6 Kasım 2014 Perşembe 08:49

TASARIM

Elif Akaydın'ın Kalbi Büyük Tasarım Markası

Dünya’daki tüm kız çocuklarının yeterli ve geçerli bir eğitim almalarını sağlamak adına farkındalık yaratan Türk tasarım markası ‘Patent of Heart’ doğdu.

Elif Akaydın'ın Kalbi Büyük Tasarım Markası
Elif Akaydın'ın Kalbi Büyük Tasarım Markası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Stili ve hayat amacı olan, geçmişte ve günümüzde her zaman modern bir tarz benimsemiş kadınları ilham odağı olarak alan Patent of Heart’ın her bir ürün grubu, mimarisi, sanatı ve kültürü ile moda başkentleri olmuş şehirlerden esinlenmektedir. Bu grupları yaratan ve tasarlayan Elif Akaydın, işlevselliği ve stili bir araya getiren vizyonu ile sade, doğal ve belirgin tasarımlarını bugünün modern kadının yaşam tarzını anlayacak ve dolduracak şekilde sunmaktadır.

Marka, daha ilk günden, orijinal tasarımları ve sosyal sorumluluk anlayışı ile fark yaratmakta, Türkiye’nin ötesinde Avrupa ve Amerika’da güçlü satış noktaları ile lanse olmaktadır.

Yoksul bölgelerdeki kız çocuklarına uzanan kalpler

Markanın amacı, dünyadaki tüm kız çocuklarının yeterli ve geçerli bir eğitim almalarını sağlamak adına farkındalık yaratmaktır. Böylelikle gelecekte dünyamızın daha iyi, daha parlak ve daha barışçıl bir yer olmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir. Bu bakış açısıyla hareket eden, "Patent of Heart " markasının ardındaki tüm ekip, yoksul bölgelerdeki kız çocuklarına kalplerini uzatmış ve onların eğitimlerini, “Expansions” adlı sosyal sorumluluk programı çerçevesince desteklemeye karar vermişlerdir. Bu sebeple, “Patent of Heart” her dönem kazandığı karın bir kısmını dünya genelinde kız çocuklarının eğitimi ile ilgili faaliyet gösteren vakıflara bağışlamayı söz vermektedir.

“Ben bütün kadınların hizmetinde olan bir kadınım. İşlevselliği, stili, dizaynı ve kendine özgü olmayı birleştirmek için tasarım yapıyorum. Tüm bunların yanında, "Patent of Heart" kullandığınız zaman sizden sadece ayrışmanızı ve tüm kalbinizle bulunduğunuz yerde olmanızı istiyorum. Biz bu yolculuğun her anına yüreğimizi koyduk ve her biri büyük bir özenle elde imal edilmiş bu çantaların her zaman özgün, ayrıcalıklı ve bizlerin standartlarına uygun olmasına özen gösterdik” diyor Sayın Elif Akaydın.

lif Akaydin hakkında,

Aslen İstanbullu olan Elif Akaydın, moda dünyasına Calvin Klein ve St. John markalarının kemer tasarımcısı olarak adım atmıştır. Yıllar itibariyle moda dünyasının her bir kademesini görme fırsatı bulmuş, deneyimlerini bu farklı alanlar sayesinde zenginleştirmiştir. New York’da Soho’da yer alan “Institute” butiğinin baş satın almacı olarak çalışan Elif, Judy Ross Textiles’ın tasarımcısı olarak vizyonunu daha da genişletme olanağı bulmuştur.

Elif’in yeteneği ve kapasitesi, New York’da bayan çantaları üzerine uzmanlaşmış bir mağazalar zinciri olan Delfino Mağazalarının yöneticilerinin dikkatini çekmiş ve kendisi bu mağazaların baş satın almacı ve tasarımcısı olarak profesyonel hayatına devam etmiştir. Daha sonra, Elif’in moda dünyasındaki güçlü bağları kendisine Domenico Vacca markasının satın alma ekibinde önemli bir liderlik rolü getirmiştir. Ayrıca Hollywood film yapımcılarının kostüm departmanları ile de çalışma fırsatı bulmuş ve Forest Whitaker, Dustin Hoffman, Christopher Plummer, Denzel Washington, Will Ferrell ve Queen Latifah gibi bazı ünlü oyuncuların yer aldığı prodüksiyonların kostüm ekiplerinin içinde yer almıştır.

Elif, 2005 yılında, en büyük tutkusu olan çanta ve aksesuar tasarımını hayata geçirerek kendi çanta tasarımlarını içeren “elif NY” markasını yaratmıştır. 9 yıl boyunca çanta ve deri eşyalar sektöründe iyi bir deneyim ve uzmanlık kazanan Elif, 2014 yılında “Patent of Heart” adlı el yapımı çantalardan oluşan seçkin markasını hayata geçirmiştir.

İlginizi Çekebilir

Nıke'tan Melike Pekel'e Kampanya

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayeleştirdi.


Lösev İlan Desteğinizi Bekliyor

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV olarak, 21 yıldır tüm Türkiye genelinde sayıları 32 bini aşan lösemili çocuklarımız ve ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.


Basın Bülten Ramazanda Kilo Vermenize Yardımcı Öneriler

Son yıllarda Ramazan Ayında oruçlu geçirilen süre 16 saat civarında. Ancak kilo aldığından şikâyet edenler de var. Türkiye’de hem Uzman Klinik Psikolog hem de Uzman Diyetisyen ünvanlı tek isim olan Merve Öz, bu durumun fiziksel açlığın ötesinde, aç kalma korkusuyla insanları fazla yemek yemeğe ittiğini söylüyor. Bununla birlikte hızlı yemek yeme, tercihlerin kalorili besinlerden yana olması gibi yanlış seçimlerin kilo almada etkili olduğunun da altını çiziyor.


Yapay Zekalı Lg Tv’Lerde Çoklu Dil Desteği

LG Electronics Hakkında:


Msı Saılıng Teamag 2019 Sezonuna Hızlı Başladı

MSI SAILING TEAM /AG 2019 SEZONUNA HIZLI BAŞLADI


Etiketler: moda, çanta, elif akaydın, patent of heart

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.