11 Ekim 2019 Cuma 15:46

GÜNDEM

Endeavor Scaleup Hızlandırma Programı’Nın İkinci Dönemi Başladı

Türkiye’de girişimciliğe odaklanan en köklü kurumlardan biri olan Endeavor Türkiye, pazarda müşteri bulmuş ürün ve hizmetleri olan girişimlerin büyümesi ve uluslararası pazarlara açılmasına aracılık eden ScaleUp Hızlandırma Programı’nın 2019 yılı ikinci dönemini 11 Ekim’de başlattı.

Endeavor Scaleup Hızlandırma Programı’Nın İkinci Dönemi Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, İstanbul Valiliği ve Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığında ve P&G Türkiye işbirliği ile hayata geçirilen program, ScaleUp seviyesindeki girişimcilerin stratejik düşünme ve yönetim becerilerini geliştirmelerini ve büyüme hedeflerini hızlandırmayı amaçlıyor. 11 Ekim 2019’da ikinci dönemi başlayan ScaleUp Programı’na 25 girişim kabul edildi.

Hedeflere erişim ScaleUp ile hızlanıyor

Dünyada “Etkin Girişimcilik” hareketinin öncüsü olan Endeavor, yüksek gelir ve istihdam katkısı sunan ScaleUp girişimleri destekleyerek ekonomik büyümeye katkıda bulunuyor. Endeavor’ın 2019 yılında İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle başlattığı ScaleUp Programı, hedef kitle ve odak olarak Türkiye’de ilklerden biri olma niteliğini taşıyor. 6 ay süren program, girişimlerin farklı ihtiyaçlarına eğilen atölye ve mentörlük seansları ile hedeflerine daha hızlı erişmesini amaçlıyor. ScaleUp Programı’nın 2019’un ilk yarısında gerçekleşen 1. Dönemine katılan girişimlerin %90’ı cirolarını yükseltti, %40’ı ekiplerini büyüttü ve programa katılan 6 şirket yatırım aldı.

ScaleUp Programı 2. Dönem Açılışı Başarılı Endeavor Girişimcilerini Ağırladı

11 Ekim Cuma günü Yemeksepeti’nde gerçekleşen 2. Dönem program açılışı, sunum ve atölyeler sonrası Eylül ayında Atlanta’da Endeavor Girişimcisi seçilen Ali Halabi (VoltLines) ve Mayıs ayında şirketi Foriba’yı Sovos’a satan Endeavor Girişimcisi Koray Bahar’ı ağırladı.

ScaleUp Programı’na kabul edilen başarılı girişimler

Endeavor ScaleUp Programı’na kabul edilen girişimler, farklı sektörlerde yenilikçi çözümler sunarak hayatı kolaylaştırıyor. Programda emeklilik planı yönetmeyi sağlayan platformdan, kozmetik ürünlerde kullanabilecek UV filtreleri geliştiren girişimlere kadar pek çok farklı şirket bulunuyor.

Programa kabul edilen girişimler şunlar: Actifit, akıllıBES, APPS, Boni, EKMOB, ENTEKNO, Hotel Forex, Tazı, bikahve.com, MENTALUP, POILABS, Protranslate, SADELABS, Sosyopix.com, TatildeKirala, T-hos, Tridi, Türkgüven, Twin, Udentify, Uniq2go, UserGuiding, Visionteractive, Woohoobox ve Youthall. Şirketler ve program hakkında daha fazla detay scaleup.endeavor.org.tr adresinde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Kış Aylarında Su İçmeyi İhmal Etmeyin!

Pek çoğumuz kış aylarında su içmeyi unutuyor ya da su yerine sıcak içecekler içmeyi tercih ediyor ve kışın vücudumuzun daha az suya ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz.. Oysa sanılanın aksine yaz kış fark etmeksizin vücudumuz suya ihtiyaç duyuyor.Hiçbir içeceğin suyun yerini tutmadığının altını çizen Sabri Ülker Vakfı, su tüketimini arttırmaya yönelik öneriler paylaşıyor.


Nn Hayat Ve Emeklilik Fon Bilen İle, Müşterilerine Fon Karma Önerisi Sunuyor

NN Hayat ve Emeklilik Fon Bilen ile, müşterilerine Fon Karma Önerisi Sunuyor


Vodafone’Un “Kaçmaz Kırmızı” Kampanyasıyla Herkes Kazanıyor

Vodafone, yeni “Kaçmaz Kırmızı” kampanyasıyla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor. Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyayla, Vodafone kullanıcıları, mobil internetten Vodafone Pass paketlerine kadar pek çok hediye kazanıyor.


Tehlikeli Bluekeep Açığı Hakkında Neler Biliniyor

BLUEKEEP AÇIĞINI KULLANAN HACKERLER


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 19 25 Kasım Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: ScaleUp, Programı, Endeavor, program, kabul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.