINDA LENNY KRAVITZ, ALESSANDRA AMBROSIO, DEMI MOORE, ALANA HADID, PARIS HILTON, POPPY DELEVINGNE VE DIPLO VARDI. KEYİFLİ GECE CHAKA KHAN TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖZEL BİR PERFORMANSLA DEVAM ETTİ.


Bülten Bobbi Brown X Hande Erçel

BOBBI BROWN x HANDE ERÇEL


Etiketler: tutucu, Karaca, için, tabletleri, dikkat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.