24 Ocak 2019 Perşembe 10:32

GÜNDEM

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü yaklaşıyor. Artık elle tutulan, somut hediyelerin yerini çiftlerin birlikte anı biriktirecekleri hediyeler aldı. Bunların en güzel örneği de bol bol anı biriktirebileceğiniz kusursuz seyahatler. Sadece romantik olmayan içinde birbirinden güzel aktiviteler ile heyecanı da yüksek olan bir Lapland gezisi ile hem sevdiğinizi hem kendinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevgililer günü yaklaştıkça çiftler arasında hediye telaşı başlıyor ve her geçen özel gün ile birlikte hediye almak zorlaşıyor. İşte tam da bu kararsızlığın çözümü olacak, en güzel hediyenin seyahat olduğuna bir kez daha sizi ikna edecek, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir gezimiz var: Lapland - Kuzey Finlandiya.

Yıllarca hatırınızdan çıkmayacak hem romantik hem de heyecan dolu bu geziye kuzey ışıklarının altında cam igloolarda konaklamalı sevgililer gününe yakışır bir akşam, rengeyikleri ve haskilerin çektiği kızaklarla çıkacağınız bir safari, özel kıyafetler giyip kar motorları ile yapacağınız kuzey ışıkları safarisi de dâhil.

18 yıldır yaptığımız bu program kapsamında FEST gezginleri, Finlandiya’nın iki önemli kentine, “kuzeyin beyaz kenti” Helsinki, Lapland bölgesinin merkezi Rovaniemi ve Noel Baba’nın resmi memleketi Santa Claus kasabasına da uğrayacaklar.

Romantik ve heyecanı yüksek 12 - 15 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek

LAPLAND / KUZEY FİNLANDİYA programını kaçırmayın.

--------------------------------

İlginizi Çekebilir

Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Yetişkinlerin De Sorunu!

Yetişkinlerde %4 oranında görülüyor


Hayat Doğada Doğa Aura'da

HAYAT DOĞADA, DOĞA AURA’DA


Ipekyol Sonbahar Kış 2019 2020 Koleksiyonu İle Yeni Mevsime Açılan Hayal Bahçesi

Göz alıcı tasarımları modern Ipekyol kadınıyla buluşturan Ipekyol Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu, mevsimin yeni havasına gönderme yapan anahtar parçalarla zamansız şıklığı bir arada sunuyor.


Simit Oxford Sözlüğü'ne Girdi

?


İşbir Yatak Distribütör Sistemini Bıraktı

İşbir Holding’in amiral markası İşbir Yatak, sürdürülebilir iş hedefleri doğrultusunda; 20 yıldır geçerli olan Bölge Distribütörlüğü yapısından, merkezi yönetime bağlı Bölge Müdürlükleri yapısına geçti. 2019 yılında başlayan ve altı coğrafi bölgeyi kapsayan değişim, Ege Bölge Müdürlüğü’nün aktif olması ile tüm Türkiye çapında tamamlanmış oldu. İşbir Yatak, artık tüm Türkiye’de kendi bölge müdürlükleri ile faaliyette olacak.


Etiketler: hediye, özel, Lapland, Finlandiya, kuzey

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.