21 Mart 2019 Perşembe 19:42

GÜNDEM

Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Gülbahar Mahallesi’ndeki Down Kafe'yiziyaret etti.

Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
Down Kafe Ve Engelli Dernekleri Ziyareti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışanlar ve aileleriyle sohbet eden Keskin, belediyenin kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu söyledi. Tüm dernek ve vakıflara eşit mesafede olacaklarını söyleyen Keskin “Tabii ki benim için ayrıcalıklı dernekler var. Bunlardan biri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, diğeri de Engelli Dernekleri. Elimizden ne gelirse yapacağımıza emin olun”

CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu’nun da katıldığı ziyarette konuşan Alternatif Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Selma Singen, engelli çocuklar için güvenli çalışma alanı ve gündüz bakım evlerine ihtiyaçları olduğunu belirtti. Projeleri içinde bu tip tesisler olduğunu söyleyen Keskin, “Hepimize düşen görev çocukların ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak. Çocukların sosyalleşmesi daha önemlisi toplumun bilinçlenmesi için çalışacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Şişli Belediyesi Osmanbey Ek Binasında bulunan Engelli Derneklerini ziyaret etti.

Derneklerin faaliyetleri hakkında bilgi alıp eksiklerini dinleyen Keskin, engelli çocuklarla sohbet etti. Akülü sandalyelerin tamiri için destek isteyen bir veliye Keskin, “Göreve geldiğimizde tüm bu hizmetleri sağlayacağız. Hiç şüpheniz olmasın. Ama önemli olan kaldırımları, yolları tekerlekli sandalyeye uygun hale getirmek ve kendini engelsiz sananların zihniyetlerini değiştirmek" dedi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Can Oflaz "Hayal" İle Dönüyor

Yaptığı loop cover çalışmalarıyla büyük beğeni toplayan Can Oflaz, bu kez sevilen yorumlarını biraraya getirdiği “Hayal” albümüyle dinleyiciyle buluşuyor.


Video Lagu Desıgn Ünlü İsimler Tasarımla Buluştu

LAGU 4 ARALIK DAVET-


Marka Konferansı 20’Nci Yılında İstanbul’A Şarkısını Hediye Etti

Ünlü müzisyen Yalın’ın 20. Yılında İstanbul’u merkezine alan MARKA Konferansı için şehre özel sözlerini yazıp bestelediği ‘İyi Geliyorsun İstanbul’ şarkısı, Ulus 29 Club’da verilen davette konuklara ilk kez dinletildi.


Garanti Bbva Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’Nın 2019 Dönemi Tamamlandı

Garanti BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’nın bu yılki kazananları Es Kariyer, Puduhepa ve Kız Kardeşleri ile Mumo Wrap oldu.


Kibar Ve Nazik Görünümlerine Aldanmayın!

Kibar ve nazik görünümlerine aldanmayın!


Etiketler: Keskin, için, olduğunu, sohbet, söyleyen

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.