23 Mayıs 2019 Perşembe 14:07

GÜNDEM

Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü

EĞLENCENİN BAŞKENTİ İSFANBUL’UN

Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un  Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ÖZLENEN EĞLENCE ÜNİTESİ MACERAPEREST

YEPYENİ KONSEPTİYLE GERİ DÖNDÜ

Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul Tema Park’ın en sevilen oyun ünitelerinden olan ‘Maceraperest’ macera tutkunları için yepyeni bir konsept ile geri döndü. Maceraperest, Tema Park misafirlerine ailece eğlence sunuyor.

İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul Tema Park, yediden yetmişe herkese hitap eden eğlence ünitelerine her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Eğlencenin başkenti İsfanbul Tema Park’ın en çok sevilen ve özlenen ünitesi Maceraperest yepyeni dekoru ve ‘safari’ teması ile maceraseverlerin hasretine son veriyor.

Ailece eğlence temasını vurgulayarak Family Coaster konsepti ile geri dönen Maceraperest ünitesi İsfanbul Tema Park’ın içinde yaklaşık 8 bin m2 alana kuruldu. 30 metre yüksekliğe çıkan ve 80 km hıza ulaşan Maceraperest, adrenalin tutkunlarına sınırsız ve güvenli eğlence vaat ediyor.

Sınırsız eğlenceyi güvenli üniteler ile sunan İsfanbul Tema Park’ın özlenen ünitesi Maceraperest, İsviçreli “Intamin” firması kalitesi ile hizmet veriyor. Uluslararası Eğlence Parkları Birliği IAAPA üyesi olan İsfanbul Tema Park’ta, üretimi, kurulumu, teknik bakımları ve tüm kontrolleri uluslararası güvenlik standartlarında İsviçreli ‘Intamin’ firması tarafından gerçekleştirilen Maceraperest ünitesi sınırsız eğlenceyi en güvenli şartlarda sunuyor.

Maceraperest Hazırlığı 123 Gün Sürdü

Macera tutkunlarının özlemle beklediği Maceraperest ünitesi 160 Ton Ağırlığındaki 58 adet ray ve 234 adet kolon kullanılarak hazırlandı. Ray ve Kolonlar on bin adet somun, sekiz bin adet pul ve altı bin adet cıvata ile birlikte birbirlerine ve zemine montajlanarak üç kilometre kabloluk enerji hattıyla buluşturuldu. Kaliteli malzeme ve güvenli koşullar gözetilerek özenle kurulumu yapılan Maceraperest ünitesinin sevenleriyle buluşması için 24.600 saat mesai yapıldı.

İsfanbul Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, misafirler tek biletle tüm ünitelerden gün boyu sınırsızca faydalanabiliyor. İsfanbul Tema Park’ın kampanyalarına ve eğlence avantajlarına isfanbul.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

-*-

İsfanbul Hakkında:

“Eğlencenin başkenti” sloganı ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olarak öne çıkan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu. Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ile İsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park ise misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. 7’den 70’e ailece eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların doyasıya eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da misafirleri bekliyor.

İsfanbul ile ilgili haberleri dijital medyada aşağıdaki adreslerden takip edebilirsiniz:

İlginizi Çekebilir

Samsung Electronics Türkiye’Den Global’E Yönetici İhracı

Samsung Electronics Türkiye’den Global’e Yönetici İhracı


Peerbie, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü’Nün Özel Etkinliği “Eureka’19”Da Girişimci Adaylarıyla Buluşacak

Türkiye’nin yeni nesil ve yerli sosyal ağ uygulaması olmak üzere yola çıkan uygulama girişimi PeerBie, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 2’nci kez düzenlenecek olan EUREKA’19 girişimcilik etkinliğinde üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek.


Yeni Bmw M8’E Özel Üretim “Pırellı P Zero” Lastikler

Yeni BMW M8, Pirelli’nin ‘ultra yüksek performanslı’ lastikleri ile yollarda…


Grip Aşısı Olmanın Tam Zamanı!

Batıgöz Sağlık Grubu


‘Hunililer’ 15 Ekim Salı Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Yönetmen koltuğunda Ezel Akay’ın oturduğu, Emre Özbay’ın yazdığı ‘Hunililer’, 32 farklı maceradan oluşan sürreal bir kaos olmakla beraber aynı zamanda izleyenin de dahil olmaktan kendini alamadığı, tiyatro seyircisini doya doya güldüren gerçek üstü bir eğlence.


Etiketler: İsfanbul, eğlence, Tema, Park, Maceraperest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.