13 Mart 2019 Çarşamba 10:04

GÜNDEM

Emel Başdoğan’Dan Paşabahçe Mağazaları İmza Serisi’Ne Yeni Ürünler

Paşabahçe Mağazaları, gastronomi alanının en önemli isimlerinden Emel Başdoğan’ın tasarladığı yeni ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Farklı tasarım arayan müşterilerin ilgisini çekecek bu ürünler, meyve sebze figürleri ve sağlıklı tarifleriyle günün her öğününde sofralara lezzet ve renk katıyor.

Emel Başdoğan’Dan Paşabahçe Mağazaları İmza Serisi’Ne Yeni Ürünler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Paşabahçe Mağazaları, gastronomi alanının en önemli isimlerinden Emel Başdoğan’ın tasarladığı yeni ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Farklı tasarım arayan müşterilerin ilgisini çekecek bu ürünler, meyve sebze figürleri ve sağlıklı tarifleriyle günün her öğününde sofralara lezzet ve renk katıyor.

13.03.2019 - Paşabahçe Mağazaları’nda yer alan; Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının özgün tasarım ve çizimlerine yer verilen “İmza Serisi”, gastronomi alanının en ünlü isimlerinden Emel Başdoğan’ın yeni tasarımlarıyla zenginleşiyor.

Rengârenk sebzelerden ve tatlılardan esinlenerek tasarlanan meze tabakları, tatlı tabakları ve kahvaltı seti eğlenceli desenleriyle dikkat çekiyor. Emel Başdoğan’ın tasarladığı ürünlerde en ilgi çeken farklılık ise ürünlerin arkalarında yer alan pratik, leziz ve en önemlisi sağlıklı tarifler.

Emel Başdoğan‘ın sebze desenleriyle bezeli ‘Hafifleten Mezeler 4’lü Tabak Seti’, sofraların olmazsa olmazı mezelerin sunumuna renk katarken, arkasında bulunan sağlıklı tarifleriyle ilham veriyor.

‘Çay Saati 4'lü Tabak Seti’ birbirinden keyifli pasta desenleriyle çay saatlerine eğlence katarken, formuna ve sağlığına düşkün olanlar için son derece sağlıklı tatlı tarifleri sunuyor.

Emel Başdoğan imzası taşıyan bir diğer ürün ‘Mucize Kahvaltı Seti’ ise ‘ekmeksiz ekmek’ tarifi ile şaşırtıyor.

Uzun yıllardır gastronomi alanında yaptığı işlerle adından söz ettiren Emel Başdoğan’ın yepyeni ürünlerine Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Emel Başdoğan Kimdir?

Türkiye’nin ilk yemek dergisini çıkaran ve ilk pastacılık ansiklopedisini yayınlayan Emel Başdoğan, dünyadaki okul eğitimli ilk sekiz food stylistten biridir. Türkiye’de ve dünyada hiçbir sanayi ürünü kullanılmadan üretim yapan ilk pasta butiğini kuran ve temalı pasta yapımını öğreten ilk Türkçe kitabı yazan Başdoğan 1997-2015 yılları arasında hazırlayıp sunduğu yemek programlarında “Lezzet, sağlık ve düşük kalori bir arada olabilir” anlayışını benimsemiştir.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye ve yurt dışında toplam 53 mağaza ile hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Abbott Announces Ce Mark And Immediate Availability Of İts Covıd 19Laboratory Based Antibody Test İn Turkey

Istanbul, May 28th 2020— Abbott recently announced it received CE Mark to the IVD Directive (98/79/EC) for its laboratory-based serology blood test for the detection of the antibody, IgG, that identifies if a person has had the novel coronavirus (COVID-19). Antibody testing is an important next step to tell if someone has been previously infected. It will provide more understanding of the virus including how long antibodies stay in the body and if they provide immunity. This type of knowledge could help support the development of treatments and vaccines.


Güçlü Bağışıklık İçin Yiyeceklerin Pişirme, Saklama Ve Tüketme Yöntemlerine Dikkat

COVID-19 salgınında daha da önemli hale gelen güçlü bir bağışıklık sistemi için yeterli vitamin ve mineral alımına özen göstermek gerekiyor. Sabri Ülker Vakfı, vitamin ve mineral kayıplarının önüne geçmek için yiyeceklerin pişirme yöntemlerine, saklama ve tüketme koşullarına dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor.


Geforce Now Kütüphanesine 8 Yeni Ubisoft Oyunuyla Birlikte 26 Oyun Daha Eklendi

NVIDIA GeForce NOW üyelerine verdiği sisteme her hafta daha fazla oyun ekleme sözünü tutmaya devam ediyor. Şirket, her perşembe düzenli olarak paylaştığı “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” güncellemesini yayınladı.


Ünlü Sanatçı Mustafa Sandal'dan Gençlere Müzik Tavsiyesi...

MUSTAFA SANDAL, VODAFONE FREEZONE ONLINE MÜZİK YARIŞMASI YARI FİNALİSTLERİYLE CANLI YAYINDA BULUŞTU


‘Marketlerdeki Fiyat Artışlarının Sebeplerinin Ortaya Konması İçin Tedarik Zinciri Denetlemesi Şart’

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), geçtiğimiz ramazan ayı boyunca da devam eden Korona virüs pandemisi sürecinin başından beri, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu market ürünlerinin fiyatlarına yapılan artışlar konusunda şeffaf ve detaylı denetleme yapılmasını talep ediyor.


Etiketler: Emel, Başdoğan, Paşabahçe, Mağazaları, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.