1 Nisan 2019 Pazartesi 11:18

GÜNDEM

Emaar Akvaryum Nisan Ayında Dünya Penguenler Gününü Kutluyor

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 25 Nisan Dünya Penguenler Günü’nü nisan ayı boyunca hafta sonları düzenleyeceği eğitici ve eğlenceli etkinlikler ile kutluyor. Humboldt Penguen’lerinin az bilinen yaşamlarını uzmanların sunumuyla keşfedecek çocuklar, dilerlerse penguenlerin beslenme seansına da uzmanlarla birlikte eşlik edebilecekler.

Emaar Akvaryum Nisan Ayında  Dünya Penguenler Gününü Kutluyor
Emaar Akvaryum Nisan Ayında  Dünya Penguenler Gününü Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, Dünya Penguenler Günü’nün de kutlandığı nisan ayı süresince her hafta sonu çocukları, eğitici ve eğlendirici etkinlik serisiyle buluşturacak. Penguen temalı çocuk atölyeleri, uzmanlar tarafından yapılacak penguenler ile ilgili eğitici sunumlar, boyama etkinlikleri, maskotlar, oyunlar ve sürpriz hediyelerle çocuk ziyaretçiler Emaar Akvaryum’da eğlenirken öğrenecek.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, doğada nesli tükenme tehlikesi altındaki türlerin neslinin devamlılığının sağlanmak üzere yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Dubai’deki akvaryumda dünyaya gelen 7 adet Humboldt Penguen’ine de ev sahipliği yapıyor. Dünya Penguenler Günü kapsamında ziyaretçiler, bu özel canlıların az bilenen yaşamları, doğada yaşadıkları zorlukları uzmanlar tarafından dinleme ve nisan ayı itibariyle yine uzmanlar eşliğinde Humboldt Penguen’lerinin beslenme seanslarına* katılma fırsatı bulacaklar.

Emaar Akvaryum, Humboldt penguenlerinin yanı sıra 200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla su canlısı ve vatozlar arasında şnorkel ile yüzebilme fırsatı ile geçtiğimiz aylarda akvaryumda dünyaya gelen yavru timsahlarıyla ziyaretçilerine gizemli sualtı dünyasının kapılarını aralıyor.

*Humboldt Penguen’leri beslenme seansı her gün 12.00 ve 16.00’da yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Doyasıya Eğlencenin Adresi Yılbaşında Da W Istanbul!

İstanbul'da eğlence denince akla ilk gelen mekânlardan biri olan W Istanbul, yılbaşında da unutulmaz bir partiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Görüntülü Haber Şişli Belediyesi’Nden Başarılı Gençlere Destek

Şişli Belediyesi ile PERA Güzel Sanat Lisesi işbirliğiyle Arda Mert Tulum’un “Yarın okul var di mi” isimli karikatür sergisi 9 Aralık Pazartesi günü açıldı. Açılışa Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, PERA Güzel Sanat Lisesi Müdürü Halil Şahin, öğretmenleri, ailesi ve arkadaşları katıldı.


Gloria Hotels & Resorts Yeni Yılı Aşkın Nur Yengi İle Karşılıyor

Gloria Hotels & Resorts Yeni Yılı


2019’Da Twitter’Da En Çok Neler Konuşuldu

Hem gerçekleştirdiği yardımlar ve platformu AHBAP hem de kullanıcılarla etkileşimiyle Twitter gündemine damga vurmayı başaran Haluk Levent 2019’da en çok konuşulan ünlü isim oldu. Türkiye’de de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Güney Koreli pop müzik grubu BTS de en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.


Kent, Trafik Ve Çalışma Hayatı

Trafik sorunu tüm yönleriyle BİLGİ’de ele alındı:


Etiketler: Emaar, Akvaryum, Penguen, Humboldt, uzmanlar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.