14 Ağustos 2018 Salı 12:46

GÜNDEM

Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram

ELEXUS HOTEL’DE MÜZİK DOLU BİR BAYRAM

Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram
Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram
Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram
Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram
Elexus Hotel’De Müzik Dolu Bir Bayram
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kıbrıs’ın benzersiz doğasında, yılın dokuz ayı boyunca güneşli, harika bir tatil için en doğru seçenek Elexus Hotel Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını görkemli sahnesinde ağırlayacak.

Bayramın ilk günü 21 Ağustos Salı günü güçlü sesi ile gönüllere taht kuran Ebru Gündeş konserine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Elexus Hotel, bayramın ikinci günü 22 Ağustos’ta ise performansıyla dinleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatan Altay’ı ile misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşatacak. Türkiye'nin en eğlendiren şarkıcılarından biri olan Fatih Ürek, bayramın üçüncü günü 23 Ağustos’ta sevenleriyle Kıbrıs’ta buluşacak.

Bayramın son günü 24 Ağustos gecesi ise Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası Beyazıt Öztürk ile aynı sahneyi paylaşacak.

Konser Günü: 21 Ağustos 2018 Salı / Ebru Gündeş

22 Ağustos 2018 Çarşamba / Altay

23 Ağustos 2018 Perşembe /Fatih Ürek

24 Ağustos 2018 Cuma / Beyazıt Öztürk ve Enbe Orkestrası

Saat: 22:15

Yeri: ELEXUS HOTEL RESORT SPA

Basın Bilgi: Ayla Camadan – RAN PR / 0537 632 0630

İlginizi Çekebilir

Türkiye’De İlk Kez Penthouse Bir Daire Sanat Eserine Dönüşüyor

Türk çağdaş sanatının tanınmış isimlerinden Sevincy ve Mimar Zeynep Arolat, inşaat halindeki penthouse daireyi ‘42 Maslak Dream Penthouse’ adıyla fonksiyonel bir sanat eseri olarak tasarlamaya başladılar. Sanat dünyasının en prestijli ‘artist in residence’ programını 42 Maslak’a taşıyan ünlü sanatçı, dairenin en çarpıcı eserini Filli Boya’nın epoksi boyaları ile zeminde oluşturuyor. Filli Boya ve Vitra sponsorluğunda gerçekleşen sanat projesi ile Filli Boya’nın epoksi zemin boyası da dev bir esere dönüştü.


Hızlı Kilo Kaybı Saç Döküyor!

Saç dökülmesi kadın erkek birçok insanın muzdarip olduğu bir cilt problemidir. Pek çok faktöre bağlı olarak gelişen dökülmeler, hızlı kilo vermenin etkisiyle meydana gelen vitamin ve mineral eksikliğinde de karşımıza çıkıyor. Bu noktada herhangi bir diyetisyene başvurulmaksızın yapılan hızlı ve şok diyetler saçlarda ciddi kayıplara neden olabiliyor.


Generali Sigorta Acenteleri Kıbrıs'ta Buluştu

Generali Sigorta acenteleri


Ücretsiz Dijital Eğitim Platformu Khan Academy Türkçe 5 Yaşında

STFA Grubu’nun sosyal sorumluluk projesi olarak; eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak üzere Türkçe’ye kazandırılan Khan Academy Türkçe, 5 yılı geride bıraktı. “Herkese, her yerde, kendi hızında, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim” olanağı sunan Khan Academy Türkçe bu sürede 50 milyonu aşkın dersle, 10 milyon kişinin hayatına dokundu. Ücretsiz platformun dersleri matematik, fen bilimleri, sosyal bilimler, iktisadi bilimler, bilgisayar bilimi, uzay bilimleri, tıp ve sanat gibi geniş bir alanda içerik sunuyor.


Head&Shoulders, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımızın “Özgüven Sponsoru” Olmaya Devam Ediyor

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun imzalarıyla, dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders* A Milli Erkek Takımımızın “özgüven sponsoru” olmaya devam edecek.


Etiketler: Ağustos, günü, 2018, Kıbrıs, Elexus

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.