23 Mayıs 2019 Perşembe 14:07

GÜNDEM

Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü

EĞLENCENİN BAŞKENTİ İSFANBUL’UN

Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ÖZLENEN EĞLENCE ÜNİTESİ MACERAPEREST

YEPYENİ KONSEPTİYLE GERİ DÖNDÜ

Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul Tema Park’ın en sevilen oyun ünitelerinden olan ‘Maceraperest’ macera tutkunları için yepyeni bir konsept ile geri döndü. Maceraperest, Tema Park misafirlerine ailece eğlence sunuyor.

İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul Tema Park, yediden yetmişe herkese hitap eden eğlence ünitelerine her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Eğlencenin başkenti İsfanbul Tema Park’ın en çok sevilen ve özlenen ünitesi Maceraperest yepyeni dekoru ve ‘safari’ teması ile maceraseverlerin hasretine son veriyor.

Ailece eğlence temasını vurgulayarak Family Coaster konsepti ile geri dönen Maceraperest ünitesi İsfanbul Tema Park’ın içinde yaklaşık 8 bin m2 alana kuruldu. 30 metre yüksekliğe çıkan ve 80 km hıza ulaşan Maceraperest, adrenalin tutkunlarına sınırsız ve güvenli eğlence vaat ediyor.

Sınırsız eğlenceyi güvenli üniteler ile sunan İsfanbul Tema Park’ın özlenen ünitesi Maceraperest, İsviçreli “Intamin” firması kalitesi ile hizmet veriyor. Uluslararası Eğlence Parkları Birliği IAAPA üyesi olan İsfanbul Tema Park’ta, üretimi, kurulumu, teknik bakımları ve tüm kontrolleri uluslararası güvenlik standartlarında İsviçreli ‘Intamin’ firması tarafından gerçekleştirilen Maceraperest ünitesi sınırsız eğlenceyi en güvenli şartlarda sunuyor.

Maceraperest Hazırlığı 123 Gün Sürdü

Macera tutkunlarının özlemle beklediği Maceraperest ünitesi 160 Ton Ağırlığındaki 58 adet ray ve 234 adet kolon kullanılarak hazırlandı. Ray ve Kolonlar on bin adet somun, sekiz bin adet pul ve altı bin adet cıvata ile birlikte birbirlerine ve zemine montajlanarak üç kilometre kabloluk enerji hattıyla buluşturuldu. Kaliteli malzeme ve güvenli koşullar gözetilerek özenle kurulumu yapılan Maceraperest ünitesinin sevenleriyle buluşması için 24.600 saat mesai yapıldı.

İsfanbul Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, misafirler tek biletle tüm ünitelerden gün boyu sınırsızca faydalanabiliyor. İsfanbul Tema Park’ın kampanyalarına ve eğlence avantajlarına isfanbul.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

-*-

İsfanbul Hakkında:

“Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ile İsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

İsfanbul ile ilgili haberleri dijital medyada aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir

Sürdürülebilirlik Ve Entegre Raporlama Daha İyi Bir Geleceğin Yol Haritası

SKD Türkiye üyesi 25 şirketin sürdürülebilirlik ve entegre raporların analizine yer veren Reporting Matters raporun ikincisi TSKB ev sahipliğinde tanıtıldı. Reporting Matters metodolojisi ile finansal olmayan raporların kalitesinin ve etkisinin artırılması hedefleniyor.


Mıchelın Yaz Kampanyasında Son Gün 30 Haziran

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’de, yaz kampanyasında son günlere yaklaşıldı. Michelin’den tek seferde dört adet ve üzeri binek, 4x4 veya hafif ticari araç için seçili yaz lastiklerinden alan müşteriler, 30 Haziran 2019’a dek araç bakım ve servis fırsatından yararlanmış olacak.


E Dolandırıcılık Kurbanı Olmayın

E-dolandırıcılık kurbanı


Axess Mobil’Den 7’De 7 Kampanyası İle 200 Tl Chıp Para

Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil”, Axess kart sahiplerini 25 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında, 7 gün boyunca her gün Axess Mobil’de 7’de 7 moduna eklenecek günün kampanyasına katılmaya çağırıyor. Birbirinden kazançlı bu kampanyalara 1 hafta boyunca katılarak her bir kampanyanın şartını 31 Temmuz’a kadar yerine getiren Axessliler toplamda 200 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatını yakalıyor.


Jason Derulo Regnum Carya Sahnesinde

Müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayarak yılın en çok konuşulan konserlerine imza atan Regnum Live in Concert, bu yaz da nefes kesen performanslara ev sahipliği yapıyor. 10 Temmuz akşamı Regnum Carya sahnesinde müziğin dahi çocuğu Jason Derulo yer alacak.


Etiketler: İsfanbul, eğlence, Tema, Park, Maceraperest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.