28 Kasım 2019 Perşembe 10:04

GÜNDEM

Dünyaca Ünlü Şefler Metro Türkiye Ve Gastronometro Sponsorluğunda Türkiye’Ye Geliyor

Bu yıl 5.’si düzenlenecek olan ve gastronomi tutkunlarının heyecanla beklediği Gastromasa Konferansı, Metro Türkiye ve Gastronometro’nun ana sponsorluğunda 30 Kasım’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Yaratıcılığın önemli unsurlarından “ilham” temasının işleneceği Gastromasa’nın açılış konuşmasını ise Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai gerçekleştirecek.

Dünyaca Ünlü Şefler Metro Türkiye Ve Gastronometro Sponsorluğunda Türkiye’Ye Geliyor
Dünyaca Ünlü Şefler Metro Türkiye Ve Gastronometro Sponsorluğunda Türkiye’Ye Geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü şeflerin çalışma atölyeleri ve özel sunumlarla sahne alacağı ve bu yıl 5. kez düzenlenecek Gastromasa Konferansı, 30 Kasım Cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Metro Türkiye ve ülkemizin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun ana sponsorluklarında gerçekleşecek.

Sektörün ileri gelenleri ve gastronomi tutkunlarını ağırlamaya hazırlanan Gastromasa’da dünya mutfaklarını temsil eden ünlü şefler kendilerine ilham veren unsurları, hazırladıkları özel sunumlarla ziyaretçilerle paylaşacak.Dünya ile Türkiye gastronomisi arasında köprü kuran ve her geçen gün dünya gastronomisinde adından söz ettiren Gastromasa’nın açılış konuşmasını ise Metro Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Boris Minialai gerçekleştirecek.

Konferansla ilgili değerlendirmede bulunan Minialai, Metro Türkiye olarak her gün gelişen ve farklılaşan gastronomi sektörünü yakından takip ettiklerini, başta HoReCa olmak üzere tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini eksiksiz karşılamak için sürekli çalıştıklarını belirtti.

Türk mutfağının daimiyetini sağlama ve gelecek nesillere miras bırakma misyonunu üstlenen Metro Türkiye ve Gastronometro’nun bu konferansın ana sponsorları olmasından mutluluk duyduklarını da söyleyen Minialai, “Türk mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, değerlerini korumak Metro Türkiye’nin temel amacı. Bu nedenle şeflerin sadece Türkiye’de değil dünyada da hak ettikleri yere gelmelerine destek olmayı amaçlıyoruz. Bu gaye doğrultusunda Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olarak hayata geçirdiğimiz Gastronometro’da, HoReCa profesyonelleri ile uluslararası gastronomi dünyası arasında bir köprü oluşturuyoruz.Hayata geçirdiğimiz projelerle hem yerel hem de uluslararası gastronomi dünyasını Türkiye’nin yerel değerleriyle buluşturuyor, şefleri eğitim ve bilgi ile donatıyoruz. Metro Türkiye olarak Horeca sektörünü ve gastronomi dünyasını ürünlerimizle, eğitimlerimizle geliştirmeye ve iş birlikleri yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Metro Türkiye Hakkında

Metro Türkiye, dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketlerinden METRO’nun satış şirketlerinden biridir. Metro Türkiye, profesyonellerin kendileri ve iş yerleri için ihtiyaç duydukları 40 bin çeşit ürünü, fiyat-kalite-performans ilişkisini gözeterek sunmaktadır. METRO, 35 ülkede 760’tan fazla mağazayla hizmet vermektedir. Dünya çapında 150 binden fazla çalışanı olan şirket, tüm dünyada 24 milyon profesyonel müşteriye hizmet vermektedir. METRO’nun lokomotif şirketi olarak kabul edilen Metro Türkiye, ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, 21 şehirde 37 Metro Türkiye mağazasında satışa sunulmaktadır. Tüm Metro mağazalarında “Tarladan Çatala” gıda güvenliği yönetim sisteminin kurulmasını esas alan bir standart olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standartları yüzde 100 uygulanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu “İstanbul, Bütün Türkiye’Ye El Uzatmak Mecburiyetinde Olan Bir Şehir”

İMAMOĞLU: “İSTANBUL, BÜTÜN TÜRKİYE’YE EL UZATMAK MECBURİYETİNDE OLAN BİR ŞEHİR”


Deprem Bölgesindeki Çocuklar İçin “Tek Gecede 5 Bin Mont Toplandı”

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrasında bölgeye yardım kampanyaları başladı. Deprem; Malatya, Gaziantep, Adana ve Hatay başta olmak üzere 14 ilde hissedildi. Depremde binalarda oluşan hasar sonucu evlerine giremeyen pek çok kişi mağdur oldu. Baumit Türkiye özellikle çocukların bu soğuk kış gününde yanında olabilmek adına, mont projesi başlattı. Geçen yıl ilki başlatılan ‘Geleceğimizi Mantoluyoruz’ projesinde şimdiye dek 6 bin mont dağıtıldı. Bu yıl kampanyanın ikinci ayağı olan Patronlar Zirvesi’nde bayiler tarafından 10 bin mont toplandı. Montlar öncelikli olarak Elazığ başta olmak üzere deprem bölgesindeki çocuklara ulaştırılacak…


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


Elazığ Depremi Uyardı Riski Tespit Edin!

KONU: Elazığ depremi uyardı: Riski tespit edin!


Queen Bomonti’De Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.


Etiketler: Türkiye, Metro, gastronomi, olarak, Gastromasa

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.