16 Nisan 2019 Salı 10:13

GÜNDEM

Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak

Prof. Dr. Saifur Rahman, Ramakrishna Kappagantu, Michael Derdevet ve Prof. Dr. Emre Alkin, 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nda (ICSG İstanbul 2019) enerjinin dünü, bugünü ve geleceğini anlatacak.

Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ICSG İstanbul 2019, 25-26 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde enerjinin global liderlerini ağırlayacak. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle, Enerji Verimliliği Derneği (ENVER), Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR), Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG), Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği (TET) stratejik partnerliğinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde gerçekleşecek olan ICSG İstanbul 2019'da dünya enerjisine yön veren liderler deneyimlerini paylaşacak.

IEEE PES Başkanı Prof. Dr. Saifur Rahman, 2015-2016 IEEE Asya&Pasifik Bölgesi Başkanı Ramakrishna Kappagantu, Fransa Enedis Electricite En Reseau Genel Sekreteri Michael Derdevet, Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Emre Alkin konuşmacı olarak yer alacakları ICSG İstanbul 2019'da enerjiye dair tüm konuları ele alacak, geleceğin enerjisine yön veren trendleri açıklayacak.

SAIFUR RAHMAN TRENDLERİ ANLATACAK

IEEE PES (Güç ve Enerji Topluluğu) Başkanı Prof. Dr. Saifur Rahman, ICSG İstanbul 2019'da Akıllı Şebekeler ve Şehirler için Stratejik Teknoloji Trendleri, IEEE PES Endüstri Paneli'nin moderatörlülüğünü yapacak. Prof. Dr. Saifur Rahman etkinlikte, enerji verimliliği ve enerji trendleri ile ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaşacak. ABD'de Virginia Tech'teki İleri Araştırma Enstitüsü'nün Kurucu Direktörlüğü'nü yürüten, ayrıca Enerji ve Küresel Çevre Merkezi'nde yöneticilik yapan Prof. Dr. Saifur Rahman, Duke Energy, Tokyo Electric Power Company, ABD Savunma Bakanlığı, Virginia Eyaleti ve ABD Enerji Bakanlığı için enerji verimliliği ile igili çok sayıda proje yürüttü.

RAMAKRISHNA KAPPAGANTU YENİLEBİLİR ENERJİYİ ANLATACAK

ICSG İstanbul 2019'da Akıllı Şebekeler ve Şehirler için Stratejik Teknoloji Trendleri, IEEE PES Endüstri Paneli'nde yer alan konuşmacılardan biri de IEE R10 Asya-Pasifik Direktörü Ramakrishna Kappagantu. Hindistan'ın ilk Akıllı Şebeke Pilot projelerini, 55 GW Güney Hindistan Şebeke Gridinin operasyonlarını, Güç ve SCADA - EMS Sistemlerinin yönetimlerini yapan Ramakrishna Kappagantu etkinlikte Güç Sistemi Ekonomisi, Yenilebilir Enerji Kaynakları konularındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

MICHAEL DERDEVET AĞDAKİ VE KULLANIMDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ANLATACAK

ICSG İstanbul 2019'un konuşmacılarından, Fransa Enedis Electricite En Reseau Genel Sekreteri Michael Derdevet fuarda 'Ağdaki ve Kullanımdaki Değişiklikler' başlığı ile yapacağı konuşmada dünden bugüne ağlarda meydana gelen değişiklikleri ve geleceğin trendlerini anlatacak.

'GELECEĞE NASIL YÜRÜMELİYİZ?' SORUSUNUN CEVABI EMRE ALKİN'DEN

ICSG İstanbul 2019'un konuşmacılarından; Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin fuarda 'Nasıl Bir Büyüme ile Geleceğe Yürümeliyiz?' sorusunun cevabını katılımcılarla paylaşırken, enerjiye dair öngörülerini katılımcılara aktaracak.

Almanya'nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul'a 350'ye yakın global firma standlı katılım sağlayacak. Enerjinin kalbinin atacağı ICSG İstanbul 2019'a OSB'ler, üniversitelerden, uzman ve akademisyenlerin, enerji ve teknoloji firmalarından tüm sektör paydaşlarının yetkili isimleri ile 50'yi aşkın ülkeden 10 binin üzerinde sektör temsilcisinin katılımı bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Marmara Üniversiteli Sağlıkçılara Özel Lezzetler Kahve Dünyası Algötür Mağazası’Nda!

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Algötür konseptini Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü’ne taşıdı. Üniversitenin tıp, diş hekimliği, nörolojik bilimler gibi bölümlerinin yer aldığı sağlık kampüsünde, Kahve Dünyası Algötür mağazası ile yeni nesil draft kahveden proteinli içeceklere uzanan yepyeni bir lezzet deneyimi sunuluyor.


Ge Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding Ve Rt Enerji Türkiye’De 158 Mw’Lık Rüzgâr Santrali Kuracak

İstanbul, Türkiye, 19 Temmuz 2019 - GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji ile Kirazlı, Meryem, Şile, Pamukova ve Mahmut Şevket olmak üzere beş kara tipi rüzgâr santraline ekipman tedarik etmek üzere anlaşma imzaladığını bugün duyurdu. GE’nin 3MW’lık 49 kara tipi rüzgâr türbini İzmir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul’a kurulacak. 158 MW toplam kapasiteye sahip proje, bölgeye 183 bin konutun enerji ihtiyacına karşılık gelen yenilenebilir enerji sağlayacak.


Lösev Dergi İlanı Desteğinizi Bekliyor!

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV olarak, 21 yıldır tüm Türkiye genelinde sayıları yaklaşık 40.000 i bulan çocuk ve yetişkin kanser hastalarına ve ailelerine tam destek vermeye devam etmekteyiz.


Kenan Doğulu Bodrum Antik Tiyatro’Yu Salladı

KENAN DOĞULU’DAN BODRUM’DA YİNE UNUTULMAYACAK KONSER


Pembe Doğumgünü

Şaşalı Doğum Günü Partisi..


Etiketler: İstanbul, ICSG, 2019, Enerji, Bakanlığı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.