5 Nisan 2019 Cuma 13:30

GÜNDEM

Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun!

O en özel günde muhteşem görünmek her kadının hakkı, ancak ya bakım için hiç zamanınız kalmadıysa ne yapacaksınız? İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yüz bakım uzmanı Nichola Joss, LUNA 2 ile ışıl ışıl bir cildin mümkün olduğunu söylüyor.

Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun!
Düğün Gecenizin Yıldızı Siz Olun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

O en özel günde muhteşem görünmek her kadının hakkı, ancak ya bakım için hiç zamanınız kalmadıysa ne yapacaksınız? İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yüz bakım uzmanı Nichola Joss, LUNA 2 ile ışıl ışıl bir cildin mümkün olduğunu söylüyor.

O büyük günün yıldızı şüphesiz ki sizsiniz ama cildiniz de ışıl ışıl olmalı, bir yıldıza yakışır şekilde parlamalı... Dünyanın en organize gelini bile olsanız düğüne hazırlanırken stres, uykusuzluk, alışveriş, koşuşturma derken cildiniz krizin eşiğine gelebilir. Endişelenmeyin! Düğününüze ister altı ay, ister altı gün kalmış olsun güzel bir cilde kavuşmak için hâlâ zamanınız var. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun ünlü cilt bakım uzmanı Nichola Joss’un önerilerine kulak verin.

Cildinizi masajla canlandırın

Genellikle düğün öncesi bakıma en az altı ay önceden başlamanız önerilir. Böylece gül hastalığı veya akne gibi sorunlarınız varsa çözmek için vaktiniz olur. Ancak zamanınız kalmadıysa cildinizi canlandırmak, daha iyi ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için mini masajlardan ve maskelerden yardım alabilirsiniz. Masaj, yüz kaslarınızı uyararak dolaşımı artırır, böylece cildiniz daha yumuşak gergin görünür. Her zaman bir güzellik merkezine gidip masaj yaptırmanız mümkün olmayacağı için FOREO LUNA 2’den yardım alabilirsiniz. LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildinize hassas bir şekilde masaj yapıyor. Bu arada küçük bir sır verelim; Prens Harry ile evlenen Kraliyet Gelini Sussex Düşesi Megan Markle da düğününe hazırlanırken LUNA 2 kullanmış.

Derinlemesine temizlik şart

Nicola Joss, “Cildinizi ne kadar iyi temizlerseniz o kadar parlak görünür” diyor. Ancak günlük temizleme ürünleriyle yüzünüzü yıkamak derinlemesine temizlik sağlamaya yetmez. LUNA 2 yaydığı titreşimler sayesinde kullandığınız ürünün hızlı bir şekilde cilde nüfuz etmesini sağlayarak makyaj kalıntılarının, kirin ve yağın yüzde 99,5’ini temizlemeye yardımcı oluyor. Temizliğin ardından nemlendirme şart. LUNA 2 bu noktada da arka yüzeyinde yer alan anti-aging masajı moduyla imdada yetişiyor. Hem nemlendirici ürünün cilt tarafından kolayca emilmesine hem de sıkılaşmasına destek sağlıyor.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında:

Hayatınıza değer katmayı amaçlayan İsveç merkezli FOREO tasarladığı güzellik ve bakım çözümleriyle geniş kitlelere yeni standardı sunuyor. Cesurca bir yaklaşım sergileyerek mevcut tasarımları geliştirmiyor, her şeyi sıfırdan tasarlıyoruz. Amacımız sunduğumuz kolaylıkları herkese ulaştırmak. Adımız bu nedenle FOREO, “For Everyone” (Herkes için). Profesyonel işlemlere harcanan paranın çok daha azıyla ulaşılabilen çığır açan çözümlerimizle herkesin hayatına güzellik ve mutluluk katıyoruz. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Avivasa “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası”

AvivaSA, hayat sigortalarının inovatif ürünü “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası” ile eğitime katkı sunmaya devam ediyor. AvivaSA’nın geçen sene gerçekleştirdiği “Anne Babaların Eğitim Gündemi Araştırması” ise, konunun sosyal boyutuyla ilgili önemli sonuçları ortaya koyuyor.


Atasun Optik’Ten Sektörde Bir İlk Atasun Plus

Atasun Optik, sektörde bir ilke imza atarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sağladığı Atasun Plus’ı kullanıma sundu.


Bu Önerilerle Aracınız Güvende.

Bu önerilerle aracınız güvende!


Setur Ar Ge Merkezi Birinci Yılını Kutluyor

Setur’un turizm sektöründe global bir oyuncu olma hedefi çerçevesinde 2018 Eylül ayında hayata geçirdiği Setur Ar-Ge Merkezi’nin çalışan sayısı bir yılda iki katına çıkarak 32’den 64’e yükseldi. Geliştirdiği ödüllü projelerle başarısını kanıtlayan Ar-Ge Merkezi, global pazarda öncü şirketler arasına girmek için hızlı adımlarla yol alıyor.


Bülten Star Wars™ X Levı’S® Sonbaharkış 2019 Koleksiyonu

STAR WARS™ x LEVI’S® SONBAHAR/KIŞ 2019 KOLEKSİYONU


Etiketler: FOREO, için, LUNA, güzellik, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.