14 Aralık 2018 Cuma 08:40

GÜNDEM

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!

Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen gecede organizasyonu yürüten Doç. Dr. Itır Erhart bu organizasyonda yer alan iyilik kahramanlarının topluma umut olduklarının altını çizdi.

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kitapkoala.com ilk yılında yüzlerce hayvanın tedavisine destek vererek ve birçok okula ücretsiz kitap göndererek halkın da beğenisini kazanan bir proje olduğunu halk oylarıyla göstermiş oldu.

Selinay Şahin yaptığı konuşmada kitapkoala.com’un önemli bir hayalin gerçekleşmesi olduğunu, geleceğin distopya değil, ütopya olabileceğini ve bunun gibi organizasyonların artması durumunda dünyayı fayda şirketlerinin daha güzel bir yere dönüştürebileceğini ifade etti. Üstelik sokakta bir hayvanın acı çekerek günlerce dolaşmasını hiçbir vicdanın kabul etmemesi gerektiğini ve bu yüzden atılan her adımın şehirde hayatlarını cehenneme çevirdiğimiz bu canların acı çekmeden yaşayabilmelerinde etkili olacağını iletti.

Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği Bilgi Umut Var organizasyonu umut vadeden hikayelerin desteklenmesi, toplum tarafından bilinirliğinin artması ve yenilerinin teşvik edilmesine katkıda bulunmak, dünyanın iyi bir yer olduğuna olan inancımızı perçinlemek amacıyla İyilik Hikayeleri’ni ödüllendirdi. İyilik Hikayeleri’nin her biri yaşanmış ve güncel; BM’nin yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşaması için belirlediği 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi’ni baz alan, umut veren, fark yaratan, ilham kaynağı olan içerikler olarak belirlendi ve halk oylamasına sunuldu.

İlginizi Çekebilir

Avrupa'nın Yeni Değeri Jadon Sancho

KPMG Football Benchmark ekibi, son beş ayda piyasa değerini en çok yükselten oyuncuları araştırdı. Zirvede değerini 49,6 milyon euro artırarak, 95,7 milyon euroya çıkaran Jadon Sancho yer aldı. Luka Jovic ise değerini 45,1 milyon euro yükselterek ikinci sırada yer alırken, üçüncü sıranın sahibi ise 39,4 milyon euroluk yükselişle Frenkie de Jong oldu.


Gençlerbirliği Yeni Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Sağlık Kontrolünden Geçti

Gençlerbirliği Futbol Kulübü yeni teknik direktörü Mustafa Kaplan ve ekibi Acıbadem Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti


Türkiye’Nin Yurtdışı Tanıtımlarında Mobilya Sektörünü Modoko Temsil Edecek!

TÜRKİYE’NİN YURTDIŞI TANITIMLARINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNÜ MODOKO TEMSİL EDECEK!


Hangi Yaşta Hangi Estetik Yapılmalı

Hangi Yaş Estetik Ameliyat İçin Çok Geç Sayılır?


Türkiye Dünya Askeri Güç Sıralamasında İlk 10 İçerisinde

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: hayvanın, olduğunu, halk, artması, Bilgi

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.