28 Kasım 2019 Perşembe 12:55

GÜNDEM

Elektronik Müziğin Yaratıcı Sanatçısı Francesca Lombardo, Yeşil Bir Gelecek İçin Harekete Geçiyor!

İtalyan prodüktör ve DJ Francesca Lombardo, Vermont çıkışlı sivil toplum kuruluşu One Tree Planted ile işbirliğiyle ekolojik bir kampanyaya imza atıyor: Life of Releaf

Elektronik Müziğin Yaratıcı Sanatçısı Francesca Lombardo, Yeşil Bir Gelecek İçin Harekete Geçiyor!
Elektronik Müziğin Yaratıcı Sanatçısı Francesca Lombardo, Yeşil Bir Gelecek İçin Harekete Geçiyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İklim değişikliği ve küresel ısınmanın öneminin katlanarak arttığı bu günlerde, Life of Releaf kampanyası, küresel bağlamda yeniden ağaçlandırmayı desteklemek için müzik endüstrisini harekete geçirmeyi amaçlıyor.

Dünyanın karasal biyoçeşitliliğinin %80’ine ev sahibi yapan ormanlar, aynı zamanda iklim değişikliği ve karbon emisyonu ile mücadelede en önemli etkenler olarak biliniyor.

Lombardo’nun, Eylül 2019 çıkışlı Life of Leaf albümünün satılan her kopyası için bir ağaç dikilmesine katkı sağlayarak başlayan proje, sanatçının dünyanın dört bir yanındaki performansları için de aynı geleneği sürdürmesiyle devam ediyor.

HER KATILIMCI İÇİN BİR AĞAÇ

İstanbul’un elektronik müzik markası RX Istanbul, Lombardo’nun küresel ağaçlandırma çağrısına sessiz kalmıyor ve proje için kolları sıvıyor. Birlikte Güzel katkılarıyla 30 Kasım Cumartesi gecesi Lombardo’yu ağırlayacak olan kulüp, etkinliğe bilet alan her katılımcı için 5 TL bağışlayarak birer ağaç dikilmesine katkıda bulunacak.

Life of Releaf, RX Istanbul katılımcılarının bağışlarıyla Amazon ormanlarından Vietnam’a, Kanada’dan Gana’ya pek çok Orta Afrika ve Güney Amerika bölgelerinde ağaçlandırma projelerine devam edecek.

İstanbul gece hayatının merkezi Cihangir’de underground kültüre kucak açan RX Istanbul, ikinci sezonunun başından bu yana John Digweed, Victor Ruiz, Patrice Baumel, Marcel Dettmann, Kas:st, Layton Giordani gibi global elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerini müzik severlerle buluşturdu.

House ile techno arasında mekik dokuyan melodileri ve güçlü vokali ile Francesca Lombardo’nun Birlikte Güzel sunumuyla 30 Kasım Cumartesi gecesindeki performansını kaçırmamak ve Life of Releaf kampanyasıyla bir ağaç dikmek için biletlerinizi bugece.co'dan alabilirsiniz.

Crosstown Rebels’dan çıkardığı EP’leri ve Maceo Plex, Jamie Jones, Art Department gibi elektronik müzik dahilerinin desteğiyle, Lombardo’nun müzik kariyerini parlak bir gelecek; bizi de 30 Kasım Cumartesi gecesi RX Istanbul’da kaliteli müzik ve dans dolu bir gece bekliyor.

Şehrin elektronik müzik mekanı RX Istanbul’dan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın! https://www.instagram.com/rx.istanbul/ https://www.facebook.com/rxistanbul/

İlginizi Çekebilir

Yapay Zekâ Destekli Cnr İmob Tarihi Bir Rekora İmza Attı

6 günde 148.718 ziyaretçiyi ağırladı


Deprem Bölgesindeki Çocuklar İçin “Tek Gecede 5 Bin Mont Toplandı”

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrasında bölgeye yardım kampanyaları başladı. Deprem; Malatya, Gaziantep, Adana ve Hatay başta olmak üzere 14 ilde hissedildi. Depremde binalarda oluşan hasar sonucu evlerine giremeyen pek çok kişi mağdur oldu. Baumit Türkiye özellikle çocukların bu soğuk kış gününde yanında olabilmek adına, mont projesi başlattı. Geçen yıl ilki başlatılan ‘Geleceğimizi Mantoluyoruz’ projesinde şimdiye dek 6 bin mont dağıtıldı. Bu yıl kampanyanın ikinci ayağı olan Patronlar Zirvesi’nde bayiler tarafından 10 bin mont toplandı. Montlar öncelikli olarak Elazığ başta olmak üzere deprem bölgesindeki çocuklara ulaştırılacak…


Sağlıklı Yaşam Hakkında Bildikleriniz Ne Kadar Doğru

Sağlıklı Yaşam Bilgilerini Sorgulayan Yeni Bir Rehber: Tıpta ve Sağlıkta Balon Bilgiler


“Kozmetik Ve Kişisel Bakım Malzemelerine Zam Gelmeyecek”

Geçtiğimiz yıl ortalama yüzde 15-20 oranında zamlanan kozmetik ve kişisel bakım malzemesi fiyatlarının 2020’de ne yönde seyredeceği, tüketiciler tarafından merak ediliyor. Hammadde fiyatlarında kur sebebiyle yaşanan artışın, geçtiğimiz yıl etiketlere yansıdığını belirten 2018 ihracat lideri Giz Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Zengin, 2020’de fiyatların dengeli seyredeceğini ve ürünlerde kayda değer bir fiyat artışı yaşanmayacağını dile getirdi.


Toksöz Grup, Sanovel’İn %30 Hissesini 200 Milyon Dolar Karşılığında Yamma Investments’A Sattığını Duyurdu

Lüksemburg merkezli Yamma Investments, jenerik ilaç üretimi alanında Türkiye’nin lider geliştirici ve üreticilerinden biri olan Sanovel’den azınlık hissesi satın alımı konusunda anlaştı. Bu işlem, Toksöz Grup şirketlerinin bilançolarını küçültüp vergi yükümlülüklerini ödemelerine, bununla beraber Sanovel’in yeni ürünlerinin Ar-Ge çalışmalarına ve ihracat yatırımlarına olanak sağlayacak.


Etiketler: müzik, için, Lombardo, Istanbul, Life

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.