20 Mart 2019 Çarşamba 09:57

GÜNDEM

Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ile Üsküdar Belediyesi’nin sosyal projesi olan Tebessüm Kahvesi ‘21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nü vatozlar, köpek balıkları ve yüzlerce tropikal su canlısının arasında şnorkelle yüzerek kutladı. Heyecanlı anların yaşandığı kutlama etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
Dünya Down Sendromlular Gününü Sualtı Hayvanat Bahçesi’Nde Balıklar Arasında Kutladılar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, Üsküdar Belediyesi Tebessüm Kahvesi iş birliği ile heyecan dolu bir kutlama etkinliğine ev sahipliği yaptı. ’21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’ kapsamında Tebessüm Kahvesi çalışanlarından Emirhan Fazlıoğlu ve Murat Aydın, dalış eğitmeni, yüzme antrenörü ve can kurtaran eşliğinde, 3,5m derinliğindeki dev akvaryumda vatoz, köpek balığı ve yüzlerce tropikal su canlısı arasında şnorkelle yüzdü.

Heyecan verici ve özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Genel Müdürü Gülnur İnkaya; “Üsküdar Belediyesi’nin sosyal projesi Tebessüm Kahvesi iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu kutlama etkinliği ile Down Sendromlu gençlerin ve çocukların sosyal yaşamlarını desteklemek, fiziksel aktivitelerine katkı sağlamak ve bu konuda toplumda farkındalık yaratmayı hedefledik. Hem arkadaşları ve aileleri hem de ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgili ile takip edilen bu etkinlik ile hayatın her alanında aktif ve başarılı olacaklarına gönülden inandığımız Down Sendromlu gençlerimizi destekliyor ve Dünya Down Sendromlular Gününü kutluyoruz” dedi.

Bu özel günü, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde, yüzlerce tropikal deniz canlısı ve vatozlar arasında kutlamanın heyecan verici olduğunu söyleyen Tebessüm Kahvesi Proje Sorumlusu Şermin Çoban ise, “Down Sendromlu gençlerin, çocukların doğru insanlarla ve doğru eğitimle hayatın her alanında başarılı ve topluma faydalı bireyler olabileceklerini göstermek istiyoruz. Akvaryumun dalış ekibi tarafından verilen eğitimin sonucunda, gençlerimizin şnorkelle dalış yaparak yüzlerce deniz canlısını yakından görmeleri onlar için eşsiz bir deneyim oldu. Bize bu fırsatı sunarak Down Sendromlu gençlerimize bu deneyimi yaşattığın Emaar Akvaryum’a teşekkür ediyor ve tüm Down Sendromluların Dünya Down Sendromlular Gününü kutluyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yaz Boyunca Sizi “Anneee Çok Sıkıldım” Cümlesinden Kurtaracak Tavsiyeler.

Okul çağında çocuğu olan ebeveynler bilir; okullar kapanınca anne babaların en sık duyduğu şey, “Anneee çok sıkıldım” cümlesi olur. Yaz aylarında her anne babanın en zorlandığı konuların başında, çocukların artan boş vakitlerini eğlenirken öğrenebilecekleri aktivitelerle doldurmak geliyor. Anne babalar genellikle çalıştığı için, çocuklar ise bu boş vakitlerini daha çok evde geçiriyor.


Naim "Yüzyılın En Güçlü Sporcusunun Nefes Kesen Hayatı"

Yüzyılın En Güçlü Sporcusunun


Tegv Çocukları Atasun Optik İçin Tasarladı!

Atasun Optik, destekçisi olduğu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile yeni bir projeye imza attı. TEGV’de eğitim desteği alan çocukların çizdiği resimleri güneş gözlüğü kılıflarına taşıyan Atasun Optik, elde edilecek gelirin tamamını TEGV’e bağışlayacak.


‘Bağdat Paktı’Nı Türkiye’De İlk Kez Vbky Yayımlıyor

Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa “Bağdat Paktı: İngiltere ile Amerika'nın Ortadoğu Savunma Politikaları”nda, kitaba da adını veren yapılanmayı her yönüyle inceliyor. Türkiye, Irak, İran, Pakistan, İngiltere ve ABD’nin 1950’li yıllardaki siyasi hedeflerini değerlendiren Yeşilbursa, “Pakt, II. Dünya Savaşı’ndan sonra ortaya çıkan Sovyet yayılmacılığına karşı İngiltere ve Amerika’nın Ortadoğu’da oluşturmaya çalıştıkları savunma projelerinin vücut bulmuş halidir” diyor.


World Of Warcraft'ın Yeni Macerası Battle For Azeroth Rise Of Azshara Sizlerle

26.06.2019 - Blizzard Entertainment'ın dünyaca ünlü çevirimiçi oyunu World of Warcraft'ın genişleme paketi Battle for Azeroth'a gelen yepyeni macera Rise of Azshara, bugün itibariyle yayında. Hikayenin bu bölümünde Dalgaların Kraliçesi, kaynayan bir lanet eşliğinde denizlerin derinliklerinden geliyor!


Etiketler: Down, Emaar, Akvaryum, Tebessüm, Kahvesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.