17 Ekim 2019 Perşembe 16:27

GÜNDEM

“Dökk” Digilouge Desteği İle İlk Defa Türkiye’De Seyirciyle Buluştu.

"Görselleri ile merak uyandıran tiyatrolara ilgi duyanlar için güçlü bir konsept." - German Design Award

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zorlu Holding’in Zorlu PSM ile birlikte hayata geçirdiği Digilogue’un desteği ile yeni medya sanatının son dönemdeki en dikkat çekici ve çığır açıcı interaktif dans performansı Dökk, Türkiye prömiyerini Zorlu PSM’de gerçekleştirdi.

Yaşamın öngörülemezliğinden ilhamla yola çıkan Dökk, aramızdaki görünmez bağlantı, ışık ve sesi birleştirerek aydınlık hale getirdi. Kalp atışı ve sosyal ağlarda paylaşılan içeriklerin duygusal analizini bir araya getiren Elena Annovi'nin performansı 3D projeksiyonla aynı anda görselleşerek şeffaf perdeye yansıtıldı.

İtalyan sanat ve bilim stüdyosu fuse*’un, German Design Award, 2019 Special Mention ve Digital Design Award, Sound Design ödüllü veri performansı “Dökk”, kalp atışı ve sosyal ağlarda paylaşılan içeriklerin duygusal analizini bir araya getiren interaktif bir deneyimle seyirci karşısına çıktı. Işık, mekan, ses ve hareket arasında yeni bir etkileşim kurarak gerçek zamanlı bir dans gösterisi olarak seyircisinin karşısına çıkan “Dökk”, beden hareketlerini, duyguları, gerçek veri setlerini ve fizik simülasyonlarını görselleştirerek seyirciyle buluştu. “Canlı bir medya operası” olarak nitelendirilen ve seyircinin yoğun ilgisiyle karşılanan “Dökk”, gerçekliğin farklı boyutlarına bakabilen bir performans ile seyirciye unutulmaz bir deneyim yaşattı.

İlginizi Çekebilir

Tek Kâr Eden Kulüp Galatasaray

KPMG Football Benchmark ekibi, Türkiye'nin dört dev kulübünün gelir-giderini analiz etti


Uydu Teknolojileri, Ankara’Da Masaya Yatırılacak

Yenilikler ve Önümüzdeki 5 Yılın Haritası Konuşulacak


Emaar Square Mall Machka Mağazasında Özel Buluşma

EMAAR SQUARE MALL MACHKA MAĞAZASINDA ÖZEL BULUŞMA


Bayburt Ve Çevre İllerde Yaşayanlar Bmc’Nin Otobüsü İle Baksı Müzesi’Ne Taşınacak

Dünyanın en sıra dışı müzelerinden biri olan ve geleneksel sanatlarla modern sanatları buluşturan Baksı Müzesi ile Türk otomotiv sanayisinin lider şirketlerinden BMC, Bayburt ve çevre illerde yaşayan insanların kültür sanatla buluşması için güçlerini birleştirdi. BMC, bölge halkının Baksı Müzesi’ne ulaşımını sağlayabilmek için müzeye otobüs hediye etti.


Evinizi 1 Saat İçinde 6 Defa Havalandırın

Kış aylarında evlerde, işyerlerinde ve özellikle kamusal alanlarda yeterli havalandırma yapılmaması hastalıkların da en önemli nedenlerinden birini oluşturuyor. Ancak dış ortam kirliliği, soğuk hava, klima varlığı ve camların açılıp kapanmaya uygun olmamasının ortamın havalandırmasının ihmaline neden olduğunu anlatan DoktorTakvimi.com uzmanlarından Prof. Dr. Demet Karnak, bir saat için bulunulan ortamın 6 kez cam açılarak havalandırılmasını öneriyor.


Etiketler: Dökk, Zorlu, performansı, Design, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.