23 Ağustos 2019 Cuma 12:25

GÜNDEM

Dünya Çapında Ödüllü Firma Porland, Maıson&Objet Paris Fuarı'nda Yine Göz Kamaştırıyor...

DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ FİRMA PORLAND,MAISON&OBJET PARİS FUARI’NDA YİNE GÖZ KAMAŞTIRIYOR…

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, sektörün en önemli fuarlarından biri olan Maison&Objet Paris Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu sene de yeni koleksiyonları, konsept fuar standı ve GIA Ödülü ile adından söz ettiriyor ve en prestijli holde yerini alıyor.

Dünyaca ünlü markaların katılacağı fuarda yerli üretim, yeni sezon ürün ve koleksiyonlarını tanıtmak, yeni ve güçlü iş birliklerine imza atmak üzere hazırlanan Porland, 06-10 Eylül 2019 tarihleri arasında zengin ürün gamı ve alanında uzman ekibi ile fuarın en prestijli bölümü olan Hall 3’de E-108-F107 standında yer alacak.

Kendi alanlarında öncü olan firmaların katıldığı, gelecek tasarım trendlerinin sergilendiği, 60’dan fazla ülkeden, 3.000’den fazla tasarımcının çok özel koleksiyonlarını tanıttığı Maison&Objet Paris Fuarı’nda; ilham veren, yaratıcı ve trend belirleyici koleksiyonlarıyla Porland, bu yıl da göz kamaştıracak.

Dreamy, Illusion, Night Magic, Botanical, Grazia Seasons, Urban Safari, Cortot, Chopin ve yenilikçi koleksiyonlardan Reaktif Sırlı Ürünler Serisi’nin yanı sıra Morocco, Grazia, Posh, Cosmos gibi her biri imza koleksiyon niteliğinde olan tasarımların sergileneceği Porland Standı’nda ayrıca, çok önemli 2 ödül de sergileniyor olacak. International Housewares Association (IHA) tarafından düzenlenen, 30 ülkenin yarıştığı perakende sektöründeki genel mükemmellik ödülü olan Küresel İnovasyon Ödülü (Global Innovation Awards) ile birlikte, sadece 5 ülkenin ödüle layık görüldüğü Global Honoree 2019 Ödülü’nü de sergileme fırsatı bulacak.

Porland, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya pazarlarının aranılan ve takip edilen markası olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. İnovatif yaklaşımları ile ürettiği Reaktif Sırlı Ürünler Serisi de bu yıl fuarın en yenilerinden biri olarak katılımcılarla buluşacak.

Porland Hakkında: Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Etiketler: Porland, olan, ürün, biri, gibi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.