20 Mart 2019 Çarşamba 09:57

GÜNDEM

Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile Üsküdar Belediyesi’nin sosyal projesi olan Tebessüm Kahvesi ‘21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nü vatozlar, köpek balıkları ve yüzlerce tropikal su canlısının arasında şnorkelle yüzerek kutladı. Heyecanlı anların yaşandığı kutlama etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Üsküdar Belediyesi Tebessüm Kahvesi iş birliği ile heyecan dolu bir kutlama etkinliğine ev sahipliği yaptı. ’21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’ kapsamında Tebessüm Kahvesi çalışanlarından Emirhan Fazlıoğlu ve Murat Aydın, dalış eğitmeni, yüzme antrenörü ve can kurtaran eşliğinde, 3,5m derinliğindeki dev akvaryumda vatoz, köpek balığı ve yüzlerce tropikal su canlısı arasında şnorkelle yüzdü.

Heyecan verici ve özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Genel Müdürü Gülnur İnkaya; “Üsküdar Belediyesi’nin sosyal projesi Tebessüm Kahvesi iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu kutlama etkinliği ile Down Sendromlu gençlerin ve çocukların sosyal yaşamlarını desteklemek, fiziksel aktivitelerine katkı sağlamak ve bu konuda toplumda farkındalık yaratmayı hedefledik. Hem arkadaşları ve aileleri hem de ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgili ile takip edilen bu etkinlik ile hayatın her alanında aktif ve başarılı olacaklarına gönülden inandığımız Down Sendromlu gençlerimizi destekliyor ve Dünya Down Sendromlular Gününü kutluyoruz” dedi.

Bu özel günü, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde, yüzlerce tropikal deniz canlısı ve vatozlar arasında kutlamanın heyecan verici olduğunu söyleyen Tebessüm Kahvesi Proje Sorumlusu Şermin Çoban ise, “Down Sendromlu gençlerin, çocukların doğru insanlarla ve doğru eğitimle hayatın her alanında başarılı ve topluma faydalı bireyler olabileceklerini göstermek istiyoruz. Akvaryumun dalış ekibi tarafından verilen eğitimin sonucunda, gençlerimizin şnorkelle dalış yaparak yüzlerce deniz canlısını yakından görmeleri onlar için eşsiz bir deneyim oldu. Bize bu fırsatı sunarak Down Sendromlu gençlerimize bu deneyimi yaşattığın Emaar Akvaryum’a teşekkür ediyor ve tüm Down Sendromluların Dünya Down Sendromlular Gününü kutluyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

; Ocağın Son Haftası Filmbox’Da Yıldız Yağmuru Yaşanacak

Dünya Yıldızları 21:30’da TV’lerinizde Parlayacak


İbb Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’A Gidiyor

İBB ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ’A GİDİYOR


Puma Ve Tajay Gayle’Den İş Birliği

PUMA, 17. Dünya Atletizm Şampiyonası erkekler uzun atlama kategorisinde altın madalya kazanan Tajay Gayle ile yeni bir iş birliğine imza attı.


Queen Bomonti’De Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.


Şimdi Koltukları Yenilemenin Tam Zamanı!

Şimdi koltukları yenilemenin tam zamanı!


Etiketler: Down, Emaar, Akvaryum, Tebessüm, Kahvesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.