12 Kasım 2019 Salı 00:40

GÜNDEM

E Ticarette Yeni Yapılanma...

E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yolu e-ticaretten geçen birçok ünlü bilişim şirketinin üye olduğu EDER e-ticaretin iyileştirilmesi ve güvenli hale gelmesi için projeler geliştiriyor.Geçtiğimiz Ekim ayında Genel Kurulu yapılan EDER'in yeni Başkanı Kolaymağaza adlı e-ticaret markasının sahibi Bahadır Kemal Gülcan oldu.Öte yandan yeni başkan hızla görevlendirmeler yaptı alınan kararlarla Proticaret A.Ş. kurucu ortağı Süleyman Zafer Kuzucu Genel Sekreterliğe, Mustafa Şapçı ise Medya ilişkilerinde ve organizasyonlardan sorumlu müşavir olarak atandı. EDER'in yeni yönetiminin yerel hedefleri hedefleri arasında e-ticaret okur yazarlığı ve e-ticaretin yaygınlaştırılması ve güvenliği konuları bulunuyor. EDER ikici olarak global alanda e-ihracat konusuna önem verecek. Bu amaçla geçtiğimiz dönemde TİM Başkanı İsmail Gülle ve TİM Genel Sekreteri Prof.Dr.Kerem Alkin ile görüşmüşlerdi. EDER'in yeni başkan Bahadır Kemal Gülcan "2020 yılı içinde EDER ciddi bir atak yapacak. Bu amaçla bir çok devlet kurumu ve sivil toplum örgütü ile görüşüyoruz. üyeleri yıllarca çalışmışlar ve e-ticaretin varolmasını sağlamışlarsır. Bu noktadan yola çıkarsak E-Ticaret ve E-ihracatın sahibi EDER'dir. EDER üyeleri ve derneğimiz yaptıkları yatırımlarla e-ticaretin gelişmesini devletimizden aldıkları güçle katmeeleyip geliştireceklerdir" dedi.Bahadır Kemal Gülcan Şehir Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olup 20 yıldır e-ticaret sektörü içinde faaliyetlerini sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


İmamoğlu’Ndan Şoför Esnafına “Çok Yenilikçi İşler Yapacağız”

İMAMOĞLU'NDAN ŞOFÖR ESNAFINA: “ÇOK YENİLİKÇİ İŞLER YAPACAĞIZ”


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Denizli'de Kur Riski Tartışıldı!

Denizli’de Kur Riski Tartışıldı!


Etiketler: EDER, e-ticaretin, yeni, Genel, e-ticaret

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.