1 Nisan 2019 Pazartesi 11:18

GÜNDEM

Emaar Akvaryum Nisan Ayında Dünya Penguenler Gününü Kutluyor

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 25 Nisan Dünya Penguenler Günü’nü nisan ayı boyunca hafta sonları düzenleyeceği eğitici ve eğlenceli etkinlikler ile kutluyor. Humboldt Penguen’lerinin az bilinen yaşamlarını uzmanların sunumuyla keşfedecek çocuklar, dilerlerse penguenlerin beslenme seansına da uzmanlarla birlikte eşlik edebilecekler.

Emaar Akvaryum Nisan Ayında  Dünya Penguenler Gününü Kutluyor
Emaar Akvaryum Nisan Ayında  Dünya Penguenler Gününü Kutluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, Dünya Penguenler Günü’nün de kutlandığı nisan ayı süresince her hafta sonu çocukları, eğitici ve eğlendirici etkinlik serisiyle buluşturacak. Penguen temalı çocuk atölyeleri, uzmanlar tarafından yapılacak penguenler ile ilgili eğitici sunumlar, boyama etkinlikleri, maskotlar, oyunlar ve sürpriz hediyelerle çocuk ziyaretçiler Emaar Akvaryum’da eğlenirken öğrenecek.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, doğada nesli tükenme tehlikesi altındaki türlerin neslinin devamlılığının sağlanmak üzere yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Dubai’deki akvaryumda dünyaya gelen 7 adet Humboldt Penguen’ine de ev sahipliği yapıyor. Dünya Penguenler Günü kapsamında ziyaretçiler, bu özel canlıların az bilenen yaşamları, doğada yaşadıkları zorlukları uzmanlar tarafından dinleme ve nisan ayı itibariyle yine uzmanlar eşliğinde Humboldt Penguen’lerinin beslenme seanslarına* katılma fırsatı bulacaklar.

Emaar Akvaryum, Humboldt penguenlerinin yanı sıra 200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla su canlısı ve vatozlar arasında şnorkel ile yüzebilme fırsatı ile geçtiğimiz aylarda akvaryumda dünyaya gelen yavru timsahlarıyla ziyaretçilerine gizemli sualtı dünyasının kapılarını aralıyor.

*Humboldt Penguen’leri beslenme seansı her gün 12.00 ve 16.00’da yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Filenin Güvercinleri Transfere Tüm Hızıyla Devam Ediyor

NASYA DİMİTROVA PTTSPOR’DA


Sompo Sigorta‘Dan Ezber Bozan Büyüme…

Kârlılık ve büyümeyi aynı anda sürdürebilen şirket sayısının dünyada çok az olduğuna dikkat çeken Sompo International Perakende Platformu ve Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, Sompo Sigorta’nın büyürken kârlılığını da artırmayı başararak, tüm dağıtım kanallarını etkin olarak kullanan şirketler arasında yüzde 95,7 ile en iyi birleşik rasyoya sahip şirket olduğunu belirterek ezberleri bozduklarını ifade etti.


Yerli Yazılım İşgücü Yabancı Şirketlerin Markajında

Son bir yıl içinde yurt dışındaki pek çok şirket Türkiye’deki yazılımcılarla çalışmaya başladı. Online iş platformu SanalUzman.com CEO’su Niyazi Bekiroğlu’na göre bu ivmenin nedeni yaygınlaşan serbest çalışma modelinin getirdiği nitelikli uzman popülasyonu.


Namık Kemal’Den Cengiz Han’A Tarih Dizisi Vbky’De

Türkiye’de ilk kez yayımlanan eserler


Etiketler: Emaar, Akvaryum, Penguen, Humboldt, uzmanlar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.