16 Nisan 2019 Salı 10:13

GÜNDEM

Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak

Prof. Dr. Saifur Rahman, Ramakrishna Kappagantu, Michael Derdevet ve Prof. Dr. Emre Alkin, 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nda (ICSG İstanbul 2019) enerjinin dünü, bugünü ve geleceğini anlatacak.

Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
Enerjinin Liderleri Icsg İstanbul 2019’Da Trendleri Anlatacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ICSG İstanbul 2019, 25-26 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde enerjinin global liderlerini ağırlayacak. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle, Enerji Verimliliği Derneği (ENVER), Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR), Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG), Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği (TET) stratejik partnerliğinde ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde gerçekleşecek olan ICSG İstanbul 2019'da dünya enerjisine yön veren liderler deneyimlerini paylaşacak.

IEEE PES Başkanı Prof. Dr. Saifur Rahman, 2015-2016 IEEE Asya&Pasifik Bölgesi Başkanı Ramakrishna Kappagantu, Fransa Enedis Electricite En Reseau Genel Sekreteri Michael Derdevet, Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Emre Alkin konuşmacı olarak yer alacakları ICSG İstanbul 2019'da enerjiye dair tüm konuları ele alacak, geleceğin enerjisine yön veren trendleri açıklayacak.

SAIFUR RAHMAN TRENDLERİ ANLATACAK

IEEE PES (Güç ve Enerji Topluluğu) Başkanı Prof. Dr. Saifur Rahman, ICSG İstanbul 2019'da Akıllı Şebekeler ve Şehirler için Stratejik Teknoloji Trendleri, IEEE PES Endüstri Paneli'nin moderatörlülüğünü yapacak. Prof. Dr. Saifur Rahman etkinlikte, enerji verimliliği ve enerji trendleri ile ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaşacak. ABD'de Virginia Tech'teki İleri Araştırma Enstitüsü'nün Kurucu Direktörlüğü'nü yürüten, ayrıca Enerji ve Küresel Çevre Merkezi'nde yöneticilik yapan Prof. Dr. Saifur Rahman, Duke Energy, Tokyo Electric Power Company, ABD Savunma Bakanlığı, Virginia Eyaleti ve ABD Enerji Bakanlığı için enerji verimliliği ile igili çok sayıda proje yürüttü.

RAMAKRISHNA KAPPAGANTU YENİLEBİLİR ENERJİYİ ANLATACAK

ICSG İstanbul 2019'da Akıllı Şebekeler ve Şehirler için Stratejik Teknoloji Trendleri, IEEE PES Endüstri Paneli'nde yer alan konuşmacılardan biri de IEE R10 Asya-Pasifik Direktörü Ramakrishna Kappagantu. Hindistan'ın ilk Akıllı Şebeke Pilot projelerini, 55 GW Güney Hindistan Şebeke Gridinin operasyonlarını, Güç ve SCADA - EMS Sistemlerinin yönetimlerini yapan Ramakrishna Kappagantu etkinlikte Güç Sistemi Ekonomisi, Yenilebilir Enerji Kaynakları konularındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

MICHAEL DERDEVET AĞDAKİ VE KULLANIMDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ANLATACAK

ICSG İstanbul 2019'un konuşmacılarından, Fransa Enedis Electricite En Reseau Genel Sekreteri Michael Derdevet fuarda 'Ağdaki ve Kullanımdaki Değişiklikler' başlığı ile yapacağı konuşmada dünden bugüne ağlarda meydana gelen değişiklikleri ve geleceğin trendlerini anlatacak.

'GELECEĞE NASIL YÜRÜMELİYİZ?' SORUSUNUN CEVABI EMRE ALKİN'DEN

ICSG İstanbul 2019'un konuşmacılarından; Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin fuarda 'Nasıl Bir Büyüme ile Geleceğe Yürümeliyiz?' sorusunun cevabını katılımcılarla paylaşırken, enerjiye dair öngörülerini katılımcılara aktaracak.

Almanya'nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul'a 350'ye yakın global firma standlı katılım sağlayacak. Enerjinin kalbinin atacağı ICSG İstanbul 2019'a OSB'ler, üniversitelerden, uzman ve akademisyenlerin, enerji ve teknoloji firmalarından tüm sektör paydaşlarının yetkili isimleri ile 50'yi aşkın ülkeden 10 binin üzerinde sektör temsilcisinin katılımı bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem Başkan, 18 Günde Suyu İndirdi, Gençlere İmkan Sağladı. Bir De 5 Yılı Düşünün!

Kemal Kılıçdaroğlu: Ekrem Başkan, 18 günde suyu indirdi, gençlere imkan sağladı. Bir de 5 yılı düşünün!


Turizm Ve Gastronomi Sektöründe İstihdama Çözüm

Gastroplatform, turizm ve gastronomi sektöründe istihdama çözüm olacak


Evinizi Ucuza Mal Edin

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyerek, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti, hayata geçirdiği yenilikleri, kendi sektörüne kazandırdıkları, kalite standartları gibi alanlarda aldığı uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren Birevim, geliştirdiği özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışarak tüketiciye sağladığı olanaklarla fark yaratıyor.


Ptt’Den “Milli Micadele’Nin 100. Yılı” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından “Millî Mücadele’nin 100. Yılı” konulu ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan tek değerli anma bloğu, ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan gümüş varak ve gofre uygulamalı seri numaralı tek değerli anma bloğu, yirmi dört puldan oluşan stickerlı kağıda baskılı özel tasarım blok pul, altın varak ve lak uygulamalı ilk gün zarfı 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Etiketler: İstanbul, ICSG, 2019, Enerji, Bakanlığı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.