8 Kasım 2019 Cuma 10:45

GÜNDEM

Eğlence Dünyasının En Beğenilenlerini Seçmek İçin Son 3 Gün!

Biletix’in tüm Ticketmaster ülkeleriyle birlikte eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği ‘Yılın Bileti’ anketinin sonlanması için geri sayım başladı.

Eğlence Dünyasının En Beğenilenlerini Seçmek İçin Son 3 Gün!
Eğlence Dünyasının En Beğenilenlerini Seçmek İçin Son 3 Gün!
Eğlence Dünyasının En Beğenilenlerini Seçmek İçin Son 3 Gün!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tiyatro koltuklarının seyirciye doyduğu, festivallerin ülkenin dört bir yanını gezdiği, müzikaller, stand-up gösterileri ve açıkhava konserleri ile dolu heyecan verici bir senenin ardından 2019’un en beğenilen isimlerini seçmek için başlatılan Yılın Bileti anketi 10 Kasım’da sona erecek. Yılın Bileti anketine katılarak 1.000 TL değerinde “Biletix Hediye Kart” kazanma şansı elde etmek isteyenler için sayılı günler kaldı.

4 Kasım’da başlayan ve 10 Kasım tarihine kadar Biletix resmi internet sitesinden yapılmaya devam edilecek olan Yılın Bileti oylamasında en beğenilenler tamamen kültür sanatsevenlerin oylarına göre belirleniyor. 19 Kasım gecesi gerçekleşecek ödül töreninde En Beğenilen Kadın Sanatçı, En Beğenilen Erkek Sanatçı, En Beğenilen Yabancı Sanatçı , En Beğenilen Festival, En Beğenilen Tiyatro Oyunu, En Beğenilen Müzikal ve En Beğenilen Stand-up/Komedi Sanatçısı kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak.

Oylamaya katılanlara 2020’de görmek istedikleri sanatçıların da sorulduğu Yılın Bileti’nde, bu sene sürpriz kategoriler de yer alacak.

10 Kasım’a kadar devam edecek Yılın Bileti anketine katılanlar arasından bir şanslı kişiye de 1.000 TL değerinde “Biletix Hediye Kart” verilecek. Hediye kart sahibi, kartını tüm yıl boyunca dilediği kültür, sanat, müzik, spor, sahne, aile ve eğitim etkinliklerinde kullanabilecek.

İlginizi Çekebilir

İbb Şehir Tiyatroları Size Daha Da Yakın

15/11/2019


20. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde Bir İlk!

20. ULUSLAR ARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ’NDE BİR İLK!


'En Övgüye Değer' Çağrı Merkezi Ödülü Nn Hayat Ve Emeklilik'in Oldu

IMI Conferences tarafından düzenlenen Çağrı Merkezi ödülleri sahiplerini buldu


Vakıfbank’Tan Gençlere Birikim Yaptıracak Yeni Ürün ‘Genç Arı Hesabı’

VakıfBank’tan gençlere birikim yaptıracak yeni ürün:


Reçete Maliyetlerinin Yüzde 14’Ünü Antibiyotikler Oluşturuyor

Antibiyotik kullanım oranları ülkemizde de düşüş eğilimi gösterse de hala en çok antibiyotik tüketen ülkelerin başında geliyoruz. Prof. Dr. Meral Sönmezoğlu, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) verilerine göre; ülkemizin 1000 kişi başına kullanılan günlük tanımlanmış doz ile en fazla antibiyotik tüketen ülke olduğunu söyledi. Reçete maliyetlerinin yüzde 14’ünü antibiyotiklerin oluşturduğuna dikkat çekti.


Etiketler: Beğenilen, Yılın, Bileti, Kasım, Biletix

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.