12 Eylül 2019 Perşembe 14:56

GÜNDEM

Düzeltme Tim Başkanı Gülle Züccaciye Sektörü Tasarımla Potansiyelini Daha Da İleri Taşıyabilir

Konuşma metninde yer alan "2018 yılında 196 ülkeye yaptığı ihracat 4,7 milyara ulaştı" ifadesi "2018 yılında 196 ülkeye yaptığı ihracat 4,7 milyar dolara ulaştı" şeklinde düzeltilmiştir.

Düzeltme  Tim Başkanı Gülle  Züccaciye Sektörü Tasarımla Potansiyelini Daha Da İleri Taşıyabilir
Düzeltme  Tim Başkanı Gülle  Züccaciye Sektörü Tasarımla Potansiyelini Daha Da İleri Taşıyabilir
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilgilerinize sunarız

TİM Başkanı İsmail Gülle’nin İstanbul’da düzenlenen 30. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nın açılışında yaptığı konuşma metnini ve görseli bilgilerinize sunarız.

İlginizi Çekebilir

Kempinski Hotel The Dome’Da Bitmeyen Yaz..

Antalya’nın benzersiz ikliminde dingin ve huzur dolu bir tatilin tam sırası! Mavi ve yeşilin buluştuğu, kum zambaklarının sahilleri süslediği Kempinski Hotel The Dome Belek’te yaz yeniden başlıyor.


Prostata Bağlı İdrar Tutukluklarında Fitoterapi

Prostat hastalıkları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Eylül ayı Prostat Farkındalık Ayı olarak ele alınıyor. Ay boyunca prostat hastalıklarına yönelik mesajlar veriliyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi Üroloji ve Erkek Sağlığı Uzmanı Dr. Tuncay Taş prostat sorununun pek çok nedene bağlı olarak çıkabileceğini, Fitoterapi gibi yüz yıllardır kullanılan farklı tedavi seçeneklerinin olduğunu belirtiyor.


Okul Çağındaki Çocuklarda 6 Skolyoz Belirtisine Dikkat!

Skolyoz, sırttan bakıldığında omurgada yana doğru eğrilik anlamına geliyor ve genellikle nedeni bilinmiyor. Gelişme çağında görülen ve hangi sebeplerden kaynaklandığı bilinmeyen adolesan idiopatik skolyoz ise topumda %1 oranında ortaya çıkıyor. Hastalığın, özellikle büyüme çağı ile birlikte ilerleme olasılığı bulunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Doç. Dr. Omur Yaman, ‘adolesan idiopatik skolyoz’ hakkında bilgi verdi.


‘’Tefal Tıtanıum Ingenıo, Az Yer Kaplar Çok İş Yapar!’’

‘’TEFAL TITANIUM INGENIO, AZ YER KAPLAR ÇOK İŞ YAPAR!’’


Ceren Gündoğdu Sürpriz Ezgileriyle 27 Eylül’De Zorlu Center’Da

Zorlu Center’ın açık havaya özel hazırladığı program Eylül sonuna kadar devam edecek.Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri’nde; konserlerden, komedi performanslarına, açık hava gösterilerinden, dans gösterilerine kadar birçok renkli etkinlik ile bu yaz da açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.


Etiketler: sunarız, Bilgilerinize, Başkanı, İsmail, Gülle

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.