14 Ekim 2019 Pazartesi 10:34

GÜNDEM

En Lezzetli Pastacı Pierre Herme, L'occitane İçin Parfüm Tasarlarsa...

Tutkularını yeni parfüm koleksiyonunda buluşturan iki marka, ortak amaçlarını, becerilerini ve gelenekleri canlı tutmak konusundaki başarılarını L’Occitane X Pierré Herme koleksiyonuna aktardılar...

En Lezzetli Pastacı Pierre Herme, L'occitane İçin Parfüm Tasarlarsa...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zıt notalarla beklenmedik etkiler...

JasminImmortelleNeroli EDT “Zıtlıklar insanları yakınlaştırır” sözleri ile ünlü şef Pierre Hermé düşüncelerini, yasemin, ölmez otu ve portakal çiçeğinin birlikteliği ile oluşturduğu “Hafif ama zengin, kibar ama ateşli” koku, Jasmin Immortelle Neroli ile hayata karıştırıyor.

Pierre Hermé, çiçeksi ve oldukça feminen olan bu kokuda, beyaz çiçeklerin notaları ile Korsika’nın ölmez otunu birleştiriyor. Üst notaları ile beklenmedik bir şekilde hisleri uyandıran koku, derin bir nefeste limon ve pembe biberin temasını hoş bir esinti ile sunuyor.

Yaseminin çiçek notaları ve portakal çiçeğinin yumuşaklığı, Korsika’dan bir tutam ölmez otunun vahşi ve ballı aromatik dokularıyla harmanlanıyor. Bu özel parfüm, yuvarlak kutunun içine hapsedilmiş, cömert ve şehvetli şişe, tüm duyuları uyandıran değerli bir hazine. Fiyat: 435 TL

JasminImmortelleNeroli Shower Gel 250 ml (Duş Jeli)

Korsika’nın altını Immortelle ve beyaz çiçeklerle harmanlanmış, bu kadınsı kokunun duş jeli ile tüm gün ardınızda imzanızı bırakabilirsiniz.

Fiyat: 99 TL

JasminImmortelleNeroli Body Lotion 250 ml (Vücut Kremi)

Bu vücut losyonu, duşun ardından teninizi yumaşacık ve lezzetli kokusu ile kokulandırır. Cidlinizde hafif bir ışıltı bırakır.

Fiyat: 160 TL

Perfumed Soap 50 gr (Parfümlü Sabun)

Immortelle esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş bu sabun, L’Occitane’ın çiçek koleksiyonlarının cesur ama aynı derecede masum kokusunu açığa çıkarır.

Fiyat: 35 TL

Hand Cream 30 ml (El Kremi)

Shea yağı içeriğiyle ellerinizi besler ve parfümün kadınsı kokusunu ellerinizde bırakır..

Fiyat: 55 TL

İz bırakan karşılaşmalar...

Pamplemousse Rhubarbe EDT

Işgın, karanfil, muskat ve greyfurtun pırıltılı notalarını birleştirmek Pierre Hermé’den başka kimin aklına gelirdi ki? Bu yumuşak ama canlandırıcı etkili birleşim, adeta Korsika’nın bir imzası niteliğinde...

Pamplemousse Rhubarbe’yi teninizde kokulandırdığınız ilk anda, şehvet ve baharat kokularınınuyumunu hissedebilirsiniz. Sedirin odunsu notaları, ışgın saplarının ekşiliği ve asi greyfurtun her iki kokuya da baskın etkisi...

Fiyat: 435 TL

Pamplemousse Rhubarbe Shower Gel 250 ml (Duş Jeli)

Greyfurt ve ışgının suyla ilk temasında bıraktığı yoğun kokuyu ve tüm vücudunuzda bırakacağı canlandırıcı etkiyi bu duş jeli ile hissedebilirsiniz. Duş sonrası kokunun tüm notaları size gün boyu eşlik edecek. Tamamen temiz ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Fiyat :99 TL

Pamplemousse Rhubarbe Body Lotion 250 ml (Vücut Kremi)

Üzerinize örtülü ipeksi bir şal gibi hafifliğini cildinizde hissedebileceğiniz bir vücut losyonu..Cildinizin nemlendirir ve kalıcı ve temiz bir koku ile teninizi kokulandırır.

