19 Mart 2017 Pazar 23:34

MUTFAK

Dr. Ayşegül Çoruhlu ve "Kuantum Beslenme" Kitabı

Dr. Ayşegül Çoruhlu ve
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Okuyan Us Yayınevi etiketiyle okuyucularıyla tekrar buluşan Dr. Ayşegül Çoruhlu, kitabının ilk imza günü ve söyleşisi kapsamında sevenleriyle buluştu. City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte Dr. Çoruhlu dinleyicilerle “Kuantum Beslenme”yle ilgili çok önemli bilgiler paylaştı. Dr. Çoruhlu, Kuantum Beslenme’nin Alkali Beslenme’nin bir üst düzey hali olduğunu belirtirken bu beslenme şeklinin hastalıksız ve çok uzun bir ömrün garantisi olduğunu söyledi.


Dr. Ayşegül Çoruhlu, yeni kitabı “Kuantum Beslenme”de kuantum biyolojisini göz önüne seriyor. Dr. Çoruhlu, hücrelerimizin işleyişini herkesin anlayabileceği bir sadelikte ele alarak en doğru beslenme yollarını ayrıntılarıyla anlatıyor…

İlginizi Çekebilir

Kanal İstanbul’ Da Lojistik Üssü

Tüm nakliyecilerin bir araya geldiği ve güç birliği yaptığı Yurt İçi Nakliyeciler Derneği, Kanal İstanbul’ un hemen yayında Avrupa’ nın en büyük lojistik üssünü inşa ediyor.


Hamsi Ve Horon Bu Meydanda!

Zeytinburnu Geleneksel 5. Radyo Festivali ve Yöresel Tatlar Şöleni tüm hızıyla devam ediyor. Bugün saat 13.00’da Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı’nda Hamsi Şöleni ile devam edecek festivalde, 20 bin vatandaşa Karadeniz’in vazgeçilmez lezzetlerinden hamsi ikram edilecek.


D&R’Da Plak Aşkı Yaşandı

Dünya çapında kutlanan “Record Store Day” Plak Dükkanları Günü D&R Akmerkez’de özel sürprizli programıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.


6. Çukurova Otoshow Fuarı’Nda Yeni Araçlar Göz Dolduracak

6. ÇUKUROVA OTOSHOW FUARI’NDA YENİ MODEL ARAÇLAR SERGİLENECEK


Aston Martın Vantage

350 BİN EURO FİYAT ETİKETİYLE GELİYOR


Etiketler: Çoruhlu, Kuantum, Ayşegül, Beslenme, olduğunu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.