14 Mart 2019 Perşembe 10:17

GÜNDEM

Emaar Mall Wellness Fest İle Sağlık Ve Enerji Dolu Bir Hafta Sonu Sunuyor

Emaar Mall, ‘Bu Mart Kendine İyi Bak” konseptiyle gerçekleştirdiği etkinlik serisine bir yenisini daha ekliyor. 16 – 17 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Wellness Fest, sağlıklı atıştırmalık tarifleri, beslenme tüyoları, organik pazarlar ve çeşitli atölye çalışmalarıyla ziyaretçilere keyif ve sağlık dolu bir hafta sonu yaşatacak. Dilara Koçak ve Hazer Armani Wellness Fest kapsamında Mall ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

Emaar Mall Wellness Fest İle Sağlık Ve Enerji Dolu Bir Hafta Sonu Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall,16 - 17 Mart tarihlerinde sağlıklı yaşam tutkunlaı ve meraklılarının heyecanla beklediği Wellness Fest'e ev sahipliği yapacak. İki gün boyunca sürecek ve sağlıklı çikolata yapımı, detoks içecek atölyeleri, tadım etkinlikleri, organik pazarlar, arındırıcı zen house ve sağlıklı yaşama dair birçok aktivitenin yer alacağı festivalde, katılımcılar merak ettikleri konularla ilgili sağlıklı bilgiyi ilk kaynaktan alma fırsatı bulacak.

‘Bu Mart Kendine İyi Bak’ konseptiyle düzenlenen Wellness Fest, konukları arasında Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ve ünlü şef Hazer Armani de yer alacak. 16 Mart Cumartesi ‘Gülümseten Atıştırmalıklar’ ile Dilara Koçak, 17 Mart Pazar ise ‘Sağlıklı Atıştırmalıklar’ çalışmasıyla da Hazer Armani, Mall ziyaretçileri ile bir araya gelerek sağlıklı atıştırmalık tarifler ve beslenme konusunda tüyolar verecek.

Emaar Mall’da 16 Mart Cumartesi günü 12.00’da başlayacak olan Wellness Fest, pazar günü 20.30’a kadar sürecek.

İlginizi Çekebilir

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz


Kadıköy’De 5. Uluslararası Yoga Günü

5. Uluslararası Yoga Günü Anadolu Yakası resmi etkinliği 21 Haziran Cuma günü Kadıköy Belediyesi Kalamış Parkı Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor.


Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Koroplast’In Yeni Reklam Filmleri Dijital Dünyada Yayınlandı!

Geliştirdiği ürünlerle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten Koroplast, “Korursa Koroplast Korur” sloganıyla yeni bir reklam filmi kampanyası başlattı. Koroplast, dijitalde yayınladığı iki yeni filminde, çift kilitli ve fermuarlı poşetlerin koruyucu özelliğini ön plana çıkararak tüketicilerin yaşamlarını nasıl kolaylaştırdığına vurgu yapıyor.


Ailesinde Kalın Bağırsak Kanseri Öyküsü Olanlar Dikkat!

Kalın bağırsak kanserleri toplumda sık görülen kanserler arasında üçüncü sırada yer alıyor. Genetik riskleri sebebiyle her iki cinsiyeti de tehdit eden bu hastalıkta, düzenli kontrolleri ihmal etmemek büyük önem taşıyor. Tarama kolonoskopisi ise teşhis için en önemli araçlardan biri olarak kabul ediliyor. Memorial Hizmet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Doç. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı, kalın bağırsak kanserinin teşhis ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Mart, sağlıklı, Wellness, Fest, Emaar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.