14 Aralık 2018 Cuma 08:40

GÜNDEM

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!

Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen gecede organizasyonu yürüten Doç. Dr. Itır Erhart bu organizasyonda yer alan iyilik kahramanlarının topluma umut olduklarının altını çizdi.

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kitapkoala.com ilk yılında yüzlerce hayvanın tedavisine destek vererek ve birçok okula ücretsiz kitap göndererek halkın da beğenisini kazanan bir proje olduğunu halk oylarıyla göstermiş oldu.

Selinay Şahin yaptığı konuşmada kitapkoala.com’un önemli bir hayalin gerçekleşmesi olduğunu, geleceğin distopya değil, ütopya olabileceğini ve bunun gibi organizasyonların artması durumunda dünyayı fayda şirketlerinin daha güzel bir yere dönüştürebileceğini ifade etti. Üstelik sokakta bir hayvanın acı çekerek günlerce dolaşmasını hiçbir vicdanın kabul etmemesi gerektiğini ve bu yüzden atılan her adımın şehirde hayatlarını cehenneme çevirdiğimiz bu canların acı çekmeden yaşayabilmelerinde etkili olacağını iletti.

Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği Bilgi Umut Var organizasyonu umut vadeden hikayelerin desteklenmesi, toplum tarafından bilinirliğinin artması ve yenilerinin teşvik edilmesine katkıda bulunmak, dünyanın iyi bir yer olduğuna olan inancımızı perçinlemek amacıyla İyilik Hikayeleri’ni ödüllendirdi. İyilik Hikayeleri’nin her biri yaşanmış ve güncel; BM’nin yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşaması için belirlediği 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi’ni baz alan, umut veren, fark yaratan, ilham kaynağı olan içerikler olarak belirlendi ve halk oylamasına sunuldu.

İlginizi Çekebilir

Ramsey Ve Kip’Ten Ordu’Ya Yepyeni Mağaza

Türkiye’nin önde gelen erkek moda markaları olan RAMSEY ve KİP’i bünyesinde bulunduran Gürmen Group, Karadeniz’in en gözde şehirlerinden Ordu’da 2006 yılında açılışını gerçekleştirdiği mağazasını yeniledi. Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmaya odaklı yalın bir mimariyle tasarlanan yeni mağazanın açılışı Ordu Valisi Seddar Yavuz, Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan ve Gürmen Group Markalar Kreatif Direktörü Altuğ Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirildi.


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Üniversiteliler Bizz@Kampüs’Te Ülker Oneo İçin Yarıştı

Üniversite öğrencilerinin katıldığı ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı “bizz@kampüs”te, “Aurora” takımının Ülker Oneo için geliştirdiği proje birinci oldu.


Türkiye’Nin İlk “İş Sağlığı Ve Güvenliği Laboratuvarı” Üsküdar Üniversitesinde Açıldı

Türkiye’nin ilk “İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı”


Shell & Turcas’Tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’Nda Ödüllü Kampanya Bb

Shell & Turcas’tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ödüllü kampanya


Etiketler: hayvanın, olduğunu, halk, artması, Bilgi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.