16 Eylül 2019 Pazartesi 11:05

GÜNDEM

Eker, “Türkiye’Nin İlk Probiyotik Ayranını” Tüketicilerle Buluşturuyor

EKER, “TÜRKİYE’NİN İLK PROBİYOTİK AYRANINI” TÜKETİCİLERLE BULUŞTURUYOR

Eker, “Türkiye’Nin İlk Probiyotik Ayranını” Tüketicilerle Buluşturuyor
Eker, “Türkiye’Nin İlk Probiyotik Ayranını” Tüketicilerle Buluşturuyor
Eker, “Türkiye’Nin İlk Probiyotik Ayranını” Tüketicilerle Buluşturuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PROBİYOTİĞİN EŞSİZ FAYDALARINI EKER AYRAN İLE YUDUMLAYIN

Sektörün en yenilikçi markalarından biri olan Eker, probiyotik ürün ailesini genişletiyor. Türkiye'nin probiyotik bakteri içeren ilk sofra yoğurdunu ve probiyotik kefiri çıkaran Eker, bir yeniliğe daha imza atarak Türkiye'nin ilk probiyotik ayranını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren probiyotikler, Eker Ayran lezzetiyle buluşuyor.

Türkiye’yi 42 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, sağlıklı ürünler tüketmek isteyen müşterilerine benzersiz alternatifler sunmaya devam ediyor. Yeni deneyimler yaşatan lezzet seçenekleri geliştirmek için durmadan çalışan Eker, Türkiye’nin ilk probiyotik ayranını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Lezzetten ödün vermeyen sağlıklı bir seçenek

“Koruma kalkanı devrede” mottosu ile sunulan Eker Probiyotik Ayran, probiyotikten yararlanmayı sağlarken lezzetten de ödün vermiyor. Bu özelliği ile özellikle çocuklarına probiyotik ürünler tükettirmek isteyen anneler için lezzetli bir alternatif oluşturuyor. Anneler ve çocuklar, yemeğin yanında kolayca tüketilebilen hem lezzetli hem de sağlıklı bir içeceğe kavuşuyor. Eker Probiyotik Ayran, pratik bir şekilde tüketilebilecek 195 ML ve doya doya içmek için 1000 ML olmak üzere iki farklı boyda tüketicilerle buluşuyor.

#nedenprobiyotik

Probiyotiğin pek çok faydası bulunuyor. Vücut sağlığının korunmasına katkı sağlayan yararlı mikro organizmalar olan probiyotikler, sindirim sisteminin düzenlenmesinden, bağışıklığın artırılmasına kadar vücuda pek çok yararlı etki sağlıyor. Bağırsaklarda yaşayan yararlı bakteriler; hastalıklardan korunmaya ve hastalıkların ilerlemesinin önlenmesine yardımcı oluyor. Probiyotikler ise bağırsaklardaki bu yararlı bakterilerin artmasını ve zararlı bakterilerin ise azalmasını sağlıyor.

Eker Probiyotik Ayran, probiyotik bakteri açısından zengin içeriği ile bağışıklık sistemine destek oluyor. Eker, kısa süre önce Türkiye'nin probiyotik bakteri içeren ilk sofra yoğurdunu ve probiyotik kefir ürününü tüketicilerle buluşturmuştu.

Yerinde tüketim kanalında satış payı ile sektöründe önemli bir yere sahip olan, prestijli ve en kaliteli zincir restoranlar tarafından tercih edilen Eker, yeni ürünler geliştirmeye hız kesmeden devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Yataş’Tan Sömestr Tatiline Özel Kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.


Eset Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzu Ekrandan Uzak Tutmanın Yolları

20 Ocak 2020


Hayvan Sahipleri İçin Eşsiz Bir Deneyim Royal Canın Hub

Royal Canin Hakkında:


Bulung Lojistik Araçları Michelin Güvencesinde

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin, Viyana merkezli lojistik şirketi Bulung Lojistik şirketi ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği ile Bulung Lojistik’in araç filo lastik yönetimi, verimliliği, güvenliği ve bakımını Michelin üstlenecek.


Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Etiketler: Eker, probiyotik, Türkiye, Ayran, yararlı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.