20 Haziran 2019 Perşembe 17:53

GÜNDEM

Düzeltme Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, BT alanında yenilikçi araştırmalar yapan üniversiteler ve araştırma kurumları için HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) adlı yeni bir finansal destek programı başlattı. Araştırmacılar, programa www.huaweiyenilikarastirma.com web sitesi üzerinden kolayca başvurabiliyor.

Düzeltme    Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çin'den sonra, HUAWEI'nin en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi Türkiye'de bulunuyor. Önde gelen üniversitelerde ve enstitülerde yürütülen bilimsel çalışmalar HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) ile desteklenirken, uzun vadeli Ar-Ge iş birliklerine ve finansal desteğe de olanak tanınıyor.

Türkiye'de faaliyetlerine 2010 yılında başlayan HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, 500'den fazla Türk mühendis ile Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ediyor. HUAWEI Yenilik Araştırma Programı, BT segmentinde yenilikçi araştırma yapan önde gelen üniversitelere ve araştırma enstitülerine, HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından sağlanan finansal destekleri kapsıyor.

Program kapsamında öne çıkan proje alanları ise şunlar: Görüntü / Video İşleme, Yüzey İzleme, Stabilizasyon, Oklüzyon İşleme, Dönüşüm Matrisi Tahmini, Atış Sınır Tespiti, Aksiyon / Etkinlik Tanıma, Anahtar Nokta Tespiti, Nesne Tanıma, Yüz / Plaka Tanıma, Yüz Animasyonu, Ses Kaynağı Sınıflandırması, Konuşma Tanıma.

Programa katılmak isteyen üniversitelerde veya diğer araştırma enstitülerinde çalışan akademisyenler ve araştırmacılar, www.huaweiyenilikarastirma.com web sitesi üzerinden detaylı bilgi alarak programa kolaylıkla başvurabiliyor.

Etiketler: HUAWEI, Türkiye, Ar-Ge, Tanıma, Merkezi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.