Fiyat: 160 TL

Pamplemousse Rhubarbe Hand Cream 30 ml (El Kremi)

Shea yağı içeriğiyle ellerinizi beslerken, cildinizi greyfurt ve ışgının asi kokusunun etkisini bırakır.

Fiyat:55 TL

Pamplemousse Rhubarbe Perfumed Soap 50 gr (Parfümlü Sabun)

Korsika’dan greyfurt içeriği ile zenginleştirilmişbu sabun, citrusun ve ışgının kalıcı kokusuyla tüm vücudunuzda izini bırakır.

Fiyat: 35 TL

En lezzetli eller...

Miel Mandarine

Sadece el kremi bulunan Miel Mandarin, ilk temasta meyvemsi notaların heyecan verici hissiyatını yaşatıyor. İlk anda mandalina ve portakalın lezzetli kokusu, hemen ardından bal, keten helvası tatlılığı ve badem duyumsanıyor.

Kokunun kalbinde yine ölmez otu karakteri var. Ölmez otu otantik balmumu ile birleşince sıcak notaları harekete geçiriyor.

Miel Mandarine Hand Cream 30 ml

Shea yağı ile ellerinizi besleyen Miel Mandarin, lezzetli ve iştah açıcı kokusuyla gün boyu cildinizi kokulandırır. Korsika balı ve mandalina portakalının bu beklenmedik ve mükemmel uyumunu bu el kreminde deneyimleyebilirsiniz.

Fiyat: 55 TL

Pierre Herme Seyahat Boyu setleri

Jasmin Immortelle Neroli

İçerik:

Şık çantası içerisinde

Pierre Herme Jasmin Immortelle Neroli Soap 50 gr

Pierre Herme Jasmin Immortelle Neroli Hand Cream 30 ml

Almond Shower Oil 35 ml

Fiyat: 99 TL

Pamplemousse Rhubarbe

İçerik:

Şık çantası içerisinde

Pierre Herme Pamplemousse Rhubarbe Soap 50 gr

Pierre Herme Pamplemousse Rhubarbe Hand Cream 50 gr

Almond Shower Oil 35 ml

Fiyat: 99 TL

Focus Media Team

Nilüfer PAZVANTOĞLU-Yasemin Y. Candemir

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...

İlginizi Çekebilir

Vakıfbank, Pınar Eren Atasever'e Teşekkür Etti

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle TVF tarafından tescil edilen 2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi'ni 63 puanla 'Lider' bitiren VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, kadrosunda yer alan Pınar Eren Atasever'e sezon boyunca göstermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı’Ndan Söğütlüçeşme Gar Projesine İlişkin Açıklama

KADIKÖY’ÜN VE KADIKÖY HALKININ HAKKINI KORUMAK, BENİM EN TEMEL GÖREVİM!


“Karadeniz’E Dökülen Derelerin Islahı Dsi’Ye Ait” Dedi Ve İsyan Etti “Yapamıyorlarsa İşi, Bıraksınlar Biz Yapalım”

“KARADENİZ’E DÖKÜLEN DERELERİN ISLAHI DSİ’YE AİT” DEDİ VE İSYAN ETTİ: “YAPAMIYORLARSA İŞİ, BIRAKSINLAR BİZ YAPALIM”


Sağlıklı, Güvenli Ve Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Lpg

Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay: “7 Haziran Dünya LPG Günü’nü ikinci kez kutluyoruz”


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 9 15 Haziran Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: Fiyat,, Pamplemousse, Rhubarbe, Pierre, OCCITANE

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.