28 Kasım 2019 Perşembe 11:56

GÜNDEM

E Ticaret Siteniz Olmadan Black Friday’Den Online Ciro Elde Edebilirsiniz!

E  Ticaret Siteniz Olmadan Black Friday’Den Online Ciro Elde Edebilirsiniz!
E  Ticaret Siteniz Olmadan Black Friday’Den Online Ciro Elde Edebilirsiniz!
E  Ticaret Siteniz Olmadan Black Friday’Den Online Ciro Elde Edebilirsiniz!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son yıllarda Türkiye'de de etkisini artıran ve giyimden ayakkabıya, elektronik eşyalardan küçük ev aletlerine kadar pek çok üründe büyük indirimlerin yapıldığı 'Black Friday’ özellikle dev e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerin tavan yapması bekleniyor. Sosyal ticaretin lider ödeme yöntemi Paymes ise Black Friday’in sadece e-ticaret devleri için değil sosyal ticaret ile e-ticaret sitesi olmayan KOBİ’ler için de bir fırsat olduğuna dikkat çekiyor. Son zamanlarda yaygınlaşan dijital platformlar ve sosyal medya kanallarının özellikle KOBİ’ler için büyük bir gelir kapısı haline geldiğini ve Türkiye’de sosyal medya üzerinden satış yapan 1 milyon kullanıcı olduğunu vurgulayan Paymes yetkilileri Sosyal Cuma olarak benimsedikleri bu özel günde sosyal ticareti işlerinin odağına koyan bireylerin ve KOBİ’lerin online cirolarını rahatlıkla katlayabileceğine vurgu yapıyor.

Paymes’in Operasyondan Sorumlu Yöneticisi Melis Mollaoğlu Başar: “Online alışveriş siteleri ellerinde bulundurdukları güçlü reklam bütçeleriyle bu özel günü milyar dolarlık bir şova çevirebiliyor. Ancak Türkiye ekonomisinin %98’ini KOBİ’lerin oluşturduğu bir gerçek. Türkiye’de Paymes öncülüğünde büyüyen ve önümüzdeki 3 yılda 150 milyarlık bir Pazar payına sahip olması beklenen sosyal ticaret KOBİ’lerimize ve kendi sosyal medya hesaplarından satış yapan bireysel kullanıcılara büyük fırsatlar sunuyor. Biz Paymes olarak Sosyal Cuma’da e-ticaret sitesi ve reklam gücü olmayan KOBİ’lerimizin ve kullanıcılarımızın her zaman olduğu gibi yanındayız.” diyor.

Paymes’e göre “Sosyal Cuma” için sosyal medya kanallarında sattıkları ürünlerde ciddi indirimler yapan KOBİ’ler sosyal medya paylaşımlarında ufak detaylara dikkat ederek alıcıları sosyal medya hesaplarına çekebilir. Sosyal medyada en önemli konunun paylaşılan gönderilerin kaliteli görsellerle desteklenmesi olduğunu söyleyen Paymes’in Operasyondan Sorumlu Yöneticisi Melis Mollaoğlu Başar, bu dönemde yaşanan kargo sıkıntılarının çözümü noktasında KOBİ’lerin anlaştıkları bir kargo şirketiyle bugüne özel bir operasyon yürüterek müşteri memnuniyetini artırabileceğini vurguluyor. Dijital reklam yatırımlarında sosyal medya reklamlarının %35 gibi büyük bir paya sahip olduğunun da altını çizen Başar KOBİ’lerin ufak reklam bütçeleriyle kullanıcılarına rahatlıkla ulaşabileceklerini söylüyor.

Paymes olarak satıcı motivasyonu ile büyüyen bir şirket olduklarını ve Türkiye’de sosyal ticaretin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynadıklarını ifade eden Başar: “Satıcılarımızın gelirlerini artırarak, alım yapan kullanıcılarımızın ise güvenini kazanarak uzun yıllar sektörümüze hizmet etmek istiyoruz. Bu kapsamda satıcılarımızı her zaman olduğu gibi Sosyal Cuma’da da yakından destekliyoruz. Bu yıl Sosyal Cuma adını verdiğimiz kampanyamız ile aramıza yeni katılan üyelerimizin yıl sonuna kadar %2,5 komisyon ile ödeme almasına aracılık ediyoruz. Bunun yanı sıra satıcılarımızın Paymes aracılığıyla yaptıkları satışlarda kargolarını daha ucuza göndermesi için de Aras Kargo ile %25’lik bir indirim kampanyasına imza attık. Sosyal Cuma’nın tüm satıcılarımız için milyar dolarlık bütçeler harcamadan kazandıkları bir gün olmasını diliyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Etiketler: sosyal, Paymes, KOBİ, Sosyal, medya

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.