29 Haziran 2014 Pazar 08:38

POLEMİKLER

Ekşi Sözlük Yazarlarından Guetta Konserine Manidar Eleştiriler

Ünlü DJ David Guetta, 12 bin kişinin doldurduğu Küçük Çiftlik Park'ta unutulmayacak bir müzik ziyafeti sundu fakat bilet fiyatları sözlük yazarlarınca tiye alındı.

Ekşi Sözlük Yazarlarından Guetta Konserine Manidar Eleştiriler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2014 David Guetta İstanbul Konseri

Dünyanın beğenilen dj'lerinden biri olan David Guetta İstanbul'da Sahnedeydi. Maçka Küçükçiftlik Park'ta hayranlarıyla buluşan Guetta yaklaşık 12 bin kişiye performansını sundu. Elektronik tarzın beğenilen dj'yi İstanbul seyircisinin enerjisini sevdiğini söyleyerek izleyenlerini bir kez daha coşturdu.

Ekşisözlük yazarları konseri ve organizasyonu eleştirdi

Tüm bunlar olurken konser sonrasında ve öncesinde konser bilet fiyatları hakkında "ekşisözlükte" sanatçı ve organizasyona serzeniş vardı.

Loca fiyatlarının pahalı olması sözlüklerce tiye alındı. Ekşi sözlük yazarları pahalı buldukları loca fiyatları için şunları yazdı:

sana gülüyorum sadece isimli yazarın entry'si: "loca'dan iki adet biletini almak için yarın kredi başvurusu yapacağım konser."

eksilestiremediklerinizdenim isimli yazarın entry'si de şöyle: "locadan bilet almak için fabrikatör kızıyla evlenmeyi düşündüğüm konser."

nezamangeldinruhumgormedimseni isimli yazar: "locadan veya sahne önünden neden bilet alınacağını anlayamayacağım konser. sonuçta adam kulağında kulaklık ekipmanının başında ellerini iki yana açıp zıplamayacak mı? çok isteyen normalinden bilet alıp arkalarda zıplayıversin. ne locası? gidin iki pardon elli aç doyurun allasen."

yedi gol ve uzeri adlı yazar elindeki biletleri okutmanın derdiyle feveran etti: "elinde bir adet deluxe lounge biletinin olduğu konserdir efendim. 400'e bırakırım, temiz."

kechi: "geç giderek başka bir dj'i david guetta diye dinledigim, bitti sanıp çıkışa yönelirken gerçek david guetta'nın çıkmasıyla bir süre daha kaldığım konserdir. alkollü bir ortamda yaş sınırının olmaması, küçük kardeşlerimiz adına istenmeyen manzaraların oluşmasına yol açmıştır. özellikle istanbul gibi bir şehirde çocuk yetiştirmenin ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu bize bir kere daha göstermiştir."

İtüs sözlük yazarı everybody loves mahmut: "2008 hatta biraz daha zorlarsak 2009'dan sonra iyice bozmuştur kendini. blaster ve pop life albümleri bu adamın nirvanasıdır fakat sonrasında bildiğin serdar ortaç'tan hallice işler yapmaya başlamıştır. son zamanlardaki müziğini dinlemek, harbiden de işsizlik."

İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet 28 Ocak 2020

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan ve geçtiğimiz aylarda aldığı yatırımlarla kurumsal kimlik dönüşümüne başlayan BiLira, kullanım pratiklerini artırmaya devam ediyor. BiLira, 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenlenecek olan Crypto Talks katılımcıları ile buluşacak.


İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


Türkiye İmsad “Türkiye’De Riski Deprem Değil Güvensiz Yapılar Oluşturuyor”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Axa’Dan Filenin Sultanlarına Başarı Primi Ve Olimpiyat Sigortası

AXA’DAN FİLENİN SULTANLARINA BAŞARI PRİMİ VE


Etiketler: david guetta, maçka küçükçiftlik park, ekşisözlük, itü sözlük, konser

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.