16 Ekim 2019 Çarşamba 08:01

GÜNDEM

Düğün Gününe Hazır Olun!

Herkese uygun bir tarih seçmek oldukça zor olduğunu biliyoruz. Ne tarz bir düğün olacağına karar vermeden önce tarih seçimi yapmak sizi biraz daha rahatlatacaktır. Yaz düğünü mü? Bahar düğünü mü? Kış mı, Sonbahar mı? Düğün tarzına karar verdikten sonra uygun bir tarih yakalayamamak sizi strese sokmasın.

Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
Düğün Gününe Hazır Olun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tarihe karar verildikten sonra mekan seçimi ile ilerlememiz gerekmektedir. Evlilik hazırlığı yapan her adayın kafasında belirlediği bir gelinlik modeli mevcuttur. Bu özel günde giymek istediğiniz gelinlik tarzına göre mekan tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Mekan seçmeden önce mekanda gerçekleştirilen düğünler ile ilgili bilgi toplayabilirsiniz. Bu konuda sosyal medya mecralarında yer bildirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Tarih ve mekan tercihi yapıldıktan sonra gelinlik seçimiyle yola koyulabilirsiniz. Öncelikle tercihlerinize yakın satış yapan gelinlik mağazasından randevu alınız. Kafanızda 3 modelden fazla alternatif yaratmayın. Ne kadar çok model o kadar çok kafa karışıklığı olduğunu unutmayın. Tecrübeli bir satış danışmanı size vücut tipinize ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmak için yönlendirecektir.

Mekan ve düğün tarzınıza uygun olarak kişi sayınızı ortalama olarak belirleyin. Davetli listesini oluştururken gruplara ayırmanız size kolaylık sağlayacaktır. Aile, iş, yakın arkadaş vb. gruplamalar ile olası unutmalara önlem alabilirsiniz.

Davetiye seçimi konusunda sosyal medyadan yararlanabilirsiniz. Oldukça fazla örnekler arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Baskı ve tasarım konusunda olası aksiliklerle karşılaşmamak adına düğünden en az 3 ay önce elinizde olacak şekilde ayarlama yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

En özel gününüzü ölümsüzleştirmeniz için fotoğraf ve video çekimizin kaliteli olması çok önemli.Her düğün fotoğrafçısının kendine özgü bir tarzı var. Sizin hikayenizi yansıtacak fotoğraf sanatçısını seçerken bu detaylara dikkat etmeniz gerekmekte.Hayatınızın en önemli günlerinden biri olacak olan bu anı ölümsüzleştirecek firmanın kullandığı cihazların mekana uygunluğu konusunda da araştırma yapmanız olası sıkıntıları ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Muhteşem ana son günler kaldı. Son olarak tüm detayların üstünden tekrar geçmenin vakti geldi. Mekan, davetli listesi, fotoğrafçı ve en önemlisi göz kamaştıracağınız gelinliğiniz. Gelinliğinize uygun aksesuar seçimiz, makyaj ve saç işte her şey hazır! Şimdi derin bir nefes alıp anın tadını çıkartma zamanı. "Nova Sposa Gelinleri" hayallerindeki en mutlu günü yaşadı, şimdi sıra sizde!

İlginizi Çekebilir

Wtech Teknolojide İnsan Odaklı Dönüşümü Sektörün Devleriyle Tartışıyor

Teknoloji sektöründe çeşitliliği artırarak hızla ilerleyen dönüşümün insanlığın lehine olmasını hedefleyen Teknolojide Kadın Derneği (Wtech), bu kapsamda ilk büyük etkinliğini 10 Aralık Salı günü düzenleyecek. Wtech Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney’in ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğe Vodafone, Turkcell, Coca Cola, Microsoft ve Facebook gibi şirketlerinden üst düzey yöneticilerin yanı sıra kamu temsilcileri de katılacak.


Perakende Günleri, Sektörün Geleceğine Işık Tutarak Son Buldu…

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri, birbirinden değerli konukları, ufuk açıcı konu başlıkları, yeni trendlere ilişkin aydınlatıcı verileri ile bu yıl da katılımcılara verimli bir etkinlik yaşattı.


Altınyıldız Classics’Ten Kosova’Da İlk Mağaza

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, yurt dışı atılımlarını sürdürüyor. Balkan ülkelerinden Kosova’nın tarihi şehri Prizren’de ilk mağazasını ABI Çarshia AVM’de açan Altınyıldız Classics, yeni konseptiyle 210 metrekarelik alanda hizmet vermeye başladı.


Anne Olmak İsteyen Kadınlara Kök Hücre Nakli Müjdesi

Pek çok kadın anne olmanın hayalini kuruyor. Ancak tekrarlayan düşükler, kürtaj nedeniyle rahim dokusunun zarar görmesi ya da rahim duvarında nedeni bilinmeyen incelik, kadınların bu hayallerine engel olabiliyor. Bu rahatsızlıklar nedeniyle normal yoldan veya tüp bebek yöntemiyle anne olamayan kadınlara kemik iliğinden elde edilen kök hücre nakli yapılabiliyor. Sağlık Bakanlığı’nın onayı ile Türkiye’de ilk defa kullanılmaya başlanan kök hücre transferi ile rahimdeki hasarlı hücreler tedavi ediliyor ve kadınların anne olma şansı artıyor.Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Doç. Dr. Volkan Turan, işlem hakkında önemli bilgiler verdi.


Damar Check Up'ı Nedir

DAMAR CHECK-UP’I NEDİR?


Etiketler: gelinlik, uygun, mekan, Mekan, size

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.