29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:31

GÜNDEM

Elektronikte Turbo Servis

Teknolojinin Türk markası Casper, sadece üretici kimliğiyle değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis hizmetiyle de fark yaratıyor. Turbo Servis hizmetiyle cihazı, tüketicinin istediği yerden teslim alarak 1 gün içerisinde çözüme ulaştırıyor.

Elektronikte Turbo Servis
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bilgisayar alanında, tüketiciye özel üretim yapma becerisi olan Türkiye’deki tek kurum olan Casper, hem üretim hem de teknik servis alanında, her adımda tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Türkiye’de başka hiçbir teknik serviste olmayan çalışma sistemiyle tüketicisinin bir teknik servisten bekleyebileceği en kapsamlı hizmeti veren Casper, Jet Servis* ve Turbo Servis* hizmetleri ile çözümü kullanıcının ayağına götürüyor. Web sitesinden talep oluşturularak kullanılabilen hizmetler sayesinde, Casper kullanıcısı ev ya da işyerinden çıkmadan cihazını teknik servise ulaştırabiliyor.

Turbo Servis uygulamasıyla kullanıcının ev veya işyerinden moto kuryeyle cihaz teslim alınıyor. Hafta içi saat 12.00’ye kadar yapılan çağrılar için aynı gün, daha geç saatte yapılan çağrılar için bir sonraki iş günü cihazın servis ve tesliminin hedeflendiği Turbo Servis uygulamasında, cihazın kategorisi ya da modeli ne olursa olsun, Casper Merkez Servisi’ne ulaştığı andan itibaren 1 gün içinde çözüme ulaşıyor. Böylece Casper cihaz sahibi bir kere daha hayatına ara vermeden cihazının problemini çözüyor.

*Jet Servis: Türkiye’nin her yerinden ücretsiz

*Turbo Servis: İstanbul ve Ankara’da belli semtlerde geçerli ve ücretli: 50TL

Casper Hakkında

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, 1991 yılında üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kuruldu. Bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip Casper, tüm ürünlerinin tasarım ve AR&GE süreçlerini kendi mühendisleri ile yürütüyor. Tesislerinde yıllık 1 milyon adet üretim yapılıyor.Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri, ürün gamını ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyor.

(212) 347 03 30

Meral Gemici

İlginizi Çekebilir

Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon’da düzenlediği yeni yıl yemeğinde Sinem Güven, Tuvana Büyükçınar, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren ve Jale Balcı gibi ünlü simaları ağırladı.


Vakıf Emeklilik, Teknolojik Yenilikleriyle Yarını Karşılamaya Hazırlanıyor

Yenilikçi ve teknolojik marka algısını giderek güçlendiren Vakıf Emeklilik, müşteri merkezli yaklaşımını da yeni teknolojik imkanlarla sürekli geliştiriyor.


Sağlık Kuruluşları Dijital Teknolojilerle Uyumlu Bt Altyapısı Yatırımına Yöneliyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin ‘Sağlık Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar 2019’ raporuna göre; sağlık kuruluşlarının uzun vadeli başarısı büyük veri havuzlarına erişim ile bu verilerden anlamlı değerlendirme ve sonuçlar elde etme yetkinliğine bağlı olacak. Rapor, bununla birlikte yatırımcı ve politika yapıcıların sağlıkta geleceğin teknolojide yattığına inandıklarını ortaya koyuyor.


B.Bulteni...Pragma'ya Uluslararası Odul...

Pragma’ya Uluslararası Ödül…


Tarlada Hasadı Artık Robotlar Yapacak

11 Aralık 2019


Etiketler: Casper, üretim, Türkiye, teknik, Servis

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.