9 Eylül 2019 Pazartesi 11:26

GÜNDEM

Ebeveynler İçin En İyi Okula Dönüş Kitapları

TARA KİTAP’TAN EBEVEYNLER İÇİN EN İYİ OKULA DÖNÜŞ KİTAPLARI

Ebeveynler İçin En İyi Okula Dönüş Kitapları
Ebeveynler İçin En İyi Okula Dönüş Kitapları
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ebeveynler ve çocuklar için yılın en heyecanlı ve zorlu dönemi başladı. Okula dönüş süreci bazı aileler için kolay bazı aileler için zorlu geçebiliyor. Bu dönemde çocuklarınız onun yanında olduğunu hissetmeli. Bu süreçte çocuğunuzun yanında en doğru şekilde nasıl olabileceğiniz konusunda, Tara Kitap etiketiyle yayımlanan kitaplar rehberiniz olacak.

Çocuğunuz okula dönerken onun ve kendinizin hayatını kolaylaştıracak kitaplar Tara Kitap etiketiyle raflarda… Yeni eğitim öğretim yılı başlarken sorunları da kendi ile beraber getirebilir. İşte tam bu noktada Tara Kitap’ın kitapları yanınızda olacak.

ÇOCUKLARIMIZLA NASIL KONUŞMALIYIZ?

ERGENLİK DÖNEMİNDEKİ ÇOCUKLAR İÇİN

Çocukların en zorlu dönemlerinden biri ergenlik dönemidir. İşte bu zor dönemde yanınızda olacak kitap “Eyvah Ergen Var” Ergen Psikoloğu Celine Boisvert tarafından kaleme alındı. Kitabında ergenlikle ilgili zorlandığınız sorulara cevap veren Boisvert, tüm anne babalara yol gösteriyor. Kitabında ergenliğin zor ve sıkıntılı bir süreç olduğundan ve çocuğunuza nasıl yaklaşacağınızı bilirseniz, bu süreci hep birlikte sağlıklı bir şekilde geçirebileceğinizi vurgulayan Boisvert’in kitabı ergenlik döneminde çocuğu olan ebeveynlere çok yardımcı olacak. Okula Dönüş döneminde sıkıntı yaşayan ergen çocuklara sahip olup ne yapacağını bilmeyen anneler için bu kitap ışık tutacak.

İlginizi Çekebilir

Usta Yazar Beşir Ayvazoğlu, Ölümsüz Şair Tevfik Fikret’İ Anlattı

USTA YAZAR BEŞİR AYVAZOĞLU, ÖLÜMSÜZ ŞAİR TEVFİK FİKRET’İ ANLATTI


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Ptt Esnaf Kart İle Ticarette Yeni Dönem

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Etiketler: için, olacak, zorlu, Tara, Kitap

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.