31 Ekim 2019 Perşembe 09:20

GÜNDEM

Dünya Tasarruf Günü'nde Tasarruf El Kitabı Okurla Buluşuyor

1924 yılından beri tüm dünyada kutlanmakta olan Dünya Tasarruf Günü, aslında günümüz tüketim çağında çok önemli bir konuyu gündemimize taşıyor: TASARRUF. O tasarruf geleceğimiz için gerekli yatırımları şimdiden yapmamıza olanak verirken, aynı zamanda yine günümüzün en büyük sorunlarından olan yoğun tüketim ortamında bize rehber oluyor. Ekonomimizin büyümesinde itici güç oluyor, bize yatırım olarak geri dönüyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zaman ve para, farkında olmadan hayatımızdan akıp gidiyor... Anlayıp arkasından baktıgˆımızda ise c¸ok gec¸ olabiliyor. Nasıl olsa birikir dememek, gelecegˆi planlamak ve mutlu bir hayata adım atmak ic¸in tasarruf zamanı s¸imdiki zaman. C¸u¨nku¨ sadece emeklilik maas¸ı, c¸ogˆu zaman birikimler ve yatırımlar yoksa ilerleyen yas¸larda yetmeyebiliyor. Ne kadar kazanıyorsanız kazanın, egˆer azar azar da olsa biriktirebiliyor, ku¨c¸u¨k bu¨tc¸elerle de olsa tasarruf edebiliyorsanız, gelecegˆe gu¨venle bakabilirsiniz.

I·nsan hayatı boyunca hep hayal biriktirir, ancak gerc¸ek hayatta hayallerle bulus¸mak ic¸in adım atmak gerekir. I·s¸te o hayallere kavus¸mak ic¸in Tasarruf El Kitabı iyi bir rehber ve ilk adım. Ev ya da arac¸ sahibi olmak ic¸in yeni nesil, daha ekonomik ve ulas¸ılabilir bir yo¨ntem olan “tasarruf”, bir digˆer deyis¸le “Hayal kur, adım at, kazan” yaklas¸ımı, sundugˆu ipuc¸ları ile size yepyeni bir bakıs¸ ac¸ısı sunacak ve hayallerinize kavus¸manızı sagˆlayacak.

İlginizi Çekebilir

İkinci El Araç Pazarı Rekora Koşuyor İkinciyeni.Com Bülten Ve Görseller

İkinci el araç sektöründe kılavuz niteliğinde olan ikinciyeni.com, yıl sonunda ikinci el otomobil ve hafif ticari araç satışında rekor beklediğini açıkladı.


Fırat Ağacık’Tan Yeni Şarkı “Güzeldi”

Müzik yolculuğuna kendi şarkılarıyla ve artık tek başına devam eden Fırat Ağacık, solo kariyerindeki ilk çalışması ‘’Güzeldi’’yi dinleyiciyle buluşturuyor. Sony Music etiketiyle yayınlanan ve söz, beste ve düzenlemesi Fırat Ağacık imzası taşıyan bu şarkı, gelecekteki diğer çalışmalarının da habercisi olma niteliğinde.


Tpf Heyeti, Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’Nu Ziyaret Etti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti. Perakende sektöründe beklenen yeni yasal düzenlemeyle ilgili gündemlerin görüşüldüğü toplantıda, TPF Başkanı Ömer Düzgün yeni Perakende Yasası ile ilgili yerel zincirlerin beklentilerini aktardı.


Amadeus Ve Erka Yeni İşbirliklerini Duyurdu

Küresel seyahat endüstrisi için ileri teknoloji çözümler sağlayan Amadeus ile kurumsal seyahat ve etkinlik yönetimi alanında yüzlerce firmaya çözüm ortağı olarak hizmet veren Erka bugün yeni işbirliklerini duyurdu. Anlaşma Erka’nın Amadeus’un sunduğu ileri teknoloji ve çözümler ile seyahat edenlerin daha kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi yaşamalarını hedefliyor.


Kahve Dünyası Dünya Türk Kahvesi Günü’Nü Misafirleriyle Birlikte Kutladı

Türk kahvesi geleneğini yaşatmak ve bu önemli değeri korumak için çalışan Kahve Dünyası, “5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü”nde herkesi mağazalarına davet etti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’ta Kahve Dünyası mağazalarını ziyaret edenlere Türk kahvesi geleneksel ikramlarla birlikte sunuldu.


Etiketler: adım, ic¸in, olsa, tasarruf, atmak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.