20 Kasım 2019 Çarşamba 10:06

GÜNDEM

Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!

UNICEF her yıl 20 Kasım’da Dünya Çocuk Günü’nü kutluyor. Bu yıl siz de bu soylu amaca katılın ve çocuklar için daha iyi bir dünya yaratmak adına harekete geçin!

Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!
Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!
Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!
Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!
Dünya Çocuk Günü İçin Yalıkavak Marina Ve Unıcef İle Birlikte Harekete Geçin!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kasım 2019, Bodrum – 20 Kasım Dünya Çocuk Günü! UNICEF’in çocuklar için çocuklarla birlikte harekete geçmeye davet ettiği özel bir gün! Dünya Çocuk Günü ilk kez 1954’te Evrensel Çocuk Günü olarak kutlanmaya başlandı ve o günden beri her yıl 20 Kasım’da uluslararası birliktelik, dünya çocukları arasında farkındalık ve çocukların refahını yükseltmek konularının öne çıkarıldığı bir tarih oldu. Bu yıl Çocuk Hakları Sözleşmesi’nin imzalanışının 30. yıl dönümü. Bu çok özel tarih hem gönülden bir kutlamayı hem de çocuk hakları için harekete geçmeyi hakediyor.

Dünya Çocuk Günü hepimize çocukların haklarını korumak, duyurmak ve kutlamak için ilham verirken, tüm çocuklara daha iyi bir dünya kurabilmek adına bu ilhamımızı diyaloğa ve aksiyona dönüştürmemiz için de bir çağrı yapıyor.

UNICEF Platin Kanatlar Programı’nın aktif bir katılımcısı olan Yalıkavak Marina dezavantajlı çocukların temel haklarına kavuşması için çalışırken bir yandan da bu önemli gün için gerçekleşen dünya çapındaki kutlamalara gönülden destek veriyor.

Siz de kolayca bu harekete katılabilirsiniz. Aşağıdaki adımlardan birini takip etmeniz yeterli.

1- SMS ile bağış: UMUT yazın, 3005’e gönderin, Dünya Çocuk Günü için UNICEF’e 10 TL bağış yapın. #DünyaÇocukGünü #HerÇocukİçin

3- İmza Kampanyası: Çocuk haklarına destek için düzenlediğimiz imza kampanyamıza katılın ve sevdiklerinizi imzalamaya davet edin: http://unicef.org.tr/dunyacocukgunu/

Harekete geçmek için mükemmel bir gün! Haydi dünyayı birlikte değiştirelim!

Contacts:

Yalıkavak Marina Hakkında

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen, yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye'nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet vermektedir. 2019 yılında aralarında ikonik M/Y Phoenix II, S/Y Better Place, M/Y O'Mega ve M/Y Lady M & M/Y Saluzi’nin de bulunduğu 90’dan fazla super yat Yalıkavak Marina’yı ziyaret etti ve daha fazlası bize doğru yelken açıyor!

Yalıkavak Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Yalıkavak Marina ailesi bünyesinde yer alan Yalıkavak Marina, Alışveriş Merkezi, Y-Lounge&Restaurant, Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca üstün hizmet kalitesiyle ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Yalıkavak Marina, Dubai, Moskova ve Monaco gibi birçok farklı şehirde gerçekleşen dünyaca ünlü fuarlarda Türkiye'yi temsil etmektedir. Ayrıca Yalıkavak Marina bölgenin en büyük charter fuarı olan TYBA (Türkiye Yatçılık ve Brokerlar Derneği) Yacht Show’un ve Uluslararası Balık Avcılığı Federasyonu sertifikalı her yıl düzenlenen MOST Bodrum (Akdeniz Uluslararası Sportif Balıkçılık Turnuvası) Kupası’nın ana sponsoru ve evsahibidir. Bunların yanısıra Uluslararası Denizcilik Festivali’nin ve Bodrum Cup Yelken yarışlarının da ana sponsorudur.

Yalıkavak Marina “UNICEF Platin Kanatlar” programının gururlu bir katılımcısıdır ve UNICEF Türkiye Ulusal Komitesi’ne destek olarak hem Türkiye hem de dünya çapındaki yardıma muhtaç çocukların temel haklarına kavuşmaları için çaba göstermektedir.

Yılda 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan Yalıkavak Marina, dünyanın 120 ülkesinden gelen misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum Yarımadası’nın ve Yalıkavak bölgesinin uluslararası platformlarda tanıtılması için çalışmalar yürüten Yalıkavak Marina’nın misyonu ise güçlü marka kimliği ile Türkiye’yi önümüzdeki yıllarda da en iyi şekilde temsil etmektir.

Burada her şey Sizin için!

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’A Sunduğu Mektubun İçeriğini Açıkladı “Cevabını İstanbul Halkı Adına Bekliyorum”

İMAMOĞLU, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A SUNDUĞU MEKTUBUN İÇERİĞİNİ AÇIKLADI: “CEVABINI İSTANBUL HALKI ADINA BEKLİYORUM”


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Kale Banyo 'Smart' Felsefesiyle, Hijyen Ve Tasarrufu Bir Aradasunuyor

KALE BANYO ‘SMART’ FELSEFESİYLE, HİJYEN VE TASARRUFU BİR ARADA SUNUYOR


Etiketler: Yalıkavak, Marina, için, Çocuk, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.