18 Eylül 2019 Çarşamba 16:31

GÜNDEM

Emsan Kendi Fuarını Düzenledi

Emsan kendi fuarını düzenledi

Emsan Kendi Fuarını Düzenledi
Emsan Kendi Fuarını Düzenledi
Emsan Kendi Fuarını Düzenledi
Emsan Kendi Fuarını Düzenledi
Emsan Kendi Fuarını Düzenledi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadınların mutfaktaki ‘yol arkadaşı’ Emsan, kalite ve şıklığın yanı sıra teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ürettiği fonksiyonel ürünleri Beylikdüzü’ndeki genel merkezinde 500 bayisiyle buluşturdu. Ömür boyu garantiye sahip ürünlerin her zaman en iyisini, en uygun fiyata sunan Emsan, fuarda yeni çelik tencere ve granit setleri yanı sıra birbirinden şık yemek, çatal-bıçak, kahve ve çay setlerini tanıttı. Çaydanlık, cezve setleri, narenciye sıkacakları, tost makinesi ve mutfak robotu da fuarda ilgi gören ürünler arasındaydı.

Hedef yüzde 40’lık büyüme

İlk kez kendi fuarlarını düzenlediklerini belirten Emsan Genel Müdürü Arif Yıldırım ‘’Bayilerimizin markamızı yerinde görmelerini istedik. Bu nedenle de ilk kez genel merkezimizde kendi fuarımızı düzenledik’’ dedi. Emsan olarak geçen yıl ki büyüme hedeflerini yakaladıklarını ifade eden Arif Yıldırım ‘’Bu sene de yüzde 40’lık bir büyüme hedefi belirledik. Bu zamana kadar ki büyüme planlarımızı bayi, internet ve mağazacılık kanallarını bir bütün olacak şekilde değerlendirerek belirledik. Bu seneki büyüme hedeflerimizi de aynı ölçekte sürdürmeyi planlıyoruz. Bu yılı, 15 mağaza sayısına ulaşarak kapatmayı, önümüzdeki yıl ise toplam 25 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz’’ diye konuştu.

‘Bayilerin büyümesini destekliyoruz’

E-ticaretin de öncelik verdikleri konular arasında olduğu belirten Emsan Genel Müdürü Arif Yıldırım, sözlerini şöyle noktaladı: ‘’Birden fazla satış kanalımız bulunuyor. Bu kanallar arasında gelişen teknolojiyi yakalamak adına en çok odaklandığımız, internet satış kanalımız. Geleneksel satış kanalımız olan bayilerimiz, her zaman öncelikli kanalımız. Bu nedenle bayilerimizin büyümesini devamlı destekliyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün büyüyen bir pazar olarak gördüğümüz e- ticaret, yatırımlarımızın şekillenmesinde, bayilerimiz kadar öncelik verdiğimiz konularımız arasında yer alıyor. Belirlediğimiz büyüme hedefi doğrultusunda, mevcut bayilerimizin yanı sıra bünyemize yeni bayiler ekleyerek büyümeye devam ediyoruz’’

İlginizi Çekebilir

Gızıa Türkiye’Deki 23. Mağazasını İstanbul Havalimanı'nda Açtı

Türk modasının dünya çapında güçlü markası GIZIA, şehrin üçüncü havalimanı İstanbul Havalimanı’nda açılan 203 metre karelik mağazasıyla müşterileriyle buluşuyor.


Botoks Kırışıklıklar Derinleşmeden Yaptırılmalı

Mimik çizgileri ve kırışıklıklar günümüzde botoks ile tedavi ediliyor. Botoks, aşırı kullanılan kasların hareketini engelliyor ve kırışıklıkların derinleşmesini önlüyor. Tedavi, enjeksiyon yapılan bölgede bulunan kaslardaki sinir sinyallerini engelleyerek etkisini gösteriyor. Ayrıca yalnızca yüz bölgesinde değil diş sıkma, boyun sarkması ve aşırı terleme gibi sorunlarda da botoksa başvuruluyor. Medstar Antalya Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Serkan İlhan, botoks uygulamasının kullanım alanları hakkında bilgi verdi.


Çekmeköy–Sancaktepe–Sultanbeyli Metro Hattı Yapımı Yeniden Başlıyor!

ÇEKMEKÖY–SANCAKTEPE–SULTANBEYLİ METRO HATTI YAPIMI YENİDEN BAŞLIYOR!


Yotel’Den Bir Yıl Geçerli %40 Black Friday İndirimi

YOTEL’den Black Friday’e Özel Bir Yıl Geçerli %40 İndirim


Twitch Bağışları Menapay’İn Kripto Parası Menacash İle Yapılmaya Başladı

Oyun oynayan gençlerin yeni kazancı kripto para


Etiketler: büyüme, Emsan, kanalımız, yanı, sıra

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.