14 Aralık 2018 Cuma 08:40

GÜNDEM

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!

Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen gecede organizasyonu yürüten Doç. Dr. Itır Erhart bu organizasyonda yer alan iyilik kahramanlarının topluma umut olduklarının altını çizdi.

Dünyayı Daha Yaşanabilir Yapıyorlar!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kitapkoala.com ilk yılında yüzlerce hayvanın tedavisine destek vererek ve birçok okula ücretsiz kitap göndererek halkın da beğenisini kazanan bir proje olduğunu halk oylarıyla göstermiş oldu.

Selinay Şahin yaptığı konuşmada kitapkoala.com’un önemli bir hayalin gerçekleşmesi olduğunu, geleceğin distopya değil, ütopya olabileceğini ve bunun gibi organizasyonların artması durumunda dünyayı fayda şirketlerinin daha güzel bir yere dönüştürebileceğini ifade etti. Üstelik sokakta bir hayvanın acı çekerek günlerce dolaşmasını hiçbir vicdanın kabul etmemesi gerektiğini ve bu yüzden atılan her adımın şehirde hayatlarını cehenneme çevirdiğimiz bu canların acı çekmeden yaşayabilmelerinde etkili olacağını iletti.

Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği Bilgi Umut Var organizasyonu umut vadeden hikayelerin desteklenmesi, toplum tarafından bilinirliğinin artması ve yenilerinin teşvik edilmesine katkıda bulunmak, dünyanın iyi bir yer olduğuna olan inancımızı perçinlemek amacıyla İyilik Hikayeleri’ni ödüllendirdi. İyilik Hikayeleri’nin her biri yaşanmış ve güncel; BM’nin yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşaması için belirlediği 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi’ni baz alan, umut veren, fark yaratan, ilham kaynağı olan içerikler olarak belirlendi ve halk oylamasına sunuldu.

İlginizi Çekebilir

Rönesans, Hollanda Yollarından Ödülle Döndü Ve Görselleri

Avrupa’nın stratejik projelerine imza atan Rönesans, iştiraki Ballast Nedam ile Hollanda’nın en büyük PPP projesi “Blankenburg Bağlantı Yolu”nun inşasını sürdürüyor.


9. Mıxx Ödülleri Sahiplerini Buldu

9. MIXX Awards Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu.


Oscar’In Bu Yılki Kazananlarını Tahmin Et, Lg Oled Tv’Nin Sahibi Ol!

LG Electronics Hakkında:


Türkiye’Nin İktisat Geleneği Bilgi’De Tartışıldı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ile Finansal Uygulama ve Araştırma Merkezi (CEFIS), “İktisatta Neler Oluyor?” çalıştayını düzenledi. santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinlikte, uzman akademisyenler iktisat ve ekonomik tasarım tartışmalarının yanı sıra iktisat ile farklı disiplinlerin ilişkisini de ele aldı.


Huawei “Sadeleştirilmiş 5G” Dağıtım Stratejisini Açıkladı

Huawei’ye göre, ağ basitleştirme, otomasyon ve iş basitleştirme uygulamaları gelecekte mobil ağların hangi yöne doğru geliştirileceği konusunda belirleyici olacak.


Etiketler: hayvanın, olduğunu, halk, artması, Bilgi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